Kadın Flip Flop: Yazın Kurtarıcısı

Sıcaklık yükseldiğinde çorap ve ayakkabıların içinde kapalı kalan ayaklar hızla terlemeye başlar. Ayaklarınızı açık ayakkabılar ile özgür bırakın. Parmak arası kadın terlikleri özellikle iyi bir seçimdir: Yumuşak bir taban, her yönden serbestçe nefes almalarına izin verirken ayakları korur. Tchibo'da zevkinize uygun, ince deriden veya neşeli renkli kumaşlardan yapılmış parmak arası terlikleri bulacaksınız.
Parmak Arası Terlik
219,00TL
 
Seçenekler:
 
Parmak Arası Terlik
359,00TL
 
Seçenekler:
 
Parmak Arası Terlik
279,00TL
 
Seçenekler:
 

Parmak arası terlikler nedir?

Uluslararası olarak parmak arası terlikler, yürürken benzer bir ses çıkarması nedeniyle Flip-Flop® adıyla da bilinirler. Orijinal versiyonları, basit plastikten yapılmıştır ve sıcak iklimin yaşandığı birçok ülkede günlük giyimin bir parçasıdır. Parmak arası kadın terlikleri havuz terlikleri olarak, ağırlıklı olarak yüzme havuzunda ve sahilde giyilirdi. Günümüzde, kaliteli tasarımlarda üretilerek şehirlerin sokaklarını da fethettiler.
Çeşitli tasarımlardaki parmak arası terlikler, eğlence için en popüler yazlık ayakkabılar arasındadır.

Günlük ayakkabı olarak kadınlar için çekici parmak arası terlikler

Kadınlar için modern parmak arası terlikler artık sadece plaj terliği değildir. Yalnızca temel şekilleri aynı kaldı: Basit kalın bir taban ve ön tarafın ortasına ve tabanın yanlarına tutturulmuş bir kayış. Kayış, ayak başparmağı ile diğer ayak parmakları arasında yer alır. Genellikle renkli inciler, taşlar veya püsküller ile süslenmiş, parlak tasarımlı, renkli kumaşlardan yapılmış geniş kayışlar ve ince deri versiyonlar, basit parmak arası terlikleri çekici gündelik ayakkabılara dönüştürür.
Parmak arası terlikler, yazlık elbiselerle de uyumludur.

Parmak arası terlikleri en iyi nasıl kombinleyebilirim?

Yüksek kaliteli, modaya uygun parmak arası kadın terlikler, sandalet veya makosen giyebileceğiniz her türlü giysi ile uyumludur: uzun kot pantolonlar, renkli yazlık kapriler ve rahat şortlar. Parmak arası terlikler, etek ve elbiselerle de uyumludur ancak bu durumda görünümleri hafif topuklu terliklere benzemelidir. Bu; bacaklarınızı kaldırır, esnetir ve daha uzun görünmenizi sağlar.

Parmak arası terlik alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bir çift parmak arası kadın terliği alırken, sadece tabanın ayağınıza tam oturduğundan emin olun. Biraz küçükse topuğunuz tabanın kenarına rahatsız edici bir şekilde temas edecektir. Çok büyükse, parmak arası terlik ayaktan kayacaktır. Konfora önem veriyorsanız mümkün olan en kalın tabanlı modeli seçin. Kalın tabanlı terlikler, adımlarınızı sert asfaltta sönümler.

Parmak arası terliklerdeki ayak izleri nasıl temizlenir

Harika parmak arası terliklerinizi seviyor ve neredeyse her gün giyiyor musunuz? O zaman tabanda zamanla göze hoş görünmeyen bir ayak izi bırakmanız kaçınılmaz. Bunlar, biraz limon suyu veya sirke ile çıkarabileceğiniz kurumuş ter lekeleridir. İpucu: Sık sık ayakkabı değiştirin ve otururken arada bir parmak arası terliklerin ayak parmağınızdan sarkmasına izin verin.
Otururken, tabandaki ayak izlerini en aza indirmek için parmak arası terliklerin ayak parmağınızdan sallanmasına izin verebilirsiniz.

Tchibo'dan kalite testinden geçmiş parmak arası kadın terlikleri

İster kauçuk tabanlı ve tekstil kayışlı basit versiyonlar, ister deri kayışlı ve önceden şekillendirilmiş tabanlara sahip yüksek kaliteli parmak arası terlikleri: Tchibo'dan yeni kadın parmak arası terlikleri satın aldığınızda kaliteli bir ürün aldığınızdan emin olabilirsiniz. TCM (Tchibo Certified Merchandise) kalite mührünün anlamı budur. Tüm ayakkabılar, satışa çıkmadan önce bağımsız kuruluşlar tarafından zararlı maddeler açısından test edilmektedir.
Tchibo'da kalitesi test edilmiş, modaya uygun parmak arası kadın terliklerini çok çeşitli tasarımlarda bulacaksınız.