Her stil ve her vücut tipi için etek modelleri

Mini'den midi ve maksi'ye kadar, vücudu saran veya bol kesim: Tchibo, kadınlar için modaya uygun geniş bir etek yelpazesi sunar! Feminen çok yönlü giysilerin malzemeleri de kalıpları kadar çeşitlidir. Ürün yelpazemizde çok çeşitli modeller bulacaksınız. İlham alın ve yeni eteğinizi online olarak sipariş edin!
Çiçekli Midi Etek
819,00TL
 
Seçenekler:
 
Poplin Etek, Tamamı Baskılı
639,00TL
 
Seçenekler:
 
Pike Jersey Etek
759,00TL
 
Seçenekler:
 
Baskılı Jersey Etek
349,00TL
 
Seçenekler:
 

Her durum için doğru etek boyu

Bir kadın eteği için doğru boy nedir? Kısa mini etek hem parti için hem de sıcak yaz günleri için idealdir. Bel kısmını içinize soktuğunuz bol kesimli bir t-shirt ile birlikte havalı görünür. Midi etek, kişisel tarzınıza bağlı olarak ofis ve özel günler için uygundur. Bir maksi etek, ipek veya keten gibi değerli kumaşlardan yapılmışsa şık görünür. Uzun etekler ayrıca spor stilde sweat ve kazaklarla kombin edilebilir.
Streç etekler çok fazla hareket özgürlüğü sunar ve giymesi rahattır.

Kadın eteklerinde rahatlık önemlidir

Kısa veya uzun kadın etekler: Rahatlık her zaman önemlidir. Örneğin Tchibo'da elastan içeren birçok model bulacaksınız. Streç etekler, çok fazla hareket özgürlüğü sunar ve oturduğunuzda da kırışmazlar. Esnek bel bandı, yüksek düzeyde rahatlık, bel ve karın çevresine de rahat bir uyum sağlar. Özellikle dar kesimli kalem eteklerde, ortada veya yanda bulunan bir yırtmaç gerekli hareket özgürlüğünü sunar.
Ciddi giyimli: Bluz ve ceket ile kombinlenmiş kalem etek.

İş görünümüne uygun kadın eteği

Klasik profesyonel hayattaki görünüm ciddi bir kıyafet gerektirir. Kalem etek gibi dar kadın etekleri iş giyimi için uygundur. Şık bir bluz ve blazer ceketle kombin edildiğinde hemen profesyonel görünür. A kesim diz boyu etekler de ofis için kesinlikle uygundur. Günlük çalışmalarda, bu hafif genişletilmiş etekler zahmetsiz oldukları kadar zarif de görünürler. Genel olarak, ofis için daha az renk karışımı kullanmalı ve üst giysinize veya eteğe bir vurgu eklemelisiniz.

Hangi ceketler eteklere yakışır?

Ayrıca bir eteği, kısa bir blazer ile değerlendirebilirsiniz. Ama aynı zamanda denim veya özel deri ceketler, kadın eteklerine iyi bir şekilde uyum gösterir ve stilinizde ustaca bir değişim sağlar. Sıcak tutan örme hırka ve opak pamuklu külotlu çoraplar kışın etekler için idealdir. Soğuk günler için ucu etekten uzun olmayan trençkot veya kısa bir palto öneririz.

Kadın eteklerini doğru şekilde yıkayın ve kurutun

İpek veya yün gibi hassas malzemeler söz konusu olduğunda eteği yıkamak için mutlaka etiketteki talimatlara uymalısınız! Pamuklu ve çoğu karışık kumaşlar ise çamaşır makinesinde 30°C'de tereddüt etmeden yıkanabilir. Bizden ipucu: Ütülemek için zamandan ve emekten tasarruf etmek istiyorsanız ıslak eteklerinizi bir askıya asarak kurutun veya etek gergisi kullanın. Bu, kırışıklıkları önleyecek ve eteğin şeklini koruyacaktır.
Uzun süre keyifle kullanabilmek için eteğin üzerindeki bakım etiketinde bulunan yıkama talimatlarına dikkat edin.

Sorumluluk ve güvenilirlik: TCM mührü

Tchibo'daki tüm ürünler - kadın etekleri de dahil - TCM mührü ile işaretlenmiştir. Bu, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ayrıca yüksek kaliteli ve özenle işlenmiş ürünleri garanti eder. Malzemeler ve üretim süreci, sosyal ve ekolojik standartları da içeren sıkı kalite koşullarına tabidir. Tchibo'dan güvenebileceğiniz kaliteyi satın alırsınız!
Kadın etekleri de dahil, tüm Tchibo ürünleri kalite açısından sürekli kontrol edilir.