Erkek cüzdanı

“Cüzdan" veya "Para cüzdanı" terimi, Fransızca "taşıyıcı" ve "para" sözcüklerinden türetilmiştir ve "para taşımak" anlamına gelmektedir. Ve bu, tam olarak bir erkek cüzdanının pratik görevidir: Makbuzlar, madeni paralar ve kredi kartlarının yanı sıra kimlik belgeleri, ehliyet ve diğer belgeler de düzenli bir şekilde muhafaza edilebilir. Günlük yaşamda hiçbir aksesuar bundan daha önemli olamaz - bu yüzden kestirip atmayın ve önerilerimizden faydalanarak cüzdanınızı dikkatlice seçin.
Su Geçirmez Omuz Çantası
429,00TL
  • 2 Adet Çanta Düzenleyici
Farklı boyutlarda ve şık renklerde 2 fermuarlı cep
2 Adet Çanta Düzenleyici
Farklı boyutlarda ve şık renklerde 2 fermuarlı cep
249,00TL
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Mavi
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Yeşil
409,00TL
409,00TL
Bisiklet Sırt Çantası
819,00TL
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Mavi
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Turuncu
409,00TL
409,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Mavi
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Yeşil
409,00TL
409,00TL
İzolasyonlu Çok Fonksiyonlu Çanta
309,00TL
Outdoor Sırt Çantası, Heritage
Outdoor Sırt Çantası, Mini
439,00TL
249,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Mavi
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Turuncu
409,00TL
409,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Bir erkek cüzdan size uymalı

Birçok erkek çanta kullanmaz ve kısa mesafeler için atkısını ve eldivenini evde bırakır. Ancak cüzdan farklıdır: Cüzdanlar erkekler için olmazsa olmazdır. Sürekli yanınızda olan bu aksesuar aynı zamanda kısmen kişiliğinizi ifade eder. Büyük veya küçük, kumaş veya deri, kart yuvaları veya bozuk para cebi: Görünümü ve ödeme tercihleri zevkinize ve alışkanlıklarınıza uygun. Çok kullanılan bu erkek aksesuarı size uygun olmalıdır.
Yeşil ceketli bir erkek, taş bir duvara yaslanmış ve elinde büyük, deri bir erkek cüzdanı tutuyor.

Deri, kumaş, alüminyum: Malzeme söz konusu olduğunda dikkat etmeniz gerekenler

Deri bir cüzdan seçmek ile erkekler cüzdan konusunda zarif bir seçim yaparlar. Modaya önem veren erkekler, rengini ve deri türünü örneğin evrak çantası veya akıllı telefon kılıfı gibi diğer aksesuarlarıyla kombinler. Kumaştan veya sentetik deriden üretilmiş bir erkek cüzdanı sağlamdır, günlük kullanım için uygundur ve pratiktir, her şeyden önce kullanışlı olmasına önem veren herkes için idealdir. Alüminyum bir cüzdanla ise farklılık yaratırsınız. Çünkü bu modeller, RFID taraması kullanarak kartların okunmasını engellediği için kart kullananlar için idealdir.
Cüzdanınız için ideal boyut: Kahverengi deri cüzdanını cebine iten bir erkeğin arka cebinin yakından görünümü.

Büyük veya küçük erkek cüzdanı?

Örneğin sadece alışverişe veya spor salonuna giderken yanınızda götürdüğünüz ek bir cüzdan olarak, genellikle bir banknot ve bozuk para bölmesi ve birkaç kart yuvası olan kompakt bir cüzdan yeterlidir. Örneğin ehliyet, üyelik kartları ve banka veya kredi kartları gibi tüm belgeleri saklamak için normal boyutlu bir cüzdan erkekler için iyi bir seçimdir. Bu tür bir cüzdan yaklaşık 12 x 10 cm ölçülerindedir ve arka cebe sığar. Belgeleri ve kartvizitleri saklamak için daha büyük olmasını istiyorsanız, 12 x 17 cm ölçülerinde bir model seçebilirsiniz, iş seyahatlerinizde ceket cebi için idealdir.

Renk seçimi - Klasik kahverengi veya modern tasarım

Siyah veya kahverengi deriden üretilmiş erkek cüzdanları, cüzdanlar arasında bir klasiktir ve herkese uygundur. Kumaş ve alüminyum modellerinde ise çok çeşitli renk ve desenler arasından seçim yapabilirsiniz. Trend belirleyiciler burada dikkat çekici tasarımları kullanmayı tercih eder. Karma renklerde veya kamuflaj desenli dayanıklı bir cüzdan; yürüyüş turları, bisiklet gezileri veya diğer açık hava etkinlikleri için idealdir.

Kilit: Cırt cırt, düğme ve fermuar

Cüzdanlar farklı kilitlerle mevcuttur. Kolayca açılan modellerde sadece bozuk para bölmesinde bir düğme vardır; kapaklı cüzdanlarda ise bu genellikle bir cırt cırtlı bantla, bazen de klipsli kilit ile sabitlenir. Enine formattaki erkek cüzdanları genellikle bir fermuarla donatılır. Hırsızlığa karşı korumak için ve moda ifadesi olarak cüzdanı bir kemer zinciri ile pantolonunuza sabitleyebilirsiniz.
Koyu gri takım elbiseli ve kravatlı bir yaşlı adam, bir otel odasında cüzdanına bir şey saklıyor. Onun arkasında bir bavul duruyor.

Zararlı madde içermeyen ve sürdürülebilir malzemelere dikkat ediyoruz

Erkekler cüzdanlarını genellikle vücutlarına yakın taşırlar. Bu nedenle, giysilerde olduğu gibi aksesuarlarda da zararlı maddeler içermemesine dikkat ediyoruz. Bu, kromsuz olarak tabaklanmış deri gibi malzemelerin seçimiyle başlar ve yapay tekstillerin zararlı maddeler bakımından akredite kurumlar tarafından test edilmesine kadar uzanır. Size verdiğimiz kalite taahhüdümüz uyarınca ürünlerimizin işlenmesini ve sürdürülebilirliğini de sürekli kontrol ediyoruz. Şimdi Tchibo'nun online mağazasından bir erkek cüzdanı satın alın ve yanınızdan ayırmayacağınız yoldaşınızı dört gözle bekleyin!
Tchibo kalitesinde cüzdan: Bir kot pantolonun yakından görünümü. Yan cepten kahverengi bir cüzdan görünüyor.