Kadınlar için kot pantolon – her zaman sizinle olan klasik

Tchibo'da sevilen klasiğin sayısız varyantını bulabilirsiniz: İster Slim-Fit kot, Bootcut veya Shaping kot, ister rengarenk çizgili, klasik mavi, veya beyaz pantolon. Ayrıca yazlık kıyafet olarak kot şortu da buradan çevrim içi sipariş verebilirsiniz. Modern modellerin çoğu aynı zamanda çevre dostu ve cilt dostu organik pamuktan üretilmiştir. Teklifimize göz atın ve kadınlar için uygun fiyatlı kot pantolonunuzu bulun!
Organik Pamuklu Rahat Jean Pantolon
449,00TL
 
Seçenekler:
 
-10 %
Organik Pamuklu Bol Paçalı Pantolon
239,95TL
214,95TL
 
Seçenekler:
 

Hangi kadın kot pantolonu hangi vücut biçime uygun?

Pratik ve yine de şık: Kot pantolonu tüm kadınlar giyebilir. Ancak, her vücut biçimine göre ayrı modeller önerilir. Dar kesim kadın Skinny kotlar görsel olarak kalçayı kaldırır ve basenleri vurgular. Avantajlı bir kesim arıyorsanız, Straight-Fit'li bir kadın kot pantolonunu tercih edin - çünkü bu düz pantolonlar bacakları daha uzun gösterir. Özellikle kadınlar için Bootcut kot pantolon (İspanyol paça) gibi paçalar doğru hafif genişleyen çeşidi güzel bir siluet yaratır ve oranları iyi bir şekilde dengeler.
Kot pantolonun üstüne hafif bir tişört veya bir bluz, yaz için mükemmel bir kombinasyon!erbst.

Renkler, biçimler ve bunlara yakışan doğru seçilmiş üstler

Tchibo'da sadece her vücut biçimi ve yaş grubu için uygun olanı değil, aynı zamanda likralı kadın kotları, siyah, beyaz veya diğer moda renklerde kadın kotları, kısa boylular ve büyük beden için olanları da bulabilirsiniz. Buna ek olarak, yeni pantolonunuzu mükemmel bir şekilde kombine etmek için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz: Açık renkli kotunuz için yazlık bir tişört , koyu mavi kot pantolona zarif bir bluz veya geniş bir örgü kazak veya kadınlar için rahat Boyfriend kotun üstüne tam aksine ince bir üst.
Yüksek bel kot pantolonlar çok revaçta ve vücudun orta kısmını vurguluyorlar.

Yüksek belli kadın kot pantolonu

Kadınlar için yüksek bel kot pantolonlar şu an revaçta. Yüksek bel vücudun merkezini vurgular. Salaş bir tişört , koyu mavi kot pantolona zarif bir bluz veya geniş bir bluzun sadece bir tarafını kemerin içine koyduğunuzda, vücudunuza güzel bir hava katar. Kotlarınızı yüksek topuklu bir Pump ayakkabılarla veya sandaletlerle kombine edebilirsiniz: Bu daha da uzun gösterir. Ya da bilinçli olarak başka şekilde vurgularsınız. 3/4 veya 7/8 uzunluğundaki modaya uygun pantolonlar biraz bacak göstermek için idealdir - bunlar bileklerinizi ince gösterir veya şık ayakkabıları ön plana çıkarır!

Yeni kadın kot pantolonu için tarz yaratacak iki ipucu

Skinny kot pantolonu ile çizmeler ön plana çıkar, çünkü dar paçası çizmenin içine sokulabilir. Düz kesim pantolon paçalarını çizmenin üzerine çekebilirsiniz veya paçasını rahatça yukarı katlayabilirsiniz. Şekillendirici kotlar veya şeritli cepler ve göz alıcı dikişlerle yuvarlak bir kalça elde edilebilir. Arka ceplerde şunlar geçerlidir: Ne kadar büyük ve daha dışa doğru yerleştirildiklerinde, o kadar fazla hacim oluşturulur. Birbirine yakın, küçük cepler kalçayı daha küçük gösterirler.

Kot pantolon nasıl yıkanır?

Genellikle, kotları sadece kirlendiğinde yıkamalısınız. Böylece rengi ve biçimi uzun süre korunmuş olur. Günlük yaşamda, temiz havada havalandırma genellikle yeterlidir. Kotlar çamaşır makinesinde ters çevrilerek 30°C’de yıkanabilir, ancak renkli kotlar sadece benzer renklerle yıkanmalıdır! Daha yoğun kirlenmelerde 40°C’de veya 60°C’de yıkanması mümkündür, ancak likralı kotlarda bu geçerli değildir. Yumuşatıcı kullanmaktan ve kurutma makinesinde kurutmaktan kaçının!
Genellikle, kotları tersi çevrilmiş bir şekilde makinede problemsizce yıkayabilirsiniz.

Tchibo'da kalite sözü

Yüksek kaliteli malzemelere ve dikkatli işlemeye büyük önem veriyoruz. Tabii ki, bu aynı zamanda TCM damgasını "Tchibo Sertifikalı Ürün" taşıyan kadın kotları için de geçerlidir. Tedarikçilerimizin özenle seçilmesi ve ürün kalitelerinin dahili ve harici test edilmesi bunlara dahildir. "İYİ YAPTIN" sertifikamız ve "organik pamuk" gibi bilgiler de doğal malzemenin kontrollü organik ekimini kanıtlamaktadır.