Büyük beden kadın atletleri

Ek sıcaklık veya hafif kaşındırıcı kazakların altına rahat bir uyum sağlamak için sütyen ve üst giyim arasına başka bir katman giymeyi seven kadınlardan mısınız? O halde büyük beden kadın atletlerimiz tam size göre. Mükemmel kalite ve zamandan bağımsız tasarımlarla beğeni topluyorlar. Tekliflere bir göz atmak ve çamaşırlarınızı Tchibo'dan satın almak için bir dakikanızı ayırın!

Kadın Büyük Beden Atlet

Organik Pamuklu Atlet, Siyah
Organik Pamuklu Atlet, Beyaz
Pamuklu streç kumaştanPamuklu streç kumaştan
169,00TL
169,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Atlet, Siyah
Organik Pamuklu Atlet, Beyaz
Pamuklu streç kumaştanPamuklu streç kumaştan
169,00TL
169,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Atlet Seti
219,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Organik Pamuklu Atlet
419,00TL
 
Seçenekler:
 
Atlet
469,00TL
 
Seçenekler:
 

Her zevke uygun büyük beden kadın atletler

Tchibo’da çeşitli kesimlerde kadın atletleri de bulabilirsiniz. Spagetti ve normal askılı atlet arasından seçim yapabilir ve U veya V yakalı modelleri bulabilirsiniz. Özellikle düzenli olarak büyük beden atlet giyiyorsanız bunları çok parçalı takımlar halinde satın almanız önerilir. Bu arada: Uyurken büyük beden pijamalara alternatif olarak kadın atletlerimizi de giyebilirsiniz.
Kadın atletlerinde de çekici bir tasarımdan vazgeçmenize gerek yok.

Büyük beden kadın atletler: Klasik beyazdan narin rose rengine

Büyük beden kadın atletleri, giysilerin altına giyildiği için başkaları tarafından görülmezler. Ancak bu, çekici tasarımlardan vazgeçmek için bir neden değildir. Atletleri örnek olarak nötr siyah veya beyazın yanı sıra hafif pembe veya açık mavi renkte alabilirsiniz. Romantik, kadınsı bir görünüm için dantelli şık kadın atletleri vardır. İpucu: Uyumlu renk ile büyük beden slip külotlarla ahenkli bir genel görüntü sağlarsınız.
Atlet doğrudan cildinize temas ettiği için cilt dostu malzemelere değer vermelisiniz.

Esnek malzemelerden yapılmış büyük beden kadın atletleri

Büyük cup sütyenlerin dışında büyük bedenlerde kadın atletleri, kıyafetinizin en içteki kısmını oluşturur ve doğrudan cilt ile temas eder. Bu nedenle hoş, cilt dostu malzemeler vazgeçilmezdir. Yumuşak, üstün kalitede atletler veya yumuşak, hafif mikro dokunuşlu modeller harika bir his verir. İster evde, ister ofiste gün boyu maksimum konfordan faydalanırsınız.

Büyük beden atletlerin mükemmel oturması için ipuçları

Çekici bir görünüm ve yumuşak bir kumaş, atlet tam oturmuyorsa pek işe yaramaz. Temel olarak atlet vücudu sarmalı, ancak herhangi bir yeri sıkmamalıdır. Ayarlanabilir askılı büyük beden kadın atletleri idealdir. Bu, çamaşırları vücudunuza göre ayarlamanızı sağlar. Bu arada: Optimum uyum için belirli miktarda elastan içeren üstler önerilir.

Büyük beden atletleri doğru yıkayın

Büyük beden kadın atletleri genellikle çamaşır makinesinde yıkanmaya uygundur. Atletlerinizi yıkayabileceğiniz maksimum sıcaklık, ilgili bakım etiketinde bulunabilir. Çoğu model 40 dereceyi kolayca kaldırabilir. İpucu: Dantelli kadın atletleri her zaman çamaşır torbasına konulmalıdır. Narin yıkama deterjanı kullanılması da tavsiye edilir.
Atletlerin çoğu çamaşır makinesinde 40 derecede rahatlıkla yıkanabilir.

Büyük bedenlerde sürdürülebilir kadın atletleri

Büyük beden kadın atletlerimizle, alışılmış Tchibo kalitesi ile etkileyici yüksek kaliteli iç çamaşırlar elde edersiniz. Ürünlerimizin çoğu harici, akredite şirketler tarafından zararlı maddelere karşı test edilmiştir ve kısmen veya tamamen sürdürülebilir şekilde üretilmektedir. Bunu GUT GEMACHT mühründen tanıyabilirsiniz. Ayrıca organik olarak yetiştirilen organik pamuktan yapılmış büyük beden kadın atletleri bulacaksınız.
Tchibo'da organik pamuklu büyük beden atletler de mevcuttur.