Modaya ve yaşa uygun seçenekler ile çocuk eldivenleri

Çocukların elleri çabucak üşür ve sonra soğuk algınlığına yakalanırlar. Hassas vücut bölgelerini korumak bu nedenle çok önemlidir. Tchibo’nun çeşitleri arasında sadece ısıtmakla kalmayıp aynı zamanda eğlenmek ve oyun oynamak için uygun eldivenler bulacaksınız. Bebekler için sıcacık mittenler veya yavrularınızın severek giyeceği parmaklı çocuk eldivenlerini uygun fiyata sipariş edin.
Çocuk Kayak ve Kıș Eldiveni, siyah
Çocuk Kayak ve Kıș Eldiveni, pembe
549,00TL
549,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Çocuk Softshell Eldiven
299,00TL
 
Seçenekler:
 
Çocuk Kayak ve Kıș Eldiveni, siyah
Çocuk Kayak ve Kıș Eldiveni, pembe
549,00TL
549,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Çocuk Polar Eldiven
229,00TL
 
Seçenekler:
 
Softshell Eldiven
349,00TL
 
Seçenekler:
 

Şekil, malzeme ve kullanım alanı: Çocuk eldivenlerine genel bakış

Çocuk eldivenleri, mittenler ve her parmağı ayrı saran modeller olarak bulunabilir. Hangi tip eldivenlere karar vereceğiniz bir yandan çocuğunuzun tercihlerine bağlı. Yetişkinler gibi bazı çocuklar daha sıcak tutan yumruk eldivenlerini sever diğerleri parmakların özgürlüğünü tercih eder. Kararlar bunun dışında yaşa da bağlıdır. Mittenler daha kolay giyilebilir, bu nedenle küçük çocuklar için daha iyi bir eldiven seçimidir.
Sırt çantası, yağmurluk ve bere giymiş çocuk, gökkuşağı rengindeki eldivenli ellerini neşeyle kameraya uzatıyor.

Polar, softshell ve benzerleri: Aksesuarların malzemeleri

Çocuk eldivenleri için malzeme yelpazesi geniştir. Çocuklar rahat ve doğaldan hoşlanıyorsa yün veya pamuklu örgü modelleri tavsiye edilir. Ancak her iki malzeme de su yalıtımlı değildir ve daha çok kuru hava şartları için uygundur. Polar da yumuşak ve rahattır ancak çok daha çabuk kurur ve bu nedenle yağmurlu havalarda da çocuk eldiveni olarak tavsiye edilebilir. Naylon ve polyester gibi sentetik elyaflar hava şartlarına çok uygun ve dayanıklıdır. Çamur pantolonları ve yağmur kıyafetlerine çok iyi uyarlar. Çocuğunuz sık sık bisiklete biniyorsa rüzgar geçirmez softshell eldivenler, çok rahattır.
Mutlu iki kardeş, şapkaları, şalları ve eldivenleriyle kar yağışlı kış manzarasının ortasında.

Gündelik kullanım, spor veya özel günler için doğru eldivenler

Günlük okul ve boş zaman etkinlikleri için yün, pamuk veya polardan yapılmış eldivenler ağırlık, rahatlık ve bakım kolaylığı arasında iyi bir uzlaşmadır. Dışarıda coşmak için su geçirmez çocuk eldivenleri uygundur sadece yağmuru yansıtmakla kalmaz, kir de tutmazlar. Yavrunuz bu el ısıtıcılarını spor yaparken kullanıyorsa aşırı terlememeleri için nefes alabilir olmaları gerekir. Kışlık çocuk eldivenleri daha kalın dolguya sahip olabilir. Doğum günlerinde veya diğer kutlama etkinliklerinde çocuklar da şık aksesuar olarak deri eldiven kullanabilir.

Bu detaylar konforu arttırır

Küçük detaylar elleri ısıtırken önemli bir rol oynayabilir. Böylelikle eller, örneğin ata binerken olduğu gibi çok hareketliyse, elin dış yüzeyindeki havalı örgü detaylar pratik olur. Dizginlerin ele iyi oturması için kaydırmaz yüzeyler avantaj sağlar; bu diğer çocuk sporu ve bisiklet eldivenleri için de geçerlidir. Yavrunuz mesajlaşmaya meraklıysa dokunmatik parmak uçlu modeller, akıllı telefon kullanımını kolaylaştırır. Ekranı kaydırmak veya bir şeyler yazmak için eldivenlerin çıkarılması gerekmez. Eldivenlerin bağlanması için küçük çengeller onları taşırken daha rahat birbirine bağlar, yansıtıcı yüzeyler, görünürlüğü arttırır.
Kask ve binicilik eldivenleri giyen gülen genç kız eyerli ve koşumlu atını dizginlerinden tutuyor.

Çocuk eldivenleri hangi renk olmalı?

En güzel eldivenler dahi çocuğunuz onları beğenmezse işe yaramaz. O halde, yavrunuzun giydirirken itiraz etmemesini garanti etmek için en iyisi onun favori rengini seçin. Bu konuda özel tercih veya itirazlar yoksa eldivenlerin rengini şapka ve şal ile uyumlu seçin; böylece her tür çocuk montu ile uyumlu bir görünüm sağlanır. Bunun dışında koyu renkler, açık renklere oranla daha az hassastır, bu sayede daha az sıklıkta yıkama yaparsınız. Hangi çocuk eldivenleri olursa olsun, Tchibo’dan kolayca ve uygun koşullarda sipariş verebilirsiniz!
Kış parkındaki bir köprüde genç bir anne, kar tulumu, şapka, atkı ve eldivenleriyle mutlu oğlunu kollarında tutuyor.