Kadın body & çıtçıtlı bodyleri Tchibo'dan tercih etmeniz için pek çok neden var: Tek parçadan oluşan popüler elbiseler sadece pratik ve rahat değil, aynı zamanda gerçekten şık görünüyorlar. Yumuşak microtouch, şekillendirici malzemelerle veya ince dantelli olsun: Aktüel modeller çekici bir tasarıma sahiptir ve teninizde ideal bir konfor verir.

Kadın Body & Çıtçıtlı Body

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Kadın body & çıtçıtlı body

Bodysuit diye tabir edilen bodyler, klasik iç giyime ideal bir alternatiftir: Genellikle sütyen, atlet ve külottan oluşan çok parçalı iç giyim takımının aksine kadın body & çıtçıtlı bodyler tek parçadır. Bu nedenle, kadın bodyler kaymaz: Dar giysiler altında sütyen veya külotun rahatsız edici dikiş bulunmadığı için, pratik tek parça olan body her yönden kusursuz bir görünüm sağlar.
Eine braunhaarige Frau liegt in einem cremefarbenen Spitzenbody auf einem Bett.

Kadınlar için vücut şekillendiren bodyler

Her kadının tatlı bir sırrı vardır derler. Güzellik sırrı söz konusu olduğunda, bunun arkasında genellikle özel şekillendirici giysiler bulunur: Nazikçe şekillendiren malzemeler sayesinde vücudun bir beden daha ince görünmesini sağlar.
Yenilikçi küçültme efekti sadece bel ve kalça çevresindeki bölgeye sınırlı değildir: 90D veya 100E gibi büyük kadın göğüs boyutunun dış görünüşü azaltır, böylece göğüslerin bir kap numarası daha küçük göstermesini sağlar. Aynı zamanda elastik malzeme maksimum destek, kusursuz hareket özgürlüğü ve hoş bir esneklik sağlar.
Eine lachende Frau liegt in einem bequemen Baumwoll-Body auf dem Bauch auf dem Boden und streckt die Füße in die Luft.

Dantel body vs..: Seçkin iç giysileri

Dantelli iç çamaşırlar, şık bir tasarımda narin bir hafiflikle hem cildi hem de gözleri şımartır. Dekoratif dantel süslemeli, şeffaf dantel parçalı veya tamamen dantel kumaştan oluşan kadın body & çıtçıtlı body: Bir sanat misali işlenmiş dantel desenlerine sahip kadın bodyleri baştan çıkarıcı kadınsı bir şekile sahiptir.

Günlük kullanım için pamuklu kadın body & çıtçıtlı body

Dantel bodyden şekillendirici bodyye kadar: Tchibo her ihtiyaç için doğru kadın body & çıtçıtlı body bulabilirsiniz. Yelpazemizde ayrıca günlük kullanım için çekici yüksek kaliteli modeller bulacaksınız. Örneğin, dar kalıplı yumuşak microtouch kalitesindeki bodyler şık durur aynı zamanda üzerinizde çok rahattır.
Doğal malzemeleri tercih eden kadınlar için organik pamuktan yapılmış kadın bodylerimizi öneriyoruz: Sürdürülebilir şekilde üretilen organik pamuk, ekolojik ekimden gelir ve hem ciltlinizin hem de çevrenizin dostudur. İnsanlara ve doğaya en büyük saygıyla üretilir ve hem satın alırken hem de giyerken iyi bir his sağlar.

Kadın bodyler & çıtçıtlı bodyler nasıl doğru yıkanır ve bakım yapılır

Yeni kadın bodyler olabildiğince uzun süre kullanabilmeniz için lütfen etiketteki yıkama talimatlarına dikkat edin. Genellikle hassas iç çamaşırları özel bir çamaşır ağına koymanız ve çamaşır makinesinde hassas programda yıkamanız tavsiye edilir. Lütfen kurutmak için çamaşır kurutma makinesi kullanmayın. Hassas parçaların havayla temas ederek kurumasını gerekmektedir.
Eine blonde Frau sitzt in einem weißen BH am offenen Fenster, die Sonne und der weiße Vorhang umspielen sie.

Tchibo kalitesi ile tanışın

Tüm Tchibo ürünlerine TCM mührü verilmiştir: Bu, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve ürün geliştirme ve malzeme seçiminden son denetime kadar test edilmiş kalitenin garantisidir. Tüm ürünlerin imalatında insana ve doğaya karşı sorumlu davranmaya büyük önem verilmektedir. Tchibo kadın modasında yüksek kaliteli imalata ve testlere büyük önem verilir.