Bayan külotlu çorap modelleri - elbiseler veya etekler için refakatçi

Neredeyse hiçbir giysi, külotlu kadın çorapları kadar çok yönlü değildir: İnce külotlu çoraplar ofis için günlük arkadaştır, pamuktan yapılmış opak modeller serbest zamanlarda popülerdir ve termal külotlu çoraplar soğuk kış günleri için ideal alt giysilerdir. Tchibo külotlu kadın çorapları harika bir rahatlık sağlar. Yüksek kalite sayesinde uzun süre keyif alacağınız garantidir. Ürün yelpazemize göz atın ve doğrudan online olarak sipariş verin!
Termal Külotlu Çorap, Mavi
269,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Külotlu Çorap
299,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Külotlu Çorap
269,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Külotlu Çorap
269,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Külotlu Çorap, Mavi
269,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Külotlu Çorap
269,00TL
 
Seçenekler:
 

Külotlu kadın çorapları: Her mevsime göre

İnce külotlu çoraplar, klasik kabul edilir. Ofiste ve aynı zamanda bir partide elbise ile şeffaf külotlu çoraplar giyebilirsiniz. İpucu: Nude külotlu çoraplar her zaman kendi ten renginizden bir ton daha açık renkte olmalıdır. Serbest zamanlarda işler biraz daha rahat ve renkli olabilir. Opak çizgili külotlu çorap, kapalı havalarda neşelendirir. Dışarıda fırtına varsa ve kar yağıyorsa pantolonunuzun altına giyebileceğiniz sıcak, kalın külotlu çoraplar idealdir.
DEN değeri, külotlu çoraplarınızın opaklığı hakkında bilgi verir.

Opak veya transparan - DEN hakkında daha fazla bilgi

"DEN", "Denier"nin kısaltmasıdır: Bu bilgi, külotlu kadın çoraplarının kalınlığını gösterir. Prensip olarak şu geçerlidir: DEN numarası ne kadar düşükse külotlu çorap da o kadar şeffaftır. 10 DEN ultra ince modeller, yaz için idealdir. 40 DEN'e kadar olan külotlu çoraplar transparan, 40 ila 60 DEN arası yarı transparan olarak kabul edilir. 60 DEN'den itibaren "opak" olarak da adlandırılan opak külotlu kadın çoraplardır.
Renkli külotlu kadın çoraplarıyla bulutlu günleri daha keyifli hale getirin.

Renkli külotlu kadın çorapları, bulutlu günleri daha neşeli hale getiriyor

Çizgili, noktalı veya desenli - renkli külotlu kadın çorapları söz konusu olduğunda hayal gücünüzün sınırı yoktur. Külotlu çoraplar ne kadar dikkat çekici olursa kıyafetinizin geri kalanını o kadar sade tasarlamalısınız. Güzel bir kot etek, tek renkli bir üst ve renk uyumlu ayakkabılar - gündelik görünüm hazırdır. Çorapların zaman üstü kombinasyon ortağı siyah renktir, bu her zaman doğru bir seçimdir. Kadınlar için renkli pamuklu külotlu çoraplarımızı şimdi online mağazada keşfedin.

Termal külotlu çoraplar sizi kışın güzel ve sıcak tutar

İlk kar yağdığında ve soğuk, bacaklarınızı üşütmeye başladığında termal külotlu çoraplar kullanılır. Bunlar genellikle yüksek kesimli olmaları nedeniyle, karın ve böbrek bölgesi de sıcak kalır. Termal külotlu çoraplarınızı etekle, sıcak tutan botlarla ve eldivenlerle veya açık hava etkinlikleri sırasında pantolonunuzun altına giyin. Her zaman siyah olmak zorunda değildir. Rengarenk külotlu kadın çorapları ile gri sezonda renkli vurgular oluşturabilirsiniz.

Külotlu çoraplar için doğru kesim

Külotlu çoraplar vücudu sarar: Bu yüzden modellerimizin çoğu elastik, rahat bir bel bandı ile donatılmıştır. Rahat bir uyum için doğru beden çok önemlidir. İki beden arasında kalırsanız, daha büyük olanı seçin. Testi yapın: Külotlu çorapları vücudunuzdan beş santimetre uzağa çekebiliyorsanız, model tam olarak oturuyor demektir. Tchibo, külotlu kadın çoraplarına ek olarak, çekici bir kısa çorap, dizlik çorap ve Hold-up kadın çorap seçkisi sunar.
İki beden arasındaysanız, optimum uyum için daha büyük olan külotlu çorapları seçin.

TCM mührü size yüksek kaliteyi garanti eder

Ürünlerimizi üretirken yüksek kalite standartlarının her yerde korunmasını sağlıyoruz. Sadece yüksek kaliteli malzeme seçiyor ve büyük bir özenle işliyoruz. Ayrıca en yüksek kalite şartlarını sadece bizim için çalışan tedarikçilerimize de yüklüyoruz. TCM mührümüz, günlük uygulamalarının garantisidir. "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve aynı zamanda külotlu kadın çoraplarımızın etiketini de süsler.
Tchibo, yüksek ürün kalitesini TCM kalite mührü ile onaylar.