Bebek aksesuarları; ebeveyn adayları için bir zorunluluk

Bebek beklendiğinde anne-baba adaylarının bebek temel malzemelerini edinmesi için hiçbir zaman erken değildir. Nihayetinde bebek geldiğinde her şey hazır olmalı! Özellikle ilk çocuklarını bekleyen genç ebeveynler, öncesinde mutlaka alınması gerekenler konusunda kararsızdır. Küçük bebek aksesuarı kontrol listemiz ve miniğinizin gelişi ile ilgili değerli ipuçlarını burada Tchibo’da bulabilirsiniz. Şimdi göz atın ve bebeğinizi harika bir şekilde karşılayın!
2'si 1 Arada: Mobil Alt Değiştirme Minderi
199,00TL

Erkek ve kızlar için bebek kıyafetleri

Özellikle bebek kıyafetleri konusunda fikir ayrılıkları yaşanır. Temel ekipman olarak, birkaç tulum, külotlu çorap, çorap, üst giyimi ve şapka satın almalısınız. Şekli bozulmadan sıklıkla yıkanabilecek yüksek kaliteli parçalara yatırım yapın. Organik pamuk gibi mümkün olduğunca zararlı maddeler içermeyen malzemeler bebek kıyafetlerinde olmazsa olmazdır. Ancak yenidoğanınızın çok hızlı büyüdüğünü dikkate alın: Bu nedenle ilk başta çok fazla kıyafet almanız gerekmez.
Bebek bezi gibi faydalı bebek aksesuarlarını zamanında alın.

Bebek aksesuarları: Bunları zamanında almalısınız

Ek olarak biberonlar, süt ve çay için ayrı emzikler ve gerekirse yeni doğan bebek maması gibi bebek ürünleri de faydalıdır. Emzirecekseniz bir emzirme sütyeni, bir emzirme yastığı ve göğüs pedleri de faydalı gündelik yardımcılarınız olacaktır. Alt açma masasına, bebek bezleri, bir bebek bezi kovası, silinebilen bez değiştirme altlığı ve uygun bakım ürünleri şarttır, yolculuk için bir alt değiştirme çantası pratiktir. Pelüş hayvanlar ve bebeğin ilk oyuncağını da almayı unutmayın.
Bebek karyolası, doğru bebek donanımı arasında yer alır.

Uyumak için doğru bebek donanımı

Bebeğiniz bazı gecelerini yanınızda geçirse dahi bir bebek karyolası veya beşik en başından itibaren evinizin en önemli mobilyaları arasındadır. Burada dairenize boyut olarak uyan ve taşınması kolay bir modele karar verin. Karyolanın içine bir yatak ve mevsime bağlı olarak biraz daha kalın veya daha hafif olabilen rahat bir uyku tulumu da gereklidir. Yeni doğanların yastık veya yorgana ihtiyacı yoktur.

İlk donanım için doğru malzemeler

Özellikle bebek odası tekstilleri ve bebek kıyafetlerinde, küçüklerin hassas cildini korumak için doğal, kirletici içermeyen ve sürdürülebilir şekilde üretilmiş malzemeler önemlidir. Bu nedenle, ekolojik tarımdan elde edilen GOTS pamuğu gibi sertifikalı organik pamuktan yapılan giysiler Tchibo'da çok çeşitli desen ve ölçülerde bulunabilir. GUT GEMACHT girişimimizin etiketi ek olarak, hangi ürünlerin sürdürülebilir çocuk odaları için uygun olduğunu göstermektedir.