Schließen
Bebek tişörtleri

Bebek Tişört

Geniş ürün yelpazesi ile her ay grubuna uygun bebek tişörtleri rahat kesimleri ile bebeğiniz ilk adımlarını atarken yanında oluyor. Renkli ve eğlenceli tasarımlara sahip kız bebek tişört modelleri ve erkek bebek tişört seçenekleri bebeğinizin hassas cildine uygun olarak üretiliyor. Organik pamuk kumaşı ile bebeğinizin tenine nefes aldırarak onun dünyayla tanıştığı aylarda ona konfor sağlayacak bebek tişört modelleri sunuyor. Siz de Tchibo güvencesi ile geri dönüştürülebilir, doğaya ve bebeğinizin cildine zarar vermeden üretilen bebek tişörtlerini avantajlı fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
 • Beyaz Turkuaz Organik Pamuklu Jersey Elbise
Yumuşak Single Jersey kalitesi
69,95TL
39,95TL
Hızlı Görünüm
 • Pembe Yeşil Organik Pamuklu Tişört
Yüksek pamuk oranı sayesinde cilt dostu
 • Mavi Organik Pamuklu Uzun Kollu Tişört
Yüksek pamuk oranı sayesinde cilt dostu
69,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
 • Pembe Organik Pamuklu Uzun Kollu Tişört
Yüksek pamuk oranı sayesinde cilt dostu
69,95TL
49,95TL
Hızlı Görünüm
 • Mavi Beyaz Çizgili Organik Pamuklu Tişört
Ayrıntılı çiçek nakışlı
59,95TL
54,95TL
Hızlı Görünüm
 • Beyaz Organik Pamuklu Tişört
Cilt dostu, saf organik pamuklu
42,95TL
34,95TL
Hızlı Görünüm
 • Sarı Mavi Organik Pamuklu Tişört
Yüksek pamuk oranı sayesinde cilt dostu
69,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
 • Lacivert Piliseli Elbise
Yumuşak dökümlü viskoz karışımı
64,95TL
49,95TL
Hızlı Görünüm
 • Pembe Kayısı Rengi Organik Pamuklu Tişört
Yüksek pamuk oranı sayesinde cilt dostu
 • Beyaz Mavi Çizgili Organik Pamuklu Payetli Tişört
1 tişört - 2 görünüm: değişen payetlerinin üzerine elinizi sürdüğünüzde motif değişir
54,95TL
49,95TL
Hızlı Görünüm
 • Fotoğraf Baskılı Beyaz Organik Pamuklu Tişört
Yüksek pamuk oranı sayesinde cilt dostu
 • Mavi Kareli Organik Pamuklu Bluz
Fırfırlı ve yarasa kollu
69,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
 • Mavi-Beyaz Çizgili Organik Pamuklu Jersey Elbise
Yüksek pamuk içeriği sayesinde cilt dostu
79,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
 • Organik Pamuklu Çocuk Tişört, Lacivert
Yumuşak dökümlü pamuklu Lenzing Viscose® kalitesi
1

Rüya gibi tasarımlı bebek tişörtleri

Tabii ki bir bebek tişörtü öncelikle rahat olmalıdır ve iyi oturmalıdır; ancak bu görselliğin hiçbir rolünün olmadığı anlamına gelmez. Tam tersine, minikler için de olağanüstü tasarımlara sahip tişörtler bulabilirsiniz. Sizi güldüren sloganlı bebek tişörtleri çok sevilir. Müzik grubu tişörtleri çocuklar için komiktir, sevimli hayvan motifleri veya eğlenceli desenler de her zaman iyi bir fikirdir. Erkek ve kız çocukları için tek renk bebek tişörtleri de vazgeçilmez klasiklerdendir. Kız Bebek tişört modelleri ve erkek bebek tişört modelleri sizleri bekliyor. Uygun bebek tişört fiyatlarını keşfedin.

Bebek tişörtlerinde önemli olan nedir?

Bebek cildi bir yetişkinin cildine göre çok daha hassastır, malzemenin uygunluğu son derece önemlidir. Bunun için ciltte yumuşak bir his bırakan, hava alan organik pamuklu önerilir. Aynı zamanda, bebek tişörtünün çamaşır makinesinde kolayca ve iyice yıkanabilir olmasına ebeveyn olarak önem verirsiniz. Nihayetinde bazı domates sosları, ıspanak veya çikolata genellikle bebek kıyafetlerinin üzerinde son bulur.

Kıyafet dolabındaki çok yönlü bebek tişörtleri

Bebek tişörtleri çocuğunuzu gardırobu için ideal basic parçalardandır. Yazın bebek arabasıyla şehirde gezerken veya parkta bir gün geçirmek istediğiniz zaman, bebek şortlarıyla birlikte ideal bir kıyafet kombini oluştururlar. Tam tersi olarak bir tişört yılın soğuk zamanlarında ilave bir kat olarak mükemmeldir. İçliğin üzerine ve kazağın altına giyildiğinde bebeği gerçek anlamda güzelce sıcak tutar.

Doğru bebek tişörtü bedenini böyle bulursunuz

Siz, bir yetişkin olarak, bir üstün çok dar ya da çok bol olup olmadığını hemen fark edebilirsiniz, ancak bebeğiniz bunu size söyleyemez. Bu nedenle bebek tişörtünün her şeyden önce kesimine dikkat etmelisiniz; vücudu sarmalıdır, ancak çok dar olmamalıdır. Satın alırken bebeğinizin boy ölçüsünden yola çıkın. Beden rehberimiz doğru bedeni bulmanız için size yardımcı olacaktır.

Bebek tişörtleri böyle yıkanır

Atlet veya sweatshirt, tulum veya tişört: Bebeğiniz için yeni kıyafetler satın alırken, ilk giyimden önce her zaman yıkamalısınız. Bunun için üreticinin yıkama talimatlarındaki verilerden yola çıkmalısınız. Öneri: Bebek tişörtü yeni lekelendiyse, doğal sabun gibi bir temizlik malzemesi ile anında müdahale etmelisiniz ve sonrasında kıyafeti çamaşır makinesine atmalısınız.