Kadın Hırka - şık ve iyi hissettiren klasik

Giyin, sarılın, kendinizi iyi hissedin! Yüksek kaliteli bir kadın hırkası, her gardıropta olmalıdır. Sonuçta bu zamandan bağımsız olmazsa olmaz parça ile vücut hatlarınız her zaman vurgulanır. Tchibo'da, birçok çeşitte şık moda hırkalar sizi bekliyor. Burada size tam olarak uyan ve favori parça olma potansiyeli yüksek olan bir model bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu yüzden daha fazla beklemeyin ve mevcut tekliflerimize hemen göz atın!
İnce Örgü Hırka, Yeşil
İnce Örgü Hırka, Pembe
789,00TL
789,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Kısa Kollu Hırka
709,00TL
 
Seçenekler:
 
İnce Örgü Hırka, Yeşil
İnce Örgü Hırka, Pembe
789,00TL
789,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 

İkiz set: Klasik kadın hırkası

Hırkanın klasik şekli, kalça uzunluğundadır ve fitilli manşetleri, yuvarlak yakası ve düğmeli şeridi vardır. Klasik ikiz set biçiminde, moda tarihine geçen tam da bu üst modeldi.Bu terim, hırka ve uyumlu kazağın kombinasyonunu tanımlar. Bugün hala popüler olan bu ikilide, her zaman ciddi ve şık görünürsünüz. Mükemmel ikiz set neye benziyor? Bileşenleri tek renkli veya kontrast renklerle renk engelleyici bir görünümde stilize edin.
Hırkalar söz konusu olduğunda, doğru bedeni seçtiğinizden emin olun. Kısa boylu kadınlar daha kısa modelleri tercih etmelidir.

Her tip için doğru hırka

Kadın hırkaları günümüzde çok çeşitli ve farklı tasarımlarda mevcuttur. Toprak tonlarındaki ince hırkalardan vurgulayıcı renkli modellere, vücudu saran çerçevelerden dökümlü kesimlere kadar. Şimdi artık iş, tipiniz için ideal ceketi bulmaya kalmıştır. Önerimiz: Büyük bedenler, diz boyu bol kesimli uzun hırkalarla zarif bir şekilde vurgulanır. Kısa boylu kadınlar ise ideal olarak daha kısa modelleri seçmelidir. Bunlar, sizin daha uzun gözükmenize sebep olacaktır.
Şık ve günlük kullanım için uygun: Hırkalar, pantolonların yanı sıra elbiseler ve eteklerle de uyumludur.

Kadın hırkaları ile nasıl kombin yapılır?

Günün her saati için kadın modası: Hırkalar çok yönlü, harika, karmaşık olmayan giysilerdir. İster bir iş yemeği için ister şehirde bir gezintiye çıkın veya tiyatroya gidin: Kalça uzunluğundaki hırkanız, hem bluz ve kalem etek, hem de kot pantolon ve gömlek ve veya bir kokteyl elbisesi ile iyi gider. Dikkat etmeniz gereken tek şey, doğru boydur. Pantolon ve hırka kombinasyonunda her şey serbesttir. Ancak elbiseler ve etekler için aşağıdakiler geçerlidir: Hırka ya kalçaya kadar olmalı ya da etekle birlikte sonlanmalıdır.

Yaz ve kış için doğru hırka

Hırkalar sadece soğuk aylar için midir? Hiç öyle değil! Organik pamuktan veya ince viskondan yapılmış hafif bir hırka, sizi ılık yaz akşamlarında titremekten korur. Yılın bu zamanı için özellikle uygundur: İmitasyon elmas veya nakış gibi çarpıcı etkisiyle neşeli vurgulayıcı renklerde açık, kısa kollu hırkalar. Kış içinse kalın yünden yapılmış veya buklet ve melanj optikli kalın, uzun hırkalar uygundur. Soğuğa karşı ekstra koruma için yakalı veya kapüşonlu modelleri seçin.

Kadın hırkaları doğru şekilde nasıl yıkanır?

Kombin edilmesi ve bakımı kolay: Tchibo hırkanızı çamaşır makinesinde yıkamanız yeterlidir. İdeal olanı hafif sıvı deterjan veya yünlüler için deterjan kullanmalısınız ve malzemeye bağlı olarak, hırkayı 30 ila 40 derecede hassas veya yün yıkama programında yıkamalısınız. Böylece yumuşak refakatçiniz, şeklini ve rengini uzun süre korur ve tüylenme yapmaz. Önemli: Hırka, elastan ve polyester gibi sentetik lifler içeriyorsa yumuşatıcı kullanmayın.
Hırkanızın her zaman yumuşacık kalması için en fazla 40 derecede hassas yıkamada veya pamuklulara özel programda yıkamalısınız.

Tchibo'da her zaman dahildir: Kalite sözümüz

Yeni hırkanızı uzun süre keyifle kullanabilmeniz için birinci sınıf tekstiller ve özenli işçiliğe özen gösteriyoruz. Bu iddiamızı, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen şirket içi TCM mührümüzden tanıyabilirsiniz. Bu da şu anlama geliyor: Malzemeler ve üretim süreci açısından sıkı kalite kontrolleri elbette bizim için önemli. Bunun için harici test enstitüleriyle birlikte çalışıyoruz.
Hırka satın alırken kalite, malzeme ve üretim açısından sıkı kontroller anlamına gelen TCM mührüne dikkat edin.