Büyük beden kadın hırkaları

Büyük ya da küçük, ince ya da kalın - hırkalar her kadına iyi gider ve günümüzde her gardırobun vazgeçilmezidir. Birkaç yıldır tekrar moda olan bu pratik ve kolay kombin edilebilen giysi çok yönlüdür ve güzel ısıtır. Eğlenceli bir yazlık elbiseyle olduğu kadar, en sevdiğiniz kot pantolonlarla da giyilebilir. Büyük bedenlerdeki şık hırkaları Tchibo'da uygun fiyatlarda bulabilirsiniz!
İnce Örgü Hırka, Yeşil
İnce Örgü Hırka, Pembe
789,00TL
789,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 

Kalın veya ince - ısıtıcı bir temel olarak hırkalar

Kadın hırkalar ve benzeri örme ceketler, her kıyafeti zenginleştirir. Bazen daha zarif, bazen rahat, çok yönlülüğü ve ısınma işlevi ile en sevilen giyim parçası olma potansiyeline sahiptirler. İnce hırkalar, büyük beden elbiseler veya bir bluzla iyi giderken, kalın örgülü bir kadın hırkası, kot pantolon ve gömlekten oluşan gündelik bir kıyafeti mükemmel bir şekilde tamamlarlar. Dekoratif dikişler, çarpıcı düğmeler veya yama cepler, akıllı vurgular katar.

Büyük beden hırkalarla her zaman şık

Doğru hırka ile kıvrımlar ustalıkla kapatılabilir ve fazlalıklar zarif bir şekilde gizlenebilir. Kalçanızın ve basenlerinizin görünümünü küçültmek istiyorsanız uzun bir kadın hırkası doğru seçimdir. Yarasa kollu XXL hırka ile kalın kollarınızı gizleyebilirsiniz. Ceketin göğüs ve karın bölgenizi hafifletmesini istiyorsanız, bol kesimli ve sade tasarımlı açık bir hırka tercih edin. Şimdi Tchibo'daki geniş teklif yelpazesini keşfedin!

Hırka bu şekilde tam oturur

Herhangi bir üst gibi bir hırkanın da size iyi uyması için her zaman tam oturması gerekir. XXL hırkanızı denerken, omuz dikişlerinin köprücük kemiği ile aynı hizada olduğundan emin olun. Uzun kollu büyük beden hırkalar, kolları sarkık ve hafifçe bükülmüş durumdayken, bilek kemiğine ulaşmalıdır. Düğmeli büyük beden hırkalar, kumaş karında gerilmeden kapatılabilmelidir.

Bakımı kolay malzemelerden yapılmış XXL hırkalar

Her kadın kıyafet seçerken farklı malzemeleri tercih eder. Birinde bakım kolaylığı en yüksek önceliğe sahipken, diğeri malzemelerin doğallığına özel önem verir. Bu nedenle Tchibo'da, farklı oranlarda doğal ve sentetik elyaf içeren harmanlanmış kumaşlardan yapılmış büyük beden hırkalar bulabilirsiniz. Yüksek poliakrilik oranı, şekil sağlamlığı ve yüksek kullanım rahatlığı sunarken, pamuk ve viskon ise yüksek cilt toleransları ile puan toplamaktadır.

Renk vurgularını büyük beden bir hırka ile ayarlayın

Tchibo'nun çeşitli renklerde büyük beden hırkaları vardır. Bej / gri ince bir hırka, mavi kot pantolon ve beyaz Basic gömlekle uyumluyken, modaya uygun sarı bir hırka ile renk vurguları oluşturabilirsiniz - ve örneğin mavi elbiseyi veya gri büyük beden kadın pantolonu harika biçimde tamamlarsınız. Mavi hırka ise berry tonlarındaki kıyafetleri mükemmel bir şekilde tamamlar.

TCM mührü - yüksek kalite garantisi

Tchibo neredeyse 40 yıldır müşterilerini yeni, ancak sürekli olarak yüksek kaliteli ürünlerle memnun ediyor. TCM mührü, mükemmel kaliteyi temsil eder. Tencerelerden büyük hırkalara kadar ürünlerimizin sıkı seçimini ve özel üretimini garanti eder. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir, bu nedenle sadece yüksek kalite standartlarımızı karşılayan ortaklarla çalışıyoruz.