Kadın Tayt

Kadın taytlar; etek, elbise ve şortlarla pek çok şekilde kombin edilebilir. İster düz siyah, ister renkli baskılı - kadın taytlarını birçok renk ve tasarımda bizden temin edebilirsiniz. Modellerin karakteristik özelliği; günlük yaşamda rahat kullanım konforu, dar kesim ve her harekete eşlik eden esnek malzeme olmasıdır. Taytlarımız farklı uzunluklarda mevcuttur - favorilerinizi şimdi Tchibo'da online olarak keşfedin!
Jean Görünümlü Şardonlu Tayt
549,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Tayt, Mavi
299,00TL
 
Seçenekler:
 
Kalın Tayt
599,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Tayt, Siyah
299,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Külotlu Çorap
269,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Tayt, Siyah
Termal Tayt, Mavi
599,00TL
599,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Sim Bantlı Termal Tayt
269,00TL
 
Seçenekler:
 
Astarlı Tayt
469,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Tayt
299,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Tayt, Siyah
299,00TL
 
Seçenekler:
 
Kabartmalı Termal Tayt
269,00TL
 
Seçenekler:
 
Tamamı Baskılı Tayt
249,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Tayt, Lacivert
299,00TL
 
Seçenekler:
 
Yumuşak Tayt, Kırçıllı Gri
299,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Tayt, Siyah
Termal Tayt, Mavi
599,00TL
599,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 

Çok yönlü giysiler

Kadın taytları genellikle ekstra esnek elastan veya ince pamuktan yapılır. Ancak kot veya (suni) deriden yapılmış versiyonları da vardır. Hatlarınızı saran pantolonu, geniş üstlerle tamamlayın, bu heyecan verici bir kontrast sağlar. Örneğin, bol kesimli kazaklar veya daha uzun tişörtler önerilir. İş veya resmi durumlar için tayt üzerine gömlek bluz iyi bir seçimdir. Uzun bir blazer veya süslemeli bir hırka özel günler için uygundur.
Nefes alabilen malzemeleri sayesinde taytlar, spor aktiviteleri için mükemmeldir.

Spor yaparken: Ergonomik ve nefes alabilir

Kadın taytları spor giyimin vazgeçilmez bir parçasıdır. Tempolu koşu, bisiklete binme veya spor salonunda: Ergonomik ve dar kesimleri sayesinde "taytlar" son derece rahat ve destekleyicidir. Modern, sentetik malzemeler nefes alabilir ve hoş bir havalandırma sağlar. Bu sportif pantolon aynı zamanda soğuğa karşı da koruma sağlar. Böylece antrenmanınızdan gerçekten keyif alabilirsiniz. Tchibo size çekici spor tayt seçenekleri sunar.
Her mevsim için uygun taytlar, opak külotlu çoraplara alternatif olarak uygundur.

Günlük yaşam için rahat aksesuar

Kadın taytlar, spor dışında da kadınlar tarafından keyifle giyiliyor. Kısa etekle, elbiseyle veya şortla giyildiklerinde, opak külotlu çoraplara rahat birer alternatiftir. Siyah kadın taytları, gerçek kombinasyon sanatçıları olarak kabul edildikleri ve bacakları güzel gösterdikleri için klasiktir. İnce pamuklu taytlar ciltte özellikle çok rahattır. İlkbahar ve yaz aylarında, baldırlara kadar inen kapri taytlar veya ¾ taytlar, kadınlar için iyi bir seçimdir.

Vücudu saran pantolonun özel çeşitleri

Basit modellerin yanı sıra özel görünümlü kadın taytları da beğeni topluyor. Elastik belli esnek denimden yapılan jegging'ler popülerdir. Tayt pantolon; fitil, kadife ve pamuk gibi malzemelerden yapılmıştır. Aynı zamanda parlak veya kaplamalı olup, İngilizce "tayt" ve "pantolonlar" terimlerinden türetilmiştir. Teninizi göstermek istiyorsanız bacak kısmında kesikler olan Cut-Out tayt pantolonları seçin. Farklı olmayı sevenler deri tayt tercih edebilir.

Bu ayakkabıları taytlarla kombinleyin

Kadın taytlarınızı spor bir kıyafetle giyiyorsanız spor ayakkabılar elbette ilk tercihiniz olacaktır. Yazlık bir kombinasyonda düz babetler, sandaletler veya parmak arası terlikler, bu dar pantolonlarla iyi görünür. Baştan çıkarıcı bir stil için topuklu ayakkabılar veya sandaletler giyin. Boş zamanınızda botlarınızla her şeyi doğru yaparsınız. Taytlarınızı her ne şekilde giymek isterseniz isteyin, fark etmez: Bizimle yeni favorinizi bulacağınız garantilidir!
Yüksek topuklu ayakkabılar taytlarla da iyi görünür ve onlara modaya uygun bir dokunuş katar.

TCM mührü: Şeffaf süreçler için garanti

Tüm Tchibo ürünleri TCM mührüyle işaretlenmiştir. "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve yüksek kalite standartlarımızı vurgular. Kadın taytlarında da bu etiket vardır. Böylece ürünlerinizin yüksek kaliteli malzemelerden üretildiğinden ve dayanıklılığı temsil ettiğinden emin olabilirsiniz. Çevreyi korumayı ve sosyal sorumluluğu çok ciddiye alıyor ve tedarikçilerimizi özenle seçiyoruz.
Taytlarda iyi kalite özellikle önemlidir; Tchibo bunu TCM mührü ile garanti eder.