Balenli sütyenler – her göğüs boyutu için mükemmel uyumludur

Her kadın iyi oturan bir balenli sütyeni sever. Her iç çamaşırı çekmecesinde bulunan klasikleşmiş balenli sütyen gibi hiçbir sütyen bu kadar mükemmel destekleyip şekillendiremez. Balenli sütyenler artık çok çeşitli tasarım ve desenlerde mevcuttur. Mükemmel bir oturuşun yanı sıra, seçiminizde rahat malzemeler de son derece önemlidir. Tchibo'da kadınlar için yüksek kalitede, birçok cup boyutunda ve kadınsı renklerde olağanüstü güzel modeller bulabilirsiniz!
-25 %
Balenli Sütyen
99,95TL
74,95TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
Balenli Sütyen
99,95TL
74,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Küçültücü Sütyen
Özel kesim - büstü optik olarak 1 fincan boyutunda küçültür
Küçültücü Sütyen
Özel kesim - büstü optik olarak 1 fincan boyutunda küçültür
239,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Siyah Balenli Sütyen
Doğal bir dekolte oluşturur
99,95TL
74,95TL
Hızlı Görünüm
-25 %
Siyah Balenli Sütyen
Doğal bir dekolte oluşturur
99,95TL
74,95TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
Balenli Sütyen
119,95TL
89,95TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
Balenli Sütyen
119,95TL
89,95TL
 
Seçenekler:
 
Balenli Sütyen, Siyah
Organik pamuk ile
99,95TL
 
Seçenekler:
 
-8 %
Balenli Sütyen
119,95TL
109,95TL
 
Seçenekler:
 
Toparlayıcı Sütyen, Mavi
349,95TL
 
Seçenekler:
 
Dantelli Balenli Sütyen, Lacivert
169,95TL
 
Seçenekler:
 
-8 %
Balenli Sütyen, Krem Beyaz
119,95TL
109,95TL
 
Seçenekler:
 
Balenli Sütyen
179,95TL
 
Seçenekler:
 

Balenli sütyen nasıl oturmalı?

Sütyendeki balenler metal veya plastikten yapılmıştır ve göğüsü destekler ve göğüse şekil verir. Balenli sütyenin mükemmel uyumunu, sütyeni hiç hissetmediğinizde anlarsınız. Balen koltuk altınıza baskı yaptığında, daha küçük bir cup boyutu veya başka bir sütyen şekli seçmelisiniz. Sütyen göğse baskı yaparsa veya öne doğru çıkarsa, cup boyutu çok küçüktür. Göğüs altı genişliğini belirlemek için, sütyen bandının kürek kemiklerinin altından yatay olarak geçmesini sağlayın.
Bir sütyenin iyi ve rahat oturması için doğru ölçüde olmalıdır; ipuçlarımızla, bedeni belirlerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Doğru sütyen bedeni seçimi

Her sütyen göğsünüzü ideal olarak desteklemelidir. Bunu garanti etmek için, doğru sütyen bedeni esastır - ve bunu şu şekilde öğrenirsiniz: üst vücudunuz soyunmuş halde bir aynanın önüne geçin ve bir ölçüm bandı ile göğüs altı genişliğini doğrudan göğsünüzün altından ölçün. Daha sonra, göğüs genişliğini meme uçlarının hizasından ölçün ve değerli çevrim içi boyut grafiğimizle karşılaştırın. Ya da bedeni mükemmel olarak belirlemek için sütyen bedeni hesaplayıcımızı kullanın.
Sade ve klasik veya romantik ve baştan çıkarıcı: Tchibo'da her zevke uygun doğru oturan balenli sütyenler mevcuttur.

Her zevke uygun doğru balenli sütyenler

Baştan çıkarıcı iç çamaşırlarından hoşlanıyorsunuz? O zaman dantelli balenli sütyeni tercih edin. Hafif pastel tonları romantik stilleri seven kadınlar için vazgeçilmezdir. Diğer yandan, her kadının farklı kıyafetlerle kombine edebileceği ten rengi, beyaz ve siyah renkte bir sütyeni olması gerekir. Temel renklerin dışında bir değişikliğe ihtiyacı olanlar, parlak nüanslar veya puantiyeler, çizgiler veya çiçekler gibi güzel desenler tercih edebilir.

Büyük göğüsler için balenli sütyenler:

Cup ölçüsü D’den itibaren, geniş bir göğüs ölçüsünden bahsedilebilir. Yüksek orta bağlantı, geniş askılar ve sağlam arka kısım, mükemmel oturmasını sağlar. Küçük göğüs ölçülerine sahip olan kadınlar balyenli sütyenlerin hafif dolgun etkisini takdir ederken, daha dolgun göğüslere sahip olan kadınlar için küçük gösteren bir etki genellikle arzu edilir. O zaman, göğsünüzü görsel olarak küçük gösteren “Minimizer” (toparlayıcı) alabilirsiniz. Bu modeller, çevrim içi mağazamızda balensiz yumuşak desteksiz sütyen olarak da mevcuttur.

Balenli sütyen nasıl yıkanır?

Balenli sütyenleri ve plaj modasından bikini üstlerini çok nazikçe yıkamalısınız. En iyisi elde veya 30°C’de çamaşır makinesinin hassas yıkama programında yıkamanızdır. Etiketteki talimatları dikkate alın: Çoğu balenli sütyen kurutma makinesinde kurutulmamalı, ancak asılarak kurutulmalıdır. Sütyeninizi ne sıklıkta yıkamanız, ne kadar yoğun terlediğinize bağlıdır. Çoğu durumda, üç kez giydikten sonra yıkamanız tamamen yeterli olacaktır.
Balenli sütyen ve bikini üstleri yıkandıktan sonra kurutma makinesinde değil asılarak havada kurutulmalıdır.

Tchibo kalite sözümüz

Sütyenler doğrudan cilt ile temas ettikleri için, cilt dostu, cilde nefes aldırabilen malzemeler çok iyi gelir. Yüksek kaliteli işçilik, yüksek kullanım konforu için de çok önemlidir. Sütyen alırken Tchibo'nun kalitesine güvenebilirsiniz: Profesyonel işçilik, güvenilir malzemeler ve yüksek işlevsellik en önemli önceliklerimizdir. Bu nedenle "Tchibo Sertifikalı Ürünler" için kısaltılmış TCM damgasına dikkat edin. Diğer kalite özelliklerini çevrim içi bir bakışta görebilirsiniz!
En kaliteli işçilik ve yüksek kaliteli, az zararlı malzemeler; Tchibo'da buna güvenebilirsiniz.