Babet çorapları: Babetler, spor ayakkabılar ve diğerleri için mükemmel kısa çoraplar

Dışarıda yükselen sıcaklıklarla birlikte babet çoraplar yeniden sahne alıyor! Kadın çoraplarına elveda diyoruz ve babetler, spor ayakkabılar veya topuklu ayakkabılar için bu kısa çorapları tercih ediyoruz. Geniş kesimleri sayesinde babet çoraplar ayakkabı içinde "görünmez" olur ve aynı zamanda hoş, kuru bir ayak sağlar. Tchibo online mağazasında spor ve eğlence için uygun fiyatlı, çok parçalı setlerde çeşitli modelleri keşfedin!
  • Ten Rengi Babet Çorabı
Dikişsiz, kesilmiş kenarları sayesinde son derece konforlu
Ten Rengi Babet Çorabı
Dikişsiz, kesilmiş kenarları sayesinde son derece konforlu
39,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Balerin Babeti
Geniş yaka ayakkabıda görünmez
Balerin Babeti
Geniş yaka ayakkabıda görünmez
54,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Babet Çorabı
Rahat oturması için ağ yapısı ile
Babet Çorabı
Rahat oturması için ağ yapısı ile
39,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Sneaker Çorabı
39,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Sneaker Çorabı
39,95TL
 
Seçenekler:
 
2 Çift Magic Cut Babet Çorabı, Dalga Kenarlı
59,95TL
 
Seçenekler:
 
2 Çift Magic Cut Babet Çorabı, Düz Kenarlı
59,95TL
 
Seçenekler:
 
Babet Çorabı Seti
99,95TL
 
Seçenekler:
 
Babet Çorabı,Magic Cut
39,95TL
 
Seçenekler:
 
2 Çift Bileksiz Sneaker Çorabı
49,95TL
 
Seçenekler:
 

Farklı ihtiyaçlar için farklı modeller

Babet çoraplar, geniş kesimli kısa çoraplardır. Ayağın üst tarafının büyük bir kısmı giyildiğinde serbest kalır, bu da alçak ayakkabıların altında görülemeyecekleri anlamına gelir. Rahat malzemeleri ve elastik manşetleri, yüksek kullanım rahatlığı ve mükemmel uyum sağlar. Bazı babet çorapların ayrıca ayak parmakları, ayaklar ve topuklar üzerinde güçlendirilmiş olması, ayakkabıda ideal destek sağladıkları anlamına gelir. Ancak yürüyüş veya koşu için ekstra düz dikişli özel yastıklı soket çorapları kullanmalısınız.
Yaz aylarında spor ayakkabılar için ideal: Pamuklu soket çoraplar.

Babet çoraplar ve soket çoraplar: Fark nedir?

Soket çorapların bandı genellikle ayak bileğinin hemen altına kadar uzanır. Bunun aksine babet çoraplar aynı zamanda babetler, espadriller veya mokasenler gibi çok geniş kesilmiş alçak ayakkabılar için de idealdir. Soket çorapları genellikle pamuktan yapılırken, babet çoraplar ten rengi, siyah veya beyaz gibi tonlarda ince çorap olarak da bulunmaktadır. Esnek ve dayanıklı malzeme, hiçbir şeyin görünmemesini sağlar.
Babet çoraplar özellikle yaz aylarında, ayakkabıda hijyen ve rahatlık açısından net bir artı sunar.

Yazın babet çorapların avantajları nelerdir?

Ayakkabıyı çıplak ayakla giymenin aksine babet çoraplar, hijyen ve konfor açısından bir artı sunar. İlkbahar ve yaz aylarında kapalı ayakkabılarda ayaklarımız hızla terler. Hoş ve kuru bir atmosfer sağlamak ve bunun da ötesinde kokuları önlemek için ince kısa çoraplar kullanın. Babet çoraplar gün sonunda rahatlıkla çıkarılıp makinede yıkanabilir. Aynı zamanda doğrudan sürtünmeden kaçınırsınız ve böylece ayaklarınızı oluşabilecek nasır veya su kabarcıklarından korursunuz.

Babet çorapları doğru şekilde yıkayın

İmdat, çorabın eşi nerede - bu size tanıdık geliyor mu? Bu küçük çorapların çamaşır makinesinde çift olarak bir arada kalması için babet çorapları bir çamaşır filesine koyun, böylece kumaş da zarar görmeyecektir. İnce çorap kalitesindeki çoraplar için elde nazikçe yıkamak en iyisidir. Bununla birlikte çoğu babet çorap, çamaşır makinesinde hassas yıkamada 40 °C'ye kadar yıkanabilir. Her zaman ambalajın üzerindeki yıkama talimatlarına uyun.

"Magic Cut"ta babet çorapları bu kadar özel yapan nedir?

Dıştan normal babet çoraplar gibi görünürler, ancak "iç değerleri" büyülüdür: Tchibo'nun Magic Cut babet çoraplarının tabanları, ayakkabıda özellikle hoş bir atmosfer sağlamak için cilt dostu pamuktan yapılmıştır. Bunlar, en iyi şekil sağlamlığı ve yüksek kullanım konforu için yüksek bir esneme yüzdesine sahip poliamid üst taraf ile kusursuz bir şekilde birleşir. Dahili, görünmez bir silikon şerit ayrıca ilave bir silikon iç, güvenli bir tutuş sağlar.
Tchibo'nun Magic-Cut çorapları babetlerde bile neredeyse görünmez.

Tchibo kalite sözümüz

"Tchibo Certified Merchandise" mührümüz, yani kısaca TCM mührümüz, üretimden satışa kadar sürekli kontrol ve yüksek işleme kalitesi anlamına gelir. GUT GEMACHT etiketimiz için organik pamuk kullanıyoruz ve adil üretim standartlarına dikkat ediyoruz. Diğer özellikleri online olarak bir bakışta tanıyabilirsiniz: Örneğin markalı elyaf LYCRA®, olağanüstü esnekliği temsil eder ve COOLMAX® soğutma etkisine sahiptir ve çorapları nefes alabilir hale getirir.
Her gün güvenebileceğiniz kalite, Tchibo Certified Merchandise mührü ile garanti edilir.