Tarzınıza uygun altın küpeler

Klasik halka küpelerden, sallantılı, büyük küpelere kadar: Altın küpeler görüntünüzü çeşitli şekillerde zenginleştirebilir ve kişiliğinize ön plana çıkarır. Doğru küpeler ile yüzünüze güzel bir görünüm ve ifade verirsiniz. Rehberimiz ile, kendiniz için mükemmel mücevher takısını bulmanıza yardımcı oluyoruz ve bakım ve kalite konusunda değerli ipuçları veriyoruz. Tchibo'daki çeşitli ürünlerimize göz atın ve çevrim içi sipariş verin!
Sallantılı Küpe, Çift Renk
199,95TL
Halka Küpe ve Minik Küpe Seti
Rodyum Kaplama
149,95TL
2'li Halka Küpe Seti, Altın Kaplama
129,95TL
-15 %
Cam Boncuklu Ve Kristalli Küpe
129,95TL
109,95TL
Halka Küpe, 23 Karat Altın Kaplama, Cam İncili
229,95TL
Küpe, Rodyum Kaplama, Cam Kristalden Çiçekli
179,95TL
Küpe, 23 Ayar Altın Kaplama
149,95TL
Küpe, 1 Çift
Rodyum kaplama pirinç
59,95TL
Gümüş, Zirkon Taşlı Küpe
Zirkon taşlarıyla süslenmiş
169,95TL
Püskül Küpe Sarı
Püskül detaylı
24,95TL
  • Halka Küpe
22 karat altın kaplama
Halka Küpe
22 karat altın kaplama
99,95TL
Parıldayan Cam Taşlarla Süslü Küpe Seti
94,95TL
Swarovski® Kristalli Küpe
Rodyum kaplama
179,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Gümüş Küpe Seti
1 çift zirkon süslemeli, 1 kalp şeklinde çift
Gümüş Küpe Seti
1 çift zirkon süslemeli, 1 kalp şeklinde çift
149,95TL
  • Küpe Seti
22 karat altın kaplama
Küpe Seti
22 karat altın kaplama
94,95TL
-17 %
Zirkon Süslemeli Gümüş Küpe
Kilit tasarımında
139,95TL
114,95TL
Sallantılı Küpe, Altın Kaplama
149,95TL
Bükümlü Halka Küpe, Rodyum Kaplama
169,95TL
-10 %
Kristal Cam Taşlı "Rüzgar Gülü" Sallantılı Küpe
149,95TL
134,95TL
Küpe "Ginkgo Yaprağı", 23 Karat Altın Kaplama
179,95TL
Swarovski® Kristalleriyle Rafine Edilmiş Damla Küpeler
Rodyum Kaplama
189,95TL

Gerçek altın takılar ve altın kaplama tasarım takıları nasıl ayırt edilir?

Takı üretimi için %99,99 saf has altın nadiren kullanılır. Saf altın çok yumuşak olduğundan, gümüş, bakır veya nikel ile karıştırılmış altın küpeleriniz sadece daha yüksek bir dayanıklılık kazanmaz. Klasik sarı altının yanı sıra, pembe altın veya beyaz altın gibi güzel renkler de meydana gelebilir. Sayı damgası ne kadar yüksekse - ör. 333 veya 585 - has altın oranı o kadar yüksek olur. Altın kaplama tasarım takıları önemli ölçüde daha uygun fiyattadır.
Tchibo çevrim işi mağazasında, küpelerinizin hangi malzemeden yapıldığını bir bakışta görebilirsiniz.

Altın küpeler ne kadar uyumludur?

Has altından yapılmış küpeler alerjileri veya cilt reaksiyonlarını çok fazla tetiklemez, ancak onları satın almak daha pahalıdır. Tasarım küpeler önemli ölçüde daha uygun fiyattadır. Ancak bazı kadınlar nikel madenine karşı duyarlıdır. Bu nedenle, günümüzde paslanmaz çelik, pirinç, gümüş veya titanyum gibi altın kaplamalı değerli madenler kullanılmaktadır. Bunlar antialerjik malzemelerdir. Tchibo çevrim içi mağazasında altın küpelerinizin kalitesini bir bakışta görebilirsiniz.
Altın küpelerinizi her zaman yüzünüzün şekline uyacak şekilde seçin.

Hangi altın küpeler yüz şeklime uyuyor?

Yuvarlak bir yüz şekliniz varsa, uzun filigran küpeleri tercih etmelisiniz. Geniş veya yuvarlak küpeler yüz şeklini görsel olarak güçlendirir ve bu durumda kullanılmamalıdır. Daha köşeli bir yüz şekli için tam tersi geçerlidir: Burada klasik inci gibi yuvarlak küpeler avantajlı görünmektedir. Büyük hacimli halka küpeler özellikle güzel görünüyor. Bunlara ek olarak sade altın kolyeler özellikle çok güzel görünüyor.

Halka küpe mi yoksa pimli küpe mi: Hangisi, hangi etkinlikler için uygundur?

Hem altından yapılmış halka küpeler hem de pimli küpeler zamansız klasiklerdir. Fakat uyulması gereken birkaç kural vardır: Etkinlik ne kadar resmi olursa, halka küpeler o kadar sade ve küçük olmalıdır. Küpelerinizin göz alıcı olmasını isterseniz taşlı süslenmiş halkalarla modaya uygun tarzlar yaratabilirsiniz. Diğer takılarınızın daha az olmasına dikkat edin. Pimli veya inci küpeler hemen hemen her durum için uygundur - ofisten, spora ve gündeliğe.

Altın küpeler: doğru bakım ve temizlik

Saf has altın renk değiştirmez, ancak çoğu durumda içinde bulunan diğer değerli madenlerin katkıları değiştirebilir. Bu kesinlikle düşük kaliteye bir işaret değildir. Altın küpelerinizi tekrar parlatmak ister misiniz? Basit ev hileleri ile takı parçanız tekrar yeni gibi görünür. Takı rehberimizde kararmış pimli küpenizin, yüzüklerinizin, zincirlerinizin vs. temizliğini ve bakımını adım adım göstereceğiz.
Basit evde bulunan malzemelerinizle altın küpelerinizi temizleyebilirsiniz

Altın küpeleriniz için Tchibo sözü

Altın küpeler gibi dekoratif aksesuarlar için temiz işçilik özellikle önemlidir. Modern ve tarz tasarımların yanı sıra Tchibo en kaliteli malzemelere ve üretime önem verir. Düzenli dahili testler ve harici enstitüler tarafından yapılan kontroller, takılarımızın yüksek kalitesini garanti eder. Bunu "Tchibo Sertifikalı Ürünler" için kısaltılmış, TCM damgasından anlarsınız. Gerçek altın küpelere ayrıca bir sayı damgası (585 ayar altın) verilir.
Tchibo, en kaliteli malzemelere ve üretime önem verir. Bu, TCM damgasından da anlaşılabilir.