Cup sütyenler - gömlek ve bluzlar için idealdir

Cup sütyenler, altındakileri gösterebilecek ince üstler için doğru tercihtir. Sütyen cupları önceden şekillendirilmiş ve opaktır ve mükemmel şekilli bir göğüs görünümü sağlar. Yelpazemizde çeşitli renk ve tasarımlarda çok çeşitli cup sütyenleri bulacaksınız. Sportif, baştan çıkarıcı veya eğlenceli - burada her kadın balenli ve balensiz mükemmel sütyenini bulacaktır.
Dolgulu Sütyen
579,00TL
 
Seçenekler:
 
Dikişsiz Sütyen
549,00TL
 
Seçenekler:
 
Tişört Sütyen
549,00TL
 
Seçenekler:
 
Dolgulu Sütyen, Buz Mavisi
Dolgulu Sütyen, Gül Kurusu
489,00TL
489,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Dolgulu Sütyen, Buz Mavisi
Dolgulu Sütyen, Gül Kurusu
489,00TL
489,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 

Cup sütyenler - rahat ve görünmez

Cup sütyenler yüksek konfor seviyeleriyle karakterize edilir ve aynı zamanda kalıp sütyen veya tişört sütyen terimleri olarak da bilinir. Yumuşak cuplar cilde rahatça oturur ve aynı zamanda çok sert bir şekilde bastırmadan güzel bir dekolte şekillendirir. Pürüzsüz malzemeler ve çoğu zaman kesintisiz işleme, cup sütyenlerin neredeyse "görünmez" olmasını sağlar. Kadınlar için hatlarını saran gömlekler, bluzlar ve kazaklar mükemmel bir kombin arkadaşıdır.
Yumuşak cup sütyenler, balenli olmadan da hoş bir dekolte yaratır.

Yumuşak cuplar, balensiz iyi bir tutuş sağlar

Yumuşak cup sütyenlerin, göğsü sarmak için ince köpük katmanları doğrudan kumaşa işlenir. Bu köpük cup, göğsü destekler ve yumuşak bir tutuş sağlar. Sonuç olarak bir cup sütyen, balensiz olarak büyük bir göğüsle bile kullanılabilir. Her zaman askıların ve göğüs bandının rahat ve vücudun üst kısmında sabit oturduğundan emin olun. Tchibo, size her stile uygun çeşitli cup boyutlarında başarılı bir cup sütyen yelpazesi sunar.
Tam cup sütyenler, tüm cup boyutları için uygundur.

Tam cup sütyen - her beden ölçüsüne uygun

Sütyenlerimiz arasından yarım cup ve tam cup sütyenler arasından seçim yapabilirsiniz. Tam bir cup, göğsü tamamen sarar ve her cup boyutu için uygundur. Küçük göğüslere daha fazla hacim verir. Büyük göğüsler, balenli sütyende olduğu gibi iyi desteklenir. Bağ dokusu zayıf olan kadınlar, göğsü nazikçe kaldırdığı ve hafif dolgulu cuplarla güzel bir şekle dönüştürdüğü için tam cuplu bir tişört sütyen tercih eder.

Yarım cup sütyen - küçük ila orta göğüs boyutu için

Adından da anlaşılacağı gibi yarım cup sütyen alt göğsü yarım cupla çevreler. Yarım cup aynı zamanda göğüse iyi bir destek ve güzel bir şekil verir. Özellikle küçük ve orta büyüklükte göğüsleri olan kadınlar için uygundur. C bedeninden itibaren, daha şekillendirici bir etki için tam cup veya balenli sütyenler kullanmalısınız. Yarım cup sütyen göğsü tam olarak kapatmadığından, bu iç çamaşırı dekolteli askılı tişörtler ve elbiseler için uygundur.

Doğru bedeni bulun

Cup sütyenler, yüksek düzeyde rahatlık ve iyi destek isteyen tüm kadınlar için harika bir çözümdür. Her çamaşırda olduğu gibi her yönden iyi hissetmek için doğru beden bir ön koşuldur. Öncesinde, satın alma ve ölçü hakkında daha fazla pratik ipucu içeren kapsamlı Tchibo sütyen kılavuzumuzu online olarak kullanın. Böylece mükemmel cup sütyeninizi online olarak rahatça sipariş edebilir ve evde huzur içinde deneyebilirsiniz.
Sütyen kılavuzumuz size doğru sütyen bedenini belirlemek için bilmeniz gereken her şeyi anlatır.

Tchibo size maksimum kullanım konforunu garanti eder

Her sütyen vücuda doğrudan oturduğu için cup sütyenlerimizde cilt dostu malzemeler, genellikle ekolojik tarımdan elde edilen organik pamuk kullanılmaktadır. Elastan, doğru şeklin korunmasını ve mükemmel uyumu sağlar. Her şeyin rahatça oturmasını sağlamak için sütyenlerimizin çoğunda 3 yollu kilitlenebilir SoftSeal® kancayı kullanıyoruz. Bir sütyen dikişsiz olarak işlenmişse bu aynı zamanda "Functional Seamless" tanımıyla da belirtilir.
Tchibo sütyenleri en yüksek ürün ve üretim gereksinimlerine tabidir.