Çocuklar için iyi beslenme kutuları; doğru atıştırmalık daima hazır!

Kreşe, okula veya bir sonraki yüzme havuzu gezintisine: Çocuklar için beslenme kutuları, alüminyum folyo ve benzerlerine karşı sürdürülebilir ve sağlam bir alternatiftir. Böylece çocuklarınıza yanlarında götürmeleri için kolayca ev yapımı atıştırmalıklar, taze meyve ve sebzeler veya tatlılar verebilirsiniz. Çeşitli şekiller, ebatlar ve tasarımlar sayesinde Tchibo’da her amaç için en uygun beslenme kutusunu bulursunuz. Şimdi keşfedin!

Çocuklar için beslenme kutularının avantajları

Özellikle küçük çocuklarda beslenmeye dikkat edilmesi önemlidir: Çok fazla şekerden kaçınmak gerekir, bunun yerine sağlıklı meyve ve sebze, taze pişmiş yemekler ve lezzetli atıştırmalıklara ağırlık verilmesi gerekir. Yolda, okul gezisinde, uzun süren bir tren yolculuğunda veya uzun yürüyüşlerde çocuklar için içine sağlıklı atıştırmalar koyduğunuz bir beslenme kutusu bulunması akıllıca olacaktır.
Uzun tren seyahatleri veya bir okul gezisi için çocuğunuzun beslenme kutusuna sağlıklı atıştırmalıklar koyun.

Çocuklar için beslenme kutuları: Doğru ebatı nasıl bulursunuz

Kutu, içindeki lezzetli malzemenin savrulmaması ve okul çantasına veya çocuk sırt çantalarına rahatlıkla sığması için mümkün olduğunca küçük olmalıdır. Beslenme kutusu setleri, sandviç ile elmayı birbirinden uzak tutulabilmesi için çoğunlukla ara bölmelerle de ayrılabilir. Kutunun yuvarlak veya köşeli olması tamamen zevkinize kalmış. Çocuğunuz için beslenme kutusunu Tchibo'dan online sipariş edin ve BPA içermeyen yüksek kaliteli plastik kutulardan yararlanın.
Çocuğunuz için uygun beslenme kutusu.

Metal veya plastik; beslenme kutusu hangi malzemeden olmalı?

Plastik oldukça sağlam, bakımı kolay ve düşük özgül ağırlığı nedeniyle özellikle çocuklar için uygundur. Çocuklara uygun, renkli bir tasarıma önem veriyorsanız burada kesinlikle uygun kutuyu bulacaksınız. Buna karşılık paslanmaz çelik beslenme kutuları biraz daha hassastır ama buna karşılık çok daha sürdürülebilir ve uzun ömürlüdürler. Çoğunlukla yaylı pratik bir kapatma mekanizmaları vardır. Burada da özellikle online olarak çok çeşitli şekillerde ve göz alıcı baskıları olan alternatifler bulunmaktadır.

Çocuk beslenme kutusunu nasıl renklendirirsiniz

Çocuk beslenme kutusunun yanı sıra, bir matara almanız da yararlı olacaktır. Şişe ve kutunun renk olarak birbirine uygun olduğu setler çok güzeldir. Özenle hazırlanmış isim etiketleri de, çocuğunuzun daima doğru beslenme kutusunu eve geri getirmesini sağlar. Renkli baskılı çıkartmalar veya kendi yaptığınız etiketler olsun, yaratıcılığınızın önünde sınır yoktur. Bizden ipucu: Etiketlerin suya dayanıklı olmasına dikkat edin.

Çocuklar için beslenme kutuları: pratik ve sürdürülebilir!

Tchibo sadece yüksek kaliteli ürünlere değer vermekle kalmıyor aynı zamanda GUT GEMACHT Projemizle çok çeşitli ürünlerin sürdürülebilir üretimini destekliyoruz. Çocuklar için beslenme kutularımız da sürdürülebilirliğin bir sembolüdür; sonuçta tekrar tekrar kullanılabilirler.
Beslenme kutusuna uygun matara.