Kadın valiz çeşitleri

İster bir iş gezisi için küçük bir bavul, ister aile tatili için büyük bir bavul - Tchibo'da geniş bir yelpazede kadın bavulları bulacaksınız. Online mağazadaki çekici tekliflere göz atın ve bavulunuzu uygun bir fiyata sipariş edin. Burada farklı boyutlarda ve tasarımlarda, soft veya neşeli renklerde yumuşak ve sert bavullar bulacaksınız. Çok sık seyahat ediyorsanız, her durumda kullanmak için hemen bir bavul seti alın.

Kadın Bavul & Seyahat Aksesuarı

Sert Bavul Seti, Büyük ve Küçük
8.079,00TL
Sert Bavul Seti, Büyük
Sert Bavul Seti, Küçük
Sert Bavul Seti, Orta
5.249,00TL
3.459,00TL
4.199,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştirMaalesef tüm stoklar tükenmiştir
Kişisel Bakım Çantası
499,00TL
  • 2 Adet Çanta Düzenleyici
Farklı boyutlarda ve şık renklerde 2 fermuarlı cep
2 Adet Çanta Düzenleyici
Farklı boyutlarda ve şık renklerde 2 fermuarlı cep
249,00TL
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Mavi
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Yeşil
409,00TL
409,00TL
2 Adet Şampuan Şişesi
209,00TL
Outdoor Sırt Çantası, Heritage
Outdoor Sırt Çantası, Mini
439,00TL
249,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Emniyetli Omuz Çantası
409,00TL
Kişisel Bakım Çantası
499,00TL
İzolasyonlu Çok Fonksiyonlu Çanta
309,00TL
2'si 1 Arada Boyun Yastığı
439,00TL
Su Geçirmez Omuz Çantası
429,00TL
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Mavi
Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası, Koyu Yeşil
409,00TL
409,00TL
Emniyetli Omuz Çantası, Mavi-Gri
379,00TL
Su Geçirmez Akıllı Telefon Kılıfı
309,00TL
2 Adet Su Geçirmez Torba
299,00TL
-21 %
Su Geçirmez Çanta
379,00TL
299,00TL
Bisiklet Sırt Çantası
819,00TL
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Mavi
İzolasyonlu Çok Fonksiyonel Çanta, Turuncu
409,00TL
409,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
1

Pratik tekerleklerle rahat kullanımlı kadın bavullar

Bavullar, birçok seyahat türü için en iyi refakatçidir. Pratik tekerleklere sahip bavullar artık hayatımızın vazgeçilmezi oldu; çekilerek uzatılabilen tutamaklarıyla özellikle tercih ediliyor. Kilometrelerce kolayca çekilebilirler böylece bavulunuzu artık en fazla merdivenlerden yukarı ve aşağı taşımak zorunda kalırsınız. İki veya dört tekerleği olan tekerlekli bavullar, zahmetsiz seyahat refakatçisidir ve seyahat eden herkes için idealdir. Tekerlekli bavullara ek olarak, Tchibo'da aralarından seçim yapabileceğiniz birçok güzel bavul çeşidi vardır.
Genç bir kadın, kadın bavuluyla havaalanında bir pencerenin önünde yürüyor.

Sert veya yumuşak gövde: kadın bavulları için de geçerlidir

Bavulunuzun dış gövdesine gelince, yumuşak ve sert gövdeli arasında seçim yapabilirsiniz. İlki, çoğunlukla polyesterden oluşan bir tekstil kumaşından oluşur ve ağırlığı nispeten daha azdır. Başka bir avantajı: Küçük yan bölmeler aracılığıyla ek saklama alanı sunarlar. İç kısmındaki kumaş bağlama kayışları kadın giyiminizi destekler. Özellikle darbeye dayanıklı, sağlam bir dış kaplamaya sahip bir gövde tercih ediyorsanız plastik veya alüminyumdan yapılmış sert bir kasa en iyi seçimdir. Kadın deri valizleri çok şık ama aynı zamanda hassastır. Evrak çantası versiyonu özellikle kısa iş gezileri veya günlük geziler için uygundur.
Genç bir kadın, oturma odasında kadın bavulunu bir mezura ile ölçüyor.

S'den XXL'e: bazen boyut daha önemlidir

Kadın bavulunuz için hangi boyutu seçeceğiniz doğal olarak seyahat malzemenizin kapsamına bağlıdır. Kısa yolculuklar için 20 ila 50 litre kapasiteli bavullar tavsiye edilir. İki kişilik 14 günlük bir tatil ise, XXL boyutunda 90 ila 150 litre hacimli bir bavul gerektirir. Hangi bavula ihtiyacınız olduğunu şu şekilde hesaplarsınız: Giysilerinizi ve diğer seyahat eşyalarınızı bir küp oluşturacak şekilde yatağınızın üzerine koyun. Yığın kenarlarının üç uzunluğunu ölçmek ve bunları çarpmak için bir metre veya mezura kullanın. Ardından sonucu 1.000'e bölün - ihtiyacınız olan bagaj hacmini bu şekilde elde edersiniz.

Siyah şıktır, parlak renklerse daha kolay fark edilir

Bavullar söz konusu olduğunda önemli olan sadece doğru boyut değil, aynı zamanda renktir. Siyah veya antrasit renkli bir bavul şık görünebilir - ancak havalimanındaki yürüyen bagaj bandının üzerinde dönüyorsa göze çarpmayan bir rengin fark edilmesi daha zordur. Bu yüzden: Cesaretinizi gösterin ve çarpıcı bir renk tonu seçmekten çekinmeyin.Tchibo'da uygun fiyata farklı renklerde bavul teklifleri bulacaksınız.

Bir taşla üç kuş: Bavul seti

Hafta sonu gezisinden üç haftalık tatile: Yılda birkaç kez seyahat ediyorsanız bavul seti almaya değer. Bavul setleri, genellikle üç parçadan oluşur ve çeşitli boyutlarda gövdeler içerir. Bir bavul seti de aile tatilleri için son derece pratiktir. Bavula ek olarak, kadınlar özellikle ek bir güzellik bavulu içeren tekliflerden hoşlanır. Güzellik ve bakım ürünlerinizi ayrı olarak saklayabilir ve her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz. Seyahat çantaları ve organizasyon cepleri, bavulda gerekli düzeni sağlar.
Bir set olarak kadın bavulları: Genç bir kadın havaalanında oturuyor ve akıllı telefonuna bakıyor. Bacaklarını, bir valiz arabasındaki bavul setine uzatmış.

Kalite mühürlü kadın bavulları

Tchibo'da bavullarınızı uygun fiyata satın alabilir ve aynı zamanda yüksek kaliteye güvenebilirsiniz. TCM mührünün anlamı budur ve arkasında "Tchibo Certified Merchandise" etiketi vardır. Dahili ve harici test laboratuvarlarımız, tüm üretim süreci boyunca yakın kalite kontrolleri sağlar. Bu yüksek standardı, özenle seçtiğimiz tedarikçilerimize de uyguluyoruz. Sonunda uzun süre keyif alacağınız bir kadın bavulunuz var.
En kaliteli kadın bavulları: Şapkalı genç bir kadın metal tekerlekli bavulunu kumlu tropikal bir plaj boyunca çekiyor.