Şirin motifli bebek çorapları

Bebeğinizin minik ayakları daha ilk günden itibaren soğuğa karşı korunmalı: iç kısmı yumuşacık havlu kumaşlı bebek çorapları mükemmel ilk çoraplardır. Bebeğiniz ilk emekleme denemelerini yapıyorsa kaydırmaz tabanlı çoraplar ona güvenli desteği vermek için idealdir. Farklı boylarda, sevimli ve renkli tasarımlara sahip geniş bebek çorabı yelpazemize göz atın. Seçtiklerinizi rahat bir şekilde evinize gönderiyoruz!

Bebek Çorapları

Miniklerinizin Ayaklarını Tchibo Bebek Çoraplarıyla Koruyun

Yenidoğan alışverişinin en önemli adımlarından birini bebek çorapları oluşturuyor. Tchibo bebek çorap modelleri, kolay temizlenebilir organik kumaşları ve eğlenceli tasarımlarıyla miniklerinizin ayaklarını soğuklara karşı koruyor. Rahat ve konforlu yapıya sahip Tchibo organik bebek çorabı modelleri, nervürlü manşetleri ve esnek kumaşı sayesinde tüm günün sonunda bile güvenli bir kullanım sağlıyor. Eğlenceli desenleri ve renkleriyle dikkat çeken çocuk çorap modelleri, makinede yıkandıktan sonra bile rengini ve yapısını koruyor. Tchibo'nun geniş koleksiyonunda, miniklerinizin ayaklarını soğuklardan korunmanız için sevimli kahraman ve desenlerle süslenmiş uzun bebek çorabı alternatifleri de sunuyor. En uygun Tchibo bebek çorap fiyatları ile minik ayaklara konfor ve güven veren birbirinden eğlenceli modelleri hemen şimdi keşfedin!
2 Çift Küçük Çocuk Kaymaz Çorap, Sincap
2 Çift Küçük Çocuk Kaymaz Çorap, Ren Geyiği
249,00TL
249,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
2 Çift Küçük Çocuk Kaymaz Çorap, Çiftlik
199,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Çift Küçük Çocuk Kaymaz Çorap, Sincap
2 Çift Küçük Çocuk Kaymaz Çorap, Ren Geyiği
249,00TL
249,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
2 Çift Küçük Çocuk Çorap, 3D
199,00TL
 
Seçenekler:
 
5 Çift Organik Pamuklu Çorap
229,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Çift Jakarlı Kaymaz Küçük Çocuk Çorabı, Kalp
199,00TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
-25 %
5 Çift Çocuk Çorap, Çiçekli
5 Çift Çocuk Çorap, Hayvanlı
239,00TL
179,00TL
239,00TL
179,00TL
 
Seçenekler:
 
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Satın alırken şunlara dikkat edin

Organik pamuk gibi cilt dostu malzemeler, bebek çoraplarında narin ayakların terlememesini sağlar. Mükemmel bir uyum ve yüksek kullanım rahatlığı da çok önemlidir. Bunu sağlamak için çoğu bebek çorabına elastan katılmıştır. Kalite uygun mu? Bu durumda kişisel zevkiniz devreye giriyor: Sayısız, güzel görünüm ve desenlerde çorap mevcuttur. Kızlar veya erkekler için bebek çoraplarındaki yaratıcı tasarımları keşfedin.
Kaydırmaz bebek çorapları çocuğunuzu ilk yürüme denemelerinde destekler.

Emekleme ve yürüme için pratik yardımcı: kaydırmaz bebek çorapları

Çocuğunuz emekleyerek dünyayı mı keşfediyor? Veya ilk yürüme denemelerine mi başladı? Çıplak ayak kesinlikle en iyi seçim olsa da bazen bu mümkün değildir. Örneğin sonbahar ve kış döneminde zeminler çok soğuk olduğunda. Bu durumda kaydırmaz bebek çorapları kullanmalısınız. Tabanları lastik kabartılarla donatılmıştır. Böylece yavrunuz her zaman güvenli bir tutuşa sahiptir ve bebek çorapları ile aynı zamanda kışın sıcak ayakları olur.
Kabartılı bebek çorapları, çocuğunuza ilk adımlarında yardımcı olur.

Çocuğuma ne zamandan itibaren ayakkabı giydirmeliyim?

Çocuğunuzun ayaklarına uzun bir süre boyunca bebek çoraplarından başka bir şey giydirmemelisiniz. Bebek ayakkabıları özel anlar için neşeli aksesuarlardır, ancak günlük yaşam için uygun değiller. Emekleme çağlarından itibaren çıkıntılı bebek çorapları veya özel emekleme ayakkabıları kullanabilirsiniz. Bunlar yumuşak deriden yapılmıştır ve yine kaydırmaz tabanları vardır. İlk adımlar daha güvenli hale geldiğinde, çocuğunuzun dışarıda da dünyayı keşfedebilmesi için yürümeyi öğrenme ayakkabılarına geçiş yapabilirsiniz.

Doğru çorap ölçüsünü bulun

Bebek çorapları, yetişkin çorapları gibi ayakkabı ölçülerine göre çeşitlendirilir. Bebeğiniz henüz ayakkabı giymese de doğru ölçü önemlidir. Doğumdan itibaren en küçük ölçü ile başlayın: Tchibo’da ilk çorap ölçüsü 13-15’tir. Sonra 16-18 ve 19-22 diye devam eder. Tchibo online mağazasındaki her giyim eşyası için ölçü seçiminde “Doğru boyutu belirle” menüsünü ekrana getirebilirsiniz. Burada ölçmek için pratik tablolar bulacaksınız.

Çoraplarını nasıl düzgün yıkarsınız?

Hem bebek çorapları ve hem de Bebek külotlu çorapları ilk kullanımdan önce yıkanmalıdır. Bunun için hassas bebek cildine uygun, mümkün olduğunca parfüm veya fosfat içermeyen yumuşak bir yıkama deterjanı kullanın. Narin çorapçıkların çamaşır makinesinde kaybolmaması için bir çamaşır filesi kullanmanız doğru olacaktır. Böylece kaydırmaz kabartılar veya minik kurdeleler gibi hassas detaylar da korunmuş olur.
Bebek çorapları ve bebek külotlu çoraplarını ilk kullanımdan önce yıkamalısınız.

Bebek çoraplarında da Tchibo kalitesine güvenebilirsiniz

Cilt dostu ve toksik madde içermeyen malzemeler, iyi bir işleme, yüksek giyim konforu ve yaratıcı tasarımlar, bizim için bebek çorabı üretiminde eşdeğer önemdedir. Yüksek kaliteyi size kısaca "Tchibo Certified Merchandise” karşılığında olan TCM mührümüz garanti eder. Bebek çoraplarında malzeme olarak organik tarımdan gelen pamuk kullanırız. Çocuklar için diğer yüksek kaliteli moda giysilerini keşfedin: örneğin kazak veya Bebek montları.
TCM mührümüz, bebek çoraplarında sadece yüksek kaliteli malzeme kullandığımızı size garanti eder.