Büyük beden pantolonlar – Her tip için trendler

Doğru pantolon ile vücudunuzu akıllıca vurgular ve kişisel tarzınızı gösterirsiniz. Tchibo’da büyük beden klasik kadın pantolonlarından modaya uygun kotlara ve rahat Treggings pantolonlarına kadar, her türlü pantolon bulabilirsiniz! Kalite damgamız ile malzemelerde ve işlemede yüksek talepleri temsil ediyoruz: Rahat, ciddi veya ekstra şık - kıvrımlı kadınlar bizde, kendileri için uygun modeli bulabilirler!

Kadın Büyük Beden Pantolon

-20 %
Kısa Paçalı Streç Pantolon, Beyaz
249,95TL
199,95TL
 
Seçenekler:
 
-16 %
Kısa Bengalin Pantolon
299,95TL
249,95TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
Baskılı Bol Paça Pantolon
239,95TL
179,95TL
 
Seçenekler:
 
-20 %
Kısa Paçalı Streç Pantolon, Mavi
249,95TL
199,95TL
 
Seçenekler:
 
Jersey Pantolon
249,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Baskılı Jarse Pantolon
Hoş yumuşaklıkta, akıcı viskoz streç kalitesi
119,95TL'den itibaren
Hızlı Görünüm
Baskılı Jarse Pantolon
Hoş yumuşaklıkta, akıcı viskoz streç kalitesi
119,95TL'den itibaren
 
Seçenekler:
 
  • Tayt Pantolon
Ton çizgileri ile modern görünüm
209,95TL
169,95TL
Hızlı Görünüm
-19 %
Tayt Pantolon
Ton çizgileri ile modern görünüm
209,95TL
169,95TL
 
Seçenekler:
 
Diz Hizasında Streç Pantolon
209,95TL
 
Seçenekler:
 
Streç Pantolon
249,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Sweat Culotte Pantolon
299,95TL
 
Seçenekler:
 
Kargo Pantolon,Kum Rengi
349,95TL
 
Seçenekler:
 

Hangi vücut şekline hangi pantolon uygundur?

Yeni pantolonun iyi oturması - bedenden bağımsız olarak - doğru tarzı seçmenizle ilgilidir. Vücudu mümkün olan en iyi şekilde vurgulamak için, iri yapılı kadınlar için düz veya aşağıya doğru hafif bol paçalı Bootcut pantolonlar önerilir, çünkü bunlar görsel olarak bacağı uzun gösterir. Birbirine yakın olan arka cepler kalçanın daha küçük görünmesini sağlar. Eğer boyunuz çok uzun ise, büyük beden rahat veya geniş pantolon ile uzun bacaklarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Bu tür artı beden pantolon tasarımların hepsini Tchibo'da bulabilirsiniz!

Marlene ve rahat Chino tarzı streçli kumaş pantolonlar

Kıvrımlarınızı vurgulamak için streç pantolonlar idealdir. Vücudu şekillendiren, modellendiren oturuşa sahipler ve aynı zamanda çok rahatlar. Bol, geniş ve aynı zamanda şık mı olmasını istiyorsunuz: O zaman Marlene pantolonu tercih edin. Geniş kesimli bacakları, basenleri veya belirgin baldırları mükemmel gizler ve kadınsı bir siluet yaratır. Diğer yandan, Chino pantolonu sportif görünür - yaz aylarında hafif pamuklu pantolon. Tchibo, kıvrımlı kadınlara XXL bedende geniş bir pantolon yelpazesi sunar.

Sportif kadınlar için büyük beden pantolonlar

Büyük beden pantolon yelpazesi, açık hava etkinlikleri için de geniştir. Koşmak, yürüyüş yapmak veya bisiklet sürmek mi istiyorsunuz? Tchibo'da spor pantolon ve koşu pantolonlarına bir göz atın ve modern bir şekilde harekette kalın. Softshell pantolonlar, dağlarda yürüyüş yapmak veya daha serin mevsim için idealdir. Rüzgarı ve soğuk havayı geçirmez ve aynı zamanda nefes alabilir. Ürün yelpazemizde, kış için modaya uygun 52/54 beden arası, kadın kayak ve snowboard pantolonları bulabilirsiniz.

Kadınlar için Capri pantolonlar: havadar olarak eşlik eder

Yaz aylarında, birçok kadın büyük boy Capri pantolonlarından vazgeçemezler. ¾ uzunluk, dizin altında biter ve odağı güzel baldırlara yönlendirir. Capri, İtalyan bir adanın ismini taşır, 1940’larda Almanya’da icat edilmiştir. Klasik versiyonda, pantolonların yanlarında küçük yırtmaçlar vardır. Bu modeli ofiste harika bir şekilde giyebilirsiniz. Tunikler ve stiletto ayakkabılarla kombine edildiğinde, kıyafet mükemmel görünür. Tchibo, günlük kıyafet olarak da kadınlar için Capri pantolonlarda fırsatlar sunar.

⅞ uzunluğunda pantolonlar ayak bileklerini vurgular

⅞ uzunluktaki pantolonlar, podyumlarda ve gardıroplarda vazgeçilmez hale gelmişlerdir. Baldırdan ayak bileğine kadar uzunlukta olan bu pantolonlar, bakışları bileğe yönlendirirler. Culotte pantolonu ofis için şık bir modeldir. Geniş, havadar pantolon tıpkı pantolon eteğe benziyor ve bacakların etrafında hafifçe oynuyor. Belinizi vurgulamak için, dilerseniz üstüne daha kısa bir tişört giyin veya tişörtü pantolonun içine yerleştirin. Günlük olarak büyük beden ⅞ uzunluğunda pantolon giymeyi tercih eden kadınlar, sportif modelleri seçebilirler.

TCM damgası en iyi malzemeyi ve özenli işlemenin sözünü verir

Tchibo’nun tüm ürünleri gibi, büyük beden pantolonlar da TCM damgasını taşır. Bunun arkasında “Tchibo Sertifikalı Ürünler” terimi yer alır - bu kaliteye büyük önem verdiğimizin bir işaretidir. Tüm üretim süreci boyunca yüksek kaliteli malzemeye ve dikkatli bir şekilde işlemine dikkat ediyoruz. Ürünlerimizden biri "İYİ YAPTIN" etiketini taşıyorsa, bu işlenmemiş organik pamuk anlamına gelir.