Bebek aksesuarları; ebeveyn adayları için bir zorunluluk

Bebek beklendiğinde anne-baba adaylarının bebek temel malzemelerini edinmesi için hiçbir zaman erken değildir. Nihayetinde bebek geldiğinde her şey hazır olmalı! Özellikle ilk çocuklarını bekleyen genç ebeveynler, öncesinde mutlaka alınması gerekenler konusunda kararsızdır. Küçük bebek aksesuarı kontrol listemiz ve miniğinizin gelişi ile ilgili değerli ipuçlarını burada Tchibo’da bulabilirsiniz. Şimdi göz atın ve bebeğinizi harika bir şekilde karşılayın!
-23 %
Yürümeye Başlayanlar İçin Uyku Tulumu
Yaklaşık uzunluk. 90 santimetre
129,95TL
99,95TL
  • Bebek Arabası Oyuncak Zinciri
Hareket halindeyken biraz eğlence için
Bebek Arabası Oyuncak Zinciri
Hareket halindeyken biraz eğlence için
69,95TL
-25 %
Silikon Yemek Seti "Balina"
59,95TL
44,95TL
-12 %
2 Adet Çocuklar İçin Lastikli Çarşaf
Özellikle emici
79,95TL
69,95TL
  • 2 Kollu Önlük
Emici havludan yapılmış dış malzeme
2 Kollu Önlük
Emici havludan yapılmış dış malzeme
69,95TL
2'si 1 Arada: Taşınabilir Bez Değiştirme Minderi
Yastıklı kafa alanı
89,95TL
-20 %
Organik Pamuklu Önlük Seti
99,95TL
79,95TL
Tossiee Air Kundak, Small-Medium, Bej Rengi
Tossiee Air Kundak, Small-Medium, Bej Rengi
89,95TL
-28 %
Renforce Çocuk Yatak Takımı, Kelebek Desenli
104,95TL
74,95TL
-28 %
Renforce Çocuk Yatak Takımı, Araba Desenli
104,95TL
74,95TL
Organik Pamuklu Lastikli Küçük Çocuk Çarşafı
89,95TL
Çocuklar için Silikon İçme Başlığı
39,95TL
-16 %
Diş Kaşıma Halkası »Tavşan«
59,95TL
49,95TL

Erkek ve kızlar için bebek kıyafetleri

Özellikle bebek kıyafetleri konusunda fikir ayrılıkları yaşanır. Temel ekipman olarak, birkaç tulum, külotlu çorap, çorap, üst giyimi ve şapka satın almalısınız. Şekli bozulmadan sıklıkla yıkanabilecek yüksek kaliteli parçalara yatırım yapın. Organik pamuk gibi mümkün olduğunca zararlı maddeler içermeyen malzemeler bebek kıyafetlerinde olmazsa olmazdır. Ancak yenidoğanınızın çok hızlı büyüdüğünü dikkate alın: Bu nedenle ilk başta çok fazla kıyafet almanız gerekmez.
Bebek bezi gibi faydalı bebek aksesuarlarını zamanında alın.

Bebek aksesuarları: Bunları zamanında almalısınız

Ek olarak biberonlar, süt ve çay için ayrı emzikler ve gerekirse yeni doğan bebek maması gibi bebek ürünleri de faydalıdır. Emzirecekseniz bir emzirme sütyeni, bir emzirme yastığı ve göğüs pedleri de faydalı gündelik yardımcılarınız olacaktır. Alt açma masasına, bebek bezleri, bir bebek bezi kovası, silinebilen bez değiştirme altlığı ve uygun bakım ürünleri şarttır, yolculuk için bir alt değiştirme çantası pratiktir. Pelüş hayvanlar ve bebeğin ilk oyuncağını da almayı unutmayın.
Bebek karyolası, doğru bebek donanımı arasında yer alır.

Uyumak için doğru bebek donanımı

Bebeğiniz bazı gecelerini yanınızda geçirse dahi bir bebek karyolası veya beşik en başından itibaren evinizin en önemli mobilyaları arasındadır. Burada dairenize boyut olarak uyan ve taşınması kolay bir modele karar verin. Karyolanın içine bir yatak ve mevsime bağlı olarak biraz daha kalın veya daha hafif olabilen rahat bir uyku tulumu da gereklidir. Yeni doğanların yastık veya yorgana ihtiyacı yoktur.

İlk donanım için doğru malzemeler

Özellikle bebek odası tekstilleri ve bebek kıyafetlerinde, küçüklerin hassas cildini korumak için doğal, kirletici içermeyen ve sürdürülebilir şekilde üretilmiş malzemeler önemlidir. Bu nedenle, ekolojik tarımdan elde edilen GOTS pamuğu gibi sertifikalı organik pamuktan yapılan giysiler Tchibo'da çok çeşitli desen ve ölçülerde bulunabilir. GUT GEMACHT girişimimizin etiketi ek olarak, hangi ürünlerin sürdürülebilir çocuk odaları için uygun olduğunu göstermektedir.