Kadınlar için atletler: Her mevsim için pratik ve çok yönlüdür

Büyükannenin ince örgülü atletlerini sadece kazakların altına giydiğiniz günler çoktan geride kaldı: Kadınlar için modern atletler o kadar çeşitli ve çekici ki, açık düğmeli gömleklerin altında gözle görülür bir şekilde veya yaz aylarında şort ve mini eteklerin üstüne giyilebilirler. Sıcak yaz gecelerinde geceliğin yerine bile giyilebilir. İç çamaşırlarınızı yenileyin ve Tchibo'da yeni yüksek kaliteli atletler sipariş verin!
  • Atlet,Siyah
Aşık olunacak iç çamaşırı
Atlet,Siyah
Aşık olunacak iç çamaşırı
89,95TL
 
Seçenekler:
 
-9 %
2 Adet Organik Pamuklu Atlet
109,95TL
99,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Adet Organik Pamuklu Atlet
229,95TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Organik Pamuklu Atlet
129,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Atlet, Siyah
Yumuşak pamuklu streç kumaştan
89,95TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Organik Pamuklu Atlet, Beyaz
109,95TL
 
Seçenekler:
 

Kadınlar için kaç çeşit atlet vardır?

Atletler içinde geniş askılı atletler bir klasiktir. Genellikle bunlar, yaz aylarında açık bir gömleğin içinde askılı tişört olarak da giyebileceğiniz pamuklu atletlerdir. İnce askılı atletler daha da havadardır. Vücuda şekil veren karnı düzleştiren şekillendirici atletler, külot entegreli kadın body’leri için pratik bir alternatiftir: Özellikle yüksek elastan oranına sahiptir ve vücudu vurgulayan dar elbiselerin ve üstlerin altında ince bir bel görüntüsü sağlarlar.
Dantel süslemeli atletler daha kadınsı ve şık durur.

Hangi atletler özellikle kadınsı görünüyor?

Dantel her zaman baştan çıkarıcı iç çamaşırıyla ilişkilendirilmiştir. Dantel süslemeli kadın atletini tek olarak giyin veya dantelin, V yakalı bir üstün yakasından görünmesini sağlayın. Daha da çekici bir görüntüyü, göğüslerinizi optimum vurgulayan yumuşak destekli sütyen entegreli atletle sağlarsınız. Özel anlar için bu görüntüyü, buna uygun dantelli bir külotla tamamlayabilirsiniz.
Beyaz bluzların altına, en iyisi ten rengi atletler giyin.

Beyaz bir gömleğin altına ne tür bir atlet giymeliyim?

Uzun zamandır, beyaz gömlek ve bluzların altına uygun beyaz kadın atleti giyilmesi kuralı vardı. Artık bu kural geçerliliğini kaybetti çünkü beyaz bir atlet ince yazlık bluzların altında kendini çok fazla belli ediyor. Bunun yerine cilt tonunuza uygun bir ten rengi atlet giyebilirsiniz. Ayrıca, dikişlerin çirkin görüntü yaratmaması için dikişsiz (seamless) ofis atleti seçimine dikkat edin.

Atletleri en iyi nasıl kombine edebilirim?

Birçok kadın atletlerini gizlemek için çok yazıktır. Sıcak günlerde, geniş askılı ve ince askılı atletler hafif bir ev giyimi için iyi bir seçimdir: Ev işi yaparken veya kanepede rahatça uzanırken Capri taytların veya rahat pamuklu şortların üstüne giyebilirsiniz. Dışarı çıkarken, en sevdiğiniz kot pantolonun üstüne renkli bir atlet giyin ve onun üstüne önü açık bir bluz veya rahat bir ekose gömlek giyin.

Atletleri kaç derece sıcaklıkta yıkamalıyım?

Etikete bir göz atın: Kadınlar için atletleri 30 ila 40 °C’de yıkamanız genellikle yeterlidir. Yüksek oranda elastan içeren rahat iç çamaşırlarını yumuşatıcı kullanmadan yıkamalısınız: İçerdiği kimyasallar elastanı kırılgan hale getirir. Bu, atletlerin elastik şeklini ve iyi bir şekilde oturuşunu kaybetmesine neden olur. Dantellerin zarar görmemesi için, ince dantelli atletleri bir çamaşır torbasına yerleştirin ve bu şekilde yıkayın.
Atletleri nasıl doğru yıkamanız gerektiği, malzemelerine bağlıdır.

Kadınlar için atletler test edilmiş Tchibo kalitesinde

Tchibo'da yeni atletlerinizi seçtiğinizde, test edilmiş kalitede satın aldığınıza emin olabilirsiniz. Kendi TCM ürün damgası (Tchibo Sertifikalı Ürünler) bunu temsil eder. Birçok kadın atletleri kontrollü sürdürebilir ekimden üretilen yüksek oranda cilt dostu organik pamuk içerir. Bu ürünleri alarak, sadece kendi vücudunuza iyilik yapmanın yanı sıra, aynı zamanda üreten ülkelerin doğası için de bir katkıda bulunmuş oluyorsunuz.
Tchibo'da yüksek kaliteli atletler satın alırsınız: Dikkatli işlemeye ve sürdürebilirliğe önem veriyoruz.