Kadın Büyük Beden Sweatshirtler

Başka hiçbir giysi bir büyük beden sweatshirt kadar hafif, rahat ve kolay kombin edilebilir değildir. Geçmişte daha çok spor üstü olarak tercih edilirken, bugün artık birçok durumda giyilebilen, gerçekten çok yönlü bir giysidir. Tchibo, kıvrımlı kadınlar için büyük bedenlerde geniş bir sweatshirt ürün çeşidine sahiptir. Online mağazamızda çeşitli stilleri, renkleri ve şekilleri keşfedin ve aynı zamanda rahat ve uygun fiyata sipariş verin!

Kadın Büyük Beden Sweatshirt

3/4 Kollu Sweatshirt, Siyah
3/4 Kollu Sweatshirt, Krem Rengi
749,00TL
749,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
3/4 Kollu Sweatshirt, Siyah
3/4 Kollu Sweatshirt, Krem Rengi
749,00TL
749,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Sweatshirt
699,00TL
 
Seçenekler:
 
3/4 Kollu Sweatshirt, Bordo
599,00TL
 
Seçenekler:
 
Sweatshirt
789,00TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
-25 %
Sweatshirt, sarı
Sweatshirt, azur mavisi
599,00TL
449,00TL
599,00TL
449,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
-25 %
-25 %
Sweatshirt, sarı
Sweatshirt, azur mavisi
599,00TL
449,00TL
599,00TL
449,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
-25 %
Hoodie, ekru
779,00TL
579,00TL
 
Seçenekler:
 
Sweatshirt
659,00TL
 
Seçenekler:
 

XXL sweatshirtler: Hatlarınızı rahatça şımartırlar

Sweatshirtler, günlük olarak tercih edebileceğiniz, ancak aynı zamanda iş için de uygun, spor ve gündelik üstlerdir. Genellikle pamuktan veya jarseden üretilirler, bu da onları genellikle örgü kadın kazaklarından ayırır. Tchibo, kıvrımlı kadınlar için büyük beden sweatshirtler sunar. Kapşonlu veya kapşonsuz, desenli, düz renkli veya eşofman üstü - XXL sweatshirt seçeneklerimize göz atın ve favorilerinizi bulun!

Kapşonsuz kadın tişörtü: düz renkli klasik

Kapşonlu ve genellikle karın üzerinde kanguru cebi olan hoodielerin yanı sıra, kapşonsuz klasik kadın sweatshirtleri de moda tarzını belirliyor. Düz renkli olanlar neredeyse sonsuz olasılıklarla, kot pantolon, kısa etekler veya spor pantolonlarla kombin edilebilirler. Bu durumda pantolonlar, desenli de olabilir. Ofiste ayrıca ince, yumuşak tonlardaki tek renkli sweatshirtler ile kumaş pantolon da giyebilirsiniz. Tchibo'da her duruma uygun çeşitli büyük beden sweatshirtler bulacaksınız.

Kadın büyük beden sweatshirtler: eğlence için havalı giysiler

Basic sweatshirtlerin büyük beden yanı sıra desenli üstler ile trendi tam yakalarsınız. İster noktalı, çizgili veya yıldızlarla dolu bir baskı, isterse göğüste bir yazı olsun: Neredeyse her yaştan kadınların arasında popüler. Modele bağlı olarak kadın sweatshirtler, serbest zamanlar için mükemmeldirler. Günlük kot pantolonlar ve sneaker gibi sportif ayakkabılarla birlikte havalı görünümü tamamlıyor.

Kadın büyük bedenlerde sweat ceket: üzerinize giyeceğiniz sportiflik

Tchibo sadece büyük beden kadın sweatshirtleri değil, aynı zamanda kısaca sweat ceket olarak da bilinen spor sweatshirt ceketler de sunuyor. Çok yönlü giysiler; günlük koşu, köpek gezdirme veya dağ yürüyüşü yapmak gibi her türlü açık hava aktivitesiyle harika bir şekilde uyum sağlar. Büyük beden sweat ceketler kadınları kısıtlamaz, rahat kesimleri ile her yerde rahatlık sağlar.

Uzun sweatshirtler: rahat bir mini elbise gibi

Üstünüzü taytlar veya dar kot pantolonlarla giymek istiyorsanız uzun bir sweatshirt tercih edebilirsiniz. Uzun sweatshirtler, günlük dökülen mini elbise şeklindedir, yani uylukların bir kısmını kapatır. Genellikle alt kısımda bir manşetle biter, bu da kıvrımlarınızı özellikle güzel bir şekilde ortaya çıkarır. Bu Kadın Tişörtünü spor ayakkabı veya bot ile kombin edin. Yüksek topuklu ayakkabılar da düz renkli, koyu renk modellere çok yakışır ve şık bir görünüm sağlar.

TCM mührü: Kalite önceliğimizdir

Büyük beden sweatshirtünüzle çok kaliteli bir ürün elde ettiniz. TCM mührümüz bunun güvencesidir. TCM; bu kısaltmanın arkasında "Tchibo Certified Merchandise" kalite güvencesi gizlenir. Tüm ürünlerimizde yüksek standartlarımıza karşılık gelen bu etiket bulunmaktadır. Her üretim süreci, harici test laboratuvarları ile işbirliği içinde yürüttüğümüz dikkatli kontrollere tabidir. Tedarikçilerimizi de katı ilkelere göre seçiyoruz.