Kadın Soket Çoraplar

Spor ayakkabılar son yıllarda moda dünyasını fethetti. Bu rahat ayakkabılar uzun zamandır sadece spor alanında değil, serbest zamanlarda da popülerdir ve doğru bir kombinasyonla ofiste bile uygundur. Ayakkabıların göründüğü kadar rahat giyilmesi için soket çoraplar vardır: her türlü spor ayakkabı modeli için mükemmel çözüm. Tchibo'da en sevdiğiniz ayakkabınız için geniş bir pamuklu çorap yelpazesini keşfedin!
-22 %
Kadın Sneaker Çorap Seti
44,95TL
34,95TL
 
Seçenekler:
 
5 Çift Organik Pamuklu Sneaker Çorabı
89,95TL
 
Seçenekler:
 
-14 %
Organik Pamuklu Kadın Sneaker Çorap Seti
69,95TL
59,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Çift Organik Pamuklu Sneaker Çorabı, Basic
69,95TL
 
Seçenekler:
 
  • 3 Çift Spor Ayakkabı Çorabı
Yüksek pamuk içeriği ile yumuşak kalite
3 Çift Spor Ayakkabı Çorabı
Yüksek pamuk içeriği ile yumuşak kalite
79,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Çift Organik Pamuklu Sneaker Çorabı
69,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Çift Organik Pamuklu Sneaker Çorabı, Metalleştirilmiş İplikli
69,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Çift Organik Pamuklu Sneaker Çorabı, Tasarımlı
69,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Çift Organik Pamuklu Sneaker Çorabı
69,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Spor Çorabı
Organik pamuklu
49,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Çift Sneaker Çorabı
69,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Çift Organik Pamuklu Sneaker Çorabı, Çizgili
69,95TL
 
Seçenekler:
 

Kadın soket çorapları diğer çoraplardan ayıran nedir?

Birçok farklı model vardır. Ancak çoğunun ortak noktası: Yarım boydadırlar ve ayak bileklerini açıkta bırakırlar. Günlük ayakkabıları şık, kısa kot pantolon veya elbiseyle giyen herkesin her zaman bir sorunu vardır: Normal çoraplar ayakkabının kenarından çirkin bir şekilde görünür. Peki ne yapmalı? Ayakkabıyı çıplak ayakla mı giymeli? Bu sadece sağlıksız olmakla kalmaz, aynı zamanda ağrılı su toplamalarına da yol açabilir. En iyi çözüm: Kısa soket çoraplar!
Kısa kesimi ile soket çoraplar, spor ayakkabılar için idealdir.

Babet çoraplar veya kadın soket çoraplar - hangi ayakkabılara hangisi uyar?

Kadın soket çoraplar çok kısa ve geniş kesimlidir. Bu yüzden spor ayakkabıların altında neredeyse görünmez olurlar. Bununla birlikte, mokasen veya terlik gibi alçak ayakkabılar giyiyorsanız, babet çorap kullanmak daha iyidir. Bunlar soket çoraplardan bile daha geniş kesilir ve sadece ayak parmaklarını ve topuğu kapatır. Bu nedenle bu çorap modellerine genellikle babet çorap denir. Öte yandan soket çoraplar, spor ayakkabı modelleri ve aktiviteler için mükemmeldir.
Soket çoraplar için rahatlık önemlidir - bu nedenle yumuşak bir konfor bandı olduğundan emin olun.

En üst düzeyde rahatlığa sahip spor soket çoraplar

Kadın soket çoraplar serbest zamanlarda, ancak her şeyden önce spor etkinliklerinde de giyildiği için kullanım rahatlığı özellikle önemlidir. Tchibo soket çorapları, ayağı sıkmamaları için rahat bir bant ile donatılmıştır. Pamuklu çorapların güçlendirilmiş topuk ve parmak kısmı sayesinde rahatsız edici baskı noktaları oluşmaz. Bu nedenle Tchibo soket çoraplarının giyilmesi her zaman son derece rahattır. Sanki yoklarmış gibi.

Her durum için uygun renkli soket çoraplar

Tchibo, kadın soket çorapların ayakkabı içinde olabildiğince görünmemesi için beyaz, siyah veya gri gibi göze çarpmayan renklerde modeller sunuyor. Elbette sade varyantlara ek olarak, renkli çoraplar ve kayısı, lacivert ve rose gibi renklerde de kadın çorapları da bulacaksınız. Online mağazamızda uygun fiyata çoklu paketler halinde çorap sipariş edebilirsiniz. Sonuçta bu pratik soket çoraplardan asla sıkılmazsınız.

Günlük çoraplarınızı nasıl düzgün yıkarsınız?

Kadın soket çoraplarınızın uzun süre güzel ve rahat kalması için uygun şekilde bakılması gerekir. Soket çorapları, çoğu çorapta olduğu gibi maksimum 40 derecede yıkayın. Bu, çorapların çekmesini önleyecek ve aynı zamanda malzemeyi koruyacaktır. Hijyenik açıdan bakıldığında, bu sıcaklıklar tamamen yeterlidir. Yıkama tamburuna girmeden önce çorapları ters çevirin.
Daha da iyi sonuçlar için soket çoraplarınızı yıkarken ters çevirin.

Organik pamuktan yapılmış kadın soket çoraplar

İster sportif günlük çoraplar, ister şık iş çorapları - Tchibo'da yüksek oranda organik pamuk içeren çok çeşitli çoraplar bulacaksınız. Bu özellikle sürdürülebilir tekstil ürünlerini, GUT GEMACHT damgamızdan tanıyabilirsiniz. Bu pamuğun organik içeriği insanlar ve doğa için faydalıdır, çünkü değer zinciri boyunca sosyal ve ekonomik standartlar korunur. Sadece rahat kadın soket çorapları giymekle kalmaz, aynı zamanda çevre için de iyi bir şeyler yaparsınız.
GUT GEMACHT mührümüzden, çorapların sürdürülebilir tekstillerden yapıldığını anlayabilirsiniz.