Kadın Tunikler

Tunikler, ilkbahar ve yaz için havadar üstlerdir, birçok şekilde kombin edilebilir. Kadın tunikleri, modada olmazsa olmaz olduklarını kanıtladı. İster sahilde, ofiste, şehirde dolaşırken bir refakatçi olarak, isterse özel günler için dantel ve işlemeli versiyonda: Her kadının gardırobunda en az bir tane hafif tunik olmalıdır. Tchibo'da modaya uygun renk ve desenlerde geniş bir tunik yelpazesini online bulacaksınız!
Organik Pamuklu Baskılı Tunik Bluz
319,00TL
 
Seçenekler:
 
Saten Tunik Bluz, Siyah
Saten Tunik Bluz, Lacivert
629,00TL
629,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Plaj Elbisesi
459,00TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Plaj Tuniği
189,00TL
 
Seçenekler:
 
  • Plaj Tunik
Hafif şeffaf dokuma kalitesi - sahilde ideal yol arkadaşı
Plaj Tunik
Hafif şeffaf dokuma kalitesi - sahilde ideal yol arkadaşı
349,00TL
 
Seçenekler:
 
Saten Tunik Bluz, Siyah
Saten Tunik Bluz, Lacivert
629,00TL
629,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Plaj Kimonosu
Önde ve arkada V yaka
299,00TL
 
Seçenekler:
 

Kadın tunikleri: Sıcak günler için havadar üst

Bol kesimli tunik, rahat yaz modasında son noktadır. Kadınlar duruma bağlı olarak tunikleri çok farklı şekillerde kombin edebilirler. Klasikler, yine 7/8 kısaltılmış uzunlukta kot veya beyaz pantolonlardır. Hava uygunsa, tuniğinizle birlikte şort giyin. Taytlar, tüm yıl boyunca giyilebilir. Kıyafette üst giyimin başrol oynamasına izin verin: Düz ayakkabılar ve az takı, tuniğin gündelik karakterini mükemmel bir şekilde vurgular.
Kumsalda hızlı giyinin: Tuniği doğrudan bikini veya mayo üzerine giyin

Plaj için tunik: Tatilde rahatlık

Doğrudan mayonuzun üzerine giyeceğiniz, keten veya pamuktan yapılmış bir plaj tuniği tatilde çok önemlidir. Daha uzun kesim, sahilde ya da havuzda uzanırken ya da gezinti yerinde yürürken hemen "giyinmiş" hissetmeniz anlamına gelir. Sandalet ve hafif ayakkabılar, üst tarafı tamamlar. Kadınlar rahat, mevsime uygun olarak rengarenk desenli veya dantel ve geleneksel işlemeli bir tunik tercih eder. Ayrıca bu, o tatil hissini size evinizde de veriyor!
Tunik aynı zamanda ofiste de şık bir yaz kıyafetidir

Ofis için kadın tunikleri: Başarılı bir yaz kıyafeti

Yazlık ofis kıyafeti olarak bluz yerine tunik de uygundur. Dar pantolon, 7/8 pantolon veya kısa pantolon ile giyin. Minimalist bir görünüm için beyaz pamuklu bir tuniği beyaz pantolon ve ince bir kemerle kombin edin. Doğal malzemesi serinlettiği ve ciltte rahat hissettirdiği için keten tunik, sıcak yaz günleri için idealdir. İş için şık kadın tuniklerini şimdi online olarak keşfedin!

Kıyafete alternatif: Uzun kadın tunikleri

Uzun bir tunik, serbest zamanlarınız için mükemmeldir. Uyluğun ortasına veya midi versiyonda dize kadar uzanır. Bu uzun tuniği şehri gezerken, eğlence mekanlarında veya bir bahçe partisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Boho tarzı, neşeli çiçek desenleri ile topuklu veya düz botlarla ve kısa bir kot ceketle kombin edilmesi popülerdir. Kloş trompet kollu kadın tunikleri veya dantelli tunik de bu folklor tarzına yakışır.

Özel gün tunikleri: Çok özel görünüm için

Resmi veya özel günler için kadın tuniklerini kalem etekle veya dar kesimli pantolonla giyebilirsiniz. Özel gün tunikleri için ipek veya saten gibi asil bir kumaş önemlidir. Bu malzemeler hatlarınızdan aşağı akar ve her vücut tipini yumuşak renkleriyle düzleştirir. Topuklu ayakkabılar veya sandaletler, kıyafeti tamamlar. Biraz takı ekleyin ve iş tamamdır. Büyük etki bırakmanız garantidir!
Zarif bir tunik, özel günlerde de hoş bir görünüm sağlar.

TCM mührü: Yüksek kaliteli ve şeffaf üretim

Tchibo kadın tunikleri, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM kalite mührünü taşır. Yüksek kalite ve dayanıklılık standartlarımız için sadece bize özel üretim yapan seçkin tedarikçilerle çalışıyoruz. Ürünlerimizin üretiminde çevresel ve sosyal olarak uyumlu üretim koşullarını teşvik ediyoruz. Adil koşullar altında sürekli yüksek kalite için.
TCM kalite mührü Tchibo Certified Merchandise, en yüksek kalite standartlarını garanti eder.