Kadın blazer ceket - her durum için doğru stil

Her zaman değerli olan bir Basic: Akşam için zarif, arkadaşınızı ziyaret etmek için rahat veya ofis için sade, duruma bağlı olarak size uygun kadın blazer ceketi seçin. Kesimlerimiz, renklerimiz ve malzemelerimiz çok çeşitlidir. Belirli bir modele karar verirken sadece tarzınız değil, aynı zamanda kalıbın oturması ve kişisel vücut tipiniz de rol oynar. Tchibo'daki geniş ürün yelpazesini keşfedin ve yeni kadın blazer ceketinizi uygun fiyata hemen online sipariş edin!

Kadın Blazer Ceket

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Başarılı bir kıyafet için Basic olarak kadın blazer ceket

Kadın blazer ceketler çok çeşitli stillere sahiptir. Herkes için bir şeyler var: Klasik uzun blazer ceketten kareli kadın ceketine, kırmızı renkte bir modelden veya kısaltılmış ¾ kollu bir blazer cekete kadar. Çok yönlü modern bir ürün olarak, spor bir görünüm oluşturmak için kot pantolon ve spor ayakkabılarla harika bir şekilde birleştirilebilir. Diğer yandan mavi veya konyak rengi bir kadın blazer ceket, özellikle ince bir pantolon veya etekle kombinlendiğinde resmi günler için zarif görünür.
İpuçlarımızla sizin için doğru bedende ideal kadın blazer ceketi bulacaksınız.

Bu çok yönlü giysi böyle giyilir

Kadın blazer ceketiniz, şıklık için doğru oturmalıdır. Bir yandan Tchibo'da kadın beden tablosunu kullanarak belirleyebileceğiniz doğru giysi bedeni çok önemlidir. Öte yandan blazer ceket için şu ipuçlarını göz önünde bulundurabilirsiniz: Kollar sarkık ise kollar bileği örtmelidir. Yeterli hareket özgürlüğüne sahip olduğunuzdan ve kapalıyken veya otururken bile blazer ceketin gerilmediğinden veya kırışmadığından emin olun.
Mükemmel bir görünüm için tipinize uygun blazer ceketin doğru rengini ve uzunluğunu bulun!

Renk ve boy: Hangi blazer ceket kim için idealdir?

Uzun kadın blazer ceketler, dar pantolon veya etek giyen uzun boylu kadınlara uygundur. Kısa bir blazer ceket, kısa boylu kadınlar için idealdir. Vücut tipi de doğru model için belirleyicidir. Dar omuzlar için dar belli bir tasarım daha avantajlıdır, daha büyük göğüslü kadınlar ise göze çarpmayan bir yaka seçerler. Mavi veya gri ile doğru blazer ceketi seçtiğinizden emin olabilirsiniz ya da renk kullanma cesaretini gösterebilirsiniz! Genel olarak: Mat, koyu renklerle gizleyin veya parlak, açık renklerle vurgulayın.

Doğru bir şekilde birleştirildiğinde, kadın blazer ceketler harika görünür

Bir blazer ceket ayrıca bir elbiseyi de vurgulayabilir: Uzunluğun ve kalıbın birbirine uygun olması önemlidir. Önceden deneyin: Kollarınızı öne uzattığınızda blazer ceket çok gergin olmamalıdır. Resmi ortamlar için siyah bir kadın blazer ceketi, zarif kumaştan yapılmış bir etek veya pantolon ile kombin etmenizi öneririz. Daha az resmi durumlarda ise çok yönlü olan daha kısa ve daha ince belli olabilir!

Blazer ceketin altına ve üstüne ne giyebilirim?

Feminen ya da ince fırfırlı bir bluz, blazer ceketin altında idealdir. Kıyafet içinde bir desen oluşturmak için tek renkli bir kıyafeti kombin yapın. Yani desenli bir bluzla sade bir blazer ceket veya tam tersi. Rahat bir görünüm için altına bir tişört de uygundur. Sonbahar ve kış aylarında kadın blazer ceketin üzerine bir ceket de olabilir. Trençkot nasıl olur? Tchibo'da farklı boyları mevcuttur ve hem takım elbise hem de kot pantolonla uyumludur.
Doğru bir şekilde birleştirildiğinde bir tişört, bir blazer ceketin altında çok şık ve zarif görünebilir.

Malzeme ve imalat için kalite garantisi

Tchibo'nun kalite sözü elbette blazer ceketler için de geçerli. TCM mührümüz bunun güvencesidir. "Tchibo Certified Merchandise" mührü yalnızca yüksek üretim ve kalite standartlarımızı karşılayan ürünlere verilir. Ek olarak zararlı maddeler içermediğinden emin olmak için özellikle tekstil ürünleri, harici kurumlar tarafından kontrol edilir ve tüketicinin korunmasına ilişkin tüm yasal yönergelere uyulur - bizden en yüksek ürün kalitesini sipariş edin!
Elbette kalite garantimiz, ürün yelpazemizdeki tüm blazer ceketler için de geçerlidir!