Lastik çizme – Islanmamış ayaklarla yağmurun tadını çıkarın

Eskiden tamamen mecburen giyilirdi, şimdi ise her yaşta kadını kendine hayran bırakan moda aksesuarı haline geldi: Lastik çizme. İster baldırlara kadar uzanan çizmeler, ister ayak bileğinde botlar veya ayakkabı koruma kılıfları - bu sağlam yağmur ayakkabılarının tasarımında sınır yoktur. Bizde siyah ve sarı renkli klasik modellerin yanı sıra puantiyeli lastik çizmeler de bulabilirsiniz. Tchibo size rahatlıkla giyinebileceğiniz birçok model sunuyor. Şimdi tekliflerimize bir göz atın ve çevrim içi siparişinizi verin!
Lastik Bot, Siyah
299,95TL
 
Seçenekler:
 
Yağmur Botu
209,95TL
 
Seçenekler:
 

Yağmur rüzgar demeden dışarının keyfini çıkarın

Açık hava hayranları için lastik çizmeler şarttır. Islak yapraklı ve çamurlu bir orman yürüyüşü için, köpeğin ihtiyaçlarını gidermek için rüzgarlı ve yağmurlu havalarda veya Kuzey Denizi'nde bir sahil yürüyüşünde - kadınlar için lastik çizmeyle ayağınızı ıslanmaktan koruyun. Bu kullanışlı özelliğin yanı sıra, modaya uygun görünürler ve bu nedenle şehirde yağmurlu bir havada giyilirler. İster parlak renklerde, ister puantiyeli, ister çizgili veya çiçekli - Tchibo'da çok çeşitli modern yağmur çizmeleri bulabilirsiniz.
Rüzgara ve yağmura meydan okur: rahat, ayak bilekliği yüksekliğinde lastik botlar.

Yağmur botları – Çarşıda dolaşmak için ideal bir seçim

Bahçe işlerinde veya ormanda yürüyüş için yüksek yağmur çizmelerini tercih ederken, çarşıda gezmek için su geçirmez Chelsea botlarını tercih edebilirsiniz. Bu ayak bileği yüksekliğinde lastik botlar, revaçta olan birçok renk ve tasarımlarda mevcuttur. Konç kısmındaki çekme yardımcısı giyip çıkarmayı kolaylaştırır. Ofiste giyinmek için kısa fermuarlı siyah yağmur botları uygundur.
Astarlı lastik çizmeler sayesinde sonbahar ve kış boyunca ayaklarınız hep kuru kalır.

Kışlık lastik çizmeler: Soğuk kış mevsimi için sıcak tutan astar

Sıcaklar düştüğünde, kadınlar lastik çizmelerini giymekten vazgeçmek istemezler.Külotlu çoraplar sonbahar ve kış aylarında sizi sıcak tutar, ancak tabanlıklar daha iyidir. Daha da soğuklarda iç astarlı lastik çizmeler tavsiye edilir. Bu genellikle kuzu derisi görünümünde üretilmiştir, bu nedenle ayaklarınız sadece kuru kalmaz, aynı zamanda sıcacık kalır. Soğuk mevsimde, yüksek şaftlı bir çizme şekli tercih ederek, ısının iyi bir şekilde dağılmasını sağlamış olursunuz.

Yerden tasarruf sağlayan ayakkabı koruma kılıfı – acil durumlarda her zaman yanınızda

Bir konsere katılmak istiyorsunuz fakat yağmurun gelmesinden endişe mi duyuyorsunuz? Yoksa yağmurlu ve çamurlu bir yolda kaban ve şık bir kıyafetle bir davete mi katılmak istiyorsunuz? Bu gibi durumlarda, ayakkabı koruma kılıfları sizin kurtarıcınızdır. Kir ve suyu geçirmezler ve kolayca bir fermuar sayesinde her çeşit ayakkabının üzerine giyinebilirler. Pratik yağmur yoldaşlarınızı, kılıflara ait yerden tasarruflu saklama çantasında saklayabilirsiniz. Gösterişli tasarımlı lastik çizmelerinizi uygun fiyata Tchibo'dan sipariş verebilirsiniz.

Lastik çizmelerinizin bakımı

Lastik çizmeler, temizlenmesi kolay, sağlam, sentetik malzemeden üretilmiştir. Tchibo lastik çizmelerini temizlemek için, önce çizmeleri çıkardıktan sonra iyice kurumasını sağlayın, daha sonra bir ayakkabı fırçasıyla kaba kiri fırçalayarak temizleyin. Nemli bir bezle silin, bitti. Doğal kauçuktan üretilmiş bir lastik çizmeye sahipseniz, bakım için gliserin veya silikon yağı kullanabilirsiniz. Ayakkabılarınızı kurutmak için hiç bir zaman doğrudan kalorifere dayamayın, böylece malzemenin sertleşmesine yol açmış olursunuz.
Doğru bakım ile uzun yıllar lastik çizmelerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

TCM damgası yüksek kaliteyi ve dikkatli üretimi garanti eder

Tchibo'dan kadınlar için yağmur çizmeleri, tüm ürünlerimiz gibi, üretim süreci boyunca sıkı kalite kontrollerine tabidir. Sadece standartlarımıza tutarlı bir şekilde uyan seçilmiş tedarikçilerle çalışıyoruz. Bu nedenle, lastik çizmelerinizde de bulabileceğiniz TCM damgası-"Tchibo Certified Merchandise" (Tchibo sertifikalı ürünler) ile temsil ediyoruz. Ürününüzle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda, müşteri hizmetlerimize haftanın yedi günü telefon, e-posta veya posta yoluyla ulaşabilirsiniz.