Kadın Tayt Modelleri

Tayt gibi sarıyor ama pantolona benziyorlar: Tayt pantolonlar, her ikisinin bir karışımı; rahat ve şık giyinmeyi seven tüm kadınlar için yeni trend. Tchibo'da çok çeşitli kadın tayt pantolonları bulacaksınız. Birçok renk ve boydaki kombin harikalarını keşfedin ve online olarak rahatça sipariş verin!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Pantolonlar ve taytlar bir arada

Kadın tayt pantolon anlamına gelen "Tregging" teriminde, İngilizce "pantolon" ve "tayt" kelimeleri birleşir. Bu esnek modeller, "normal" pantolon izlenimi verir. Esnek kumaştan üretilmiştir, vücudu saran bir kesime sahiptir ve ayrıca dikişler, düğmeler, fermuarlar veya pantolon cepleri gibi klasik pantolon detayları da bulunur. Genellikle bunlar yalnızca görsel amaçlı veya basılı şekildedir. Tchibo'da çekici bir tayt pantolon yelpazesi bulacaksınız - favorinizi bulun!
Tayt pantolonlar, normal pantolonlar gibi görünen taytlardır.

Kadın tayt pantolonlarını keşfedin

Kadın tayt pantolonlar, hem rahat olma hem de iyi görünme gibi büyük avantajlara sahiptir. Bazen parlak malzemelerden üretilmiş veya kaplanmışlardır. Bu, zarif bir deri görünümü yaratır. Tayt pantolonunuzun rahatlığını, belindeki esnek elastik bant sağlar.
Kot görünümündeki tayt pantolonlar: Skinny jean pantolonlara benzer ama tayt rahatlığı sunar.

Denim görünümünde kadın tayt pantolonları: Jegging'ler

Jegging'ler - kot görünümlü taytlar - popüler bir tayt pantolon şeklidir. Jegging'ler, skinny jean'ler kadar dar kesimlidir ancak elastik kemeri ve yüksek elastan oranı sayesinde daha da rahattır. Bu pantolonların arka cepleri veya yalancı cepleri vardır. Ek olarak, tüm tipik beyazlatma çeşitlerinde jegging'ler mevcuttur. Bu pantolonlar için stil arkadaşı olarak gündelik bir örme kazak veya uzun bir bluz seçin.

Bu üstleri kadın tayt pantolonlarıyla kombinleyebilirsiniz.

Temel olarak, trendin bilincinde olan kadın tayt pantolonları taytlar kadar yani kısa bir kazak ya da tişört ile kemer boyunda bitecek şekilde kombin edilebilir. Kalça ve uyluk çevresini vurgulamak istiyorsanız, tayt pantolonlarla bunu da yapabilirsiniz. Bu alan, daha uzun kesilmiş bir üst kısım ile gizlenebilir. Genel olarak kıyafetinizin farklı uzunluklarda olması hareketlilik sağlar - modaya uygun görünür!

Kadın tayt pantolonları için doğru ayakkabılar

Hangi ayakkabıyı kadın tayt pantolonlarla kombinleyeceğiniz elbette mevsime ve duruma göre değişir. Spor ayakkabılar ve sneaker ayakkabılar, tüm yıl boyunca giyilebilir. Sonbahar veya kışın botlar, tayt pantolonlarınızla mükemmel uyum sağlarken yaz aylarında babetler veya sandaletler uygun bir seçimdir. Bu yüzden, tayt pantolonlarla giyemeyeceğiniz bir ayakkabı neredeyse yok hatta sıcak günlerde parmak arası terlikler bile seçilebilir.
Tayt pantolonlar ayrıca zarif topuklu ayakkabılarla mükemmel bir şekilde kombin edilebilir

TCM mührü: Kalite ve özen

Tüm ürünlerimizde TCM mührü mevcuttur. Kadın tayt pantolonlarında "Tchibo Certified Merchandise" etiketini de bulacaksınız. Harici firmalar tarafından düzenli olarak kontrol edilen bir üretim sürecini garanti eder. Ürünlerimizin yüksek kaliteli malzemelerden yapıldığından emin olabilirsiniz. Ayrıca sosyal ve ekolojik standartlara da değer veriyoruz. Bu şekilde tedarikçilerimizin sorumluluğunu da üstleniyoruz ve size sürekli olarak yüksek ürün kalitesi sunabiliyoruz.
Hem işçilik, hem de malzeme açısından en yüksek kalite standartları Tchibo'da en yüksek önceliğe sahiptir.