Büyük beden kot pantolonlar – Kıvrımlı kadınlar için denim kotlar

Büyük beden kot pantolon kadar yaygın ve rahat başka bir giysi muhtemelen yoktur. İster işte, isterse serbest zamanınızda, bu sağlam pantolon neredeyse her zaman yanınızdadır. Kot pantolonlarda, önemli olan sadece uygun kalıbı ve doğru rengi bulmaktır. Tchibo, size geniş bir büyük beden kot pantolon seçkisi sunuyor. Hemen ürünlerimizi incelemeye başlayın ve online mağazadan uygun fiyata sipariş verin.

Kadın Büyük Beden Kot Pantolon

Lütfen sayfayı tekrar yükleyin veya daha sonra tekrar deneyin.

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye Ol

Tchibo Online Mağazasının güncel ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz:

Yaşamın her anı için uygun kıyafet

Büyük beden kot pantolonlar gerçekten çok yönlüdür ve gardıropların olmazsa olmazıdır. Her kadının ortalama yedi kot pantolonu vardır. Hangi kalıbı ve beyazlatma derecesini tercih edeceğiniz ise tamamen kullanacağınız ortama ve kişisel tercihinize bağlıdır. Yüksek bel kot pantolonlar özellikle kıvrımlı kadınlar için avantajlı ve rahattır, çünkü fazla kilolar mükemmel bir şekilde gizlenir. İster Bootcut, isterse düz veya dar; Tchibo'da kendi vücut tipinize uygun büyük beden kot pantolonu bulmanız garantidir.
Klasik Bootcut kot pantolonlar, vücut hatlarınızı özellikle mükemmel bir şekilde vurgular.

Yüksek bel ve Bootcut büyük beden kot pantolonlar

Basic olarak aynı zamanda hatları şekillendirme işlevi de olan Shaping Jeans, yani şekillendirici kot pantolonlar çok pratiktir. Böylece hatlarınız özellikle vurgulanır. Rahat bir Bootcut kesim, kadınsı görünümünüzü tamamlar. Bu kalıbın pozitif bir etkisi de güçlü uylukların görünümünü dengelemesidir. Boyfriend stili ise uzun boylu kadınlara özellikle iyi gider. Tchibo, büyük beden kot pantolonlarda cazip bir ürün seçeneği sunar.
Düz kesim kot pantolonlar, spor ayakkabı ve sweatshirt ile birleştirildiğinde havalı bir görünüm kazanır.

Klasik düz paça kot pantolonlar

Birçok kadın, düz paça kot pantolonları tercih ediyor. Çok yönlü bu ürünler, spor ayakkabı ve sweatshirt ile birlikte spor bir görünüm verir ve bluz, blazer ceket ve topuklu ayakkabılarla ofis için de uygundur. Kot pantolonların düz kesimi sayesinde bacakları uzun gösterir, yüksek bir belle bu etki daha da artar. Elastan oranı yüksek bir model tercih ettiğinizde, tam bir hareket özgürlüğü için rahat bir streç etkisi elde edersiniz. Tchibo, büyük beden kadın pantolonları için birçok farklı çeşit sunuyor.

Büyük beden Jegging'ler ve dar kot pantolonlar

İsim her şeyi söylüyor, çünkü dar büyük beden kot pantolonlar, cilde tam oturur ve hatları vurgular. Özellikle uzun bacaklarda güzel görünür ve tunik, bol bir sweatshirt veya uzun bir bluz gibi bol bir üstle mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Yüksek konforu kanıtlanmış görünüm ile birleştirmek istiyorsanız Jegging'ler iyi bir tercihtir. Taytlar gibi rahat bel lastikleri vardır, ancak malzeme ve görünümleri bir kot pantolon gibidir.

Büyük beden kot pantolonlarda bu renkler arasından seçim yapabilirsiniz

Kadın XXL kot pantolonlarında geçerli olan renk kuralı: Rengi ne kadar koyu olursa, sizi o kadar ince gösterir. Bu nedenle birkaç kilonuzu gizlemek istiyorsanız koyu mavi veya siyah bir kot pantolon seçin. Ayrıca koyu renklerin bir avantajı da ofis kıyafetleri ile de başarılı uyum sağlayan gerçek kombinasyon ustaları olmalarıdır. Kıvrımlarınızı kendinizden emin bir şekilde ortaya çıkarmak için şık aksesuarları olan veya beyaz ya da rose gibi açık renkte büyük beden kot pantolon kullanmak iyi bir tercih olur.
Koyu renk kot pantolonlar, harika bir vücut görünümü verir ve kombinasyon seçenekleri geniştir.

TCM: Tüm ürünlerde kalite bilinci

Özenle seçilmiş ürünlerimizin her biri Tchibo için özel olarak üretilmiş ve üretim sürecinde sıkı kalite kontrollerinden geçirilmiştir. Tedarikçilerimizde de standartlarımıza uyma konusuna büyük önem veriyoruz. Bunu, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM onay mührümüzle garanti ediyoruz. Büyük beden tüm kot pantolonlarda da bu etiket kullanılmıştır.
Tchibo'nun yüksek üretim standartları, büyük beden kot pantolonlarınızdan uzun süre keyif alacağınızı garanti eder.