Kadın şal çeşitleri

Kadın şalları ısıtma aksesuarlarından daha fazlasıdır, her kıyafetin değerini arttırır ve daha modern görünmesini sağlar. Tchibo, her stile uygun farklı kumaşlardan yapılmış yüksek kaliteli modeller sunar. Kaşmir şal ve pamuklu şalların yanı sıra mevsime göre sıcak örme şallar ve havadar yazlık şalları bizimle keşfedin. Online mağazamızı ziyaret edin ve geniş renk ve desen yelpazesine göz atın!
Püsküllü Kareli Şal
199,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Yün Örgü Atkı
449,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Dokuma Atkı
Kareli Dokuma Atkı
349,00TL
349,00TL
Çizgili Atkı
Yumuşak hissiyat
119,95TL
Dokuma Atkı
Kareli Dokuma Atkı
349,00TL
349,00TL
XXL Atkı
XXL Atkı
419,00TL
419,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Püsküllü Şal, Konyak-Krem Rengi
Püsküllü Şal, Kırmızı-Pembe
449,00TL
449,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Çok Fonksiyonlu Kumaş
349,00TL
Örgü Atkı, Turuncu-Kırmızı
329,00TL
Yün Örgü Atkı, Boz Kahverengi
419,00TL
1

Doğru kalıbı bulun

Satın almadan önce hangi gardırop ve hangi amaçla kadın şalınızı kombinleyeceğinizi düşünmelisiniz. Karmaşık olmayan, öncesinde bağlamanız gerekmeyen şallar isterseniz, yuvarlak şekli ile değişmeden kalan bir Loop şalı tavsiye ederiz. XL tasarımındaki üçgen şallar ise çok yönlü olarak boyun çevresine sarılabilmekte ve özellikle örme şallar rahat ve ısıtma kalitesiyle beğeni toplamaktadır.
Hafif yazlık şallar güneş ışınlarına karşı ek koruma sağlar.

Şallar ve eşarplar - yazın da iyi bir seçim

Şallar ve eşarplar sadece soğuk mevsim aksesuarları mıdır? Aksine çünkü yazlık şallar ve fularlar ilkbaharda ve hatta sıcak günlerde de modaya uygun ve şıktır! Ferah XL fularlar, renkli veya zarif tasarımlarda mevcuttur - desenli veya düz. Yazlık kadın şalları aynı zamanda omuz bölgesi için güneş koruması görevi de görebilir. Ve elbette bu aksesuarlar, düz bir elbiseyi hemen göz alıcı hale getirir.
Renkli, hoş ve sıcak: Tchibo'dan kış için harika kadın şalları.

Kış için sıcak ve renkli şallar

Kışın, bir şal sadece şık bir aksesuar olmamalı aynı zamanda kullanıcıyı soğuktan korumalı ve ısıtmalıdır. Renk uyumlu eldivenler ve bereler ile kolayca kombinlenebilen pürüzlü, yumuşak bir yüzeye sahip rahat örgü şallar özellikle bunun için uygundur. Ayrıca, çember şal olarak da bilinen modern halka şallar, özellikle boyuna yakın takıldıklarından soğuk günler için de iyi bir seçimdir.

Örme şalları modaya uygun şekilde kombinleyebilirsiniz

Örme şal rahat bir sıcaklık sağlar ve birçok şekilde kullanılabilir. Örneğin gri bir örme fular, tozpembe veya beyaz renkli bir mont ile mükemmel uyum sağlar. Renkli desenli bir şal ise koyu ve düz renkli bir kıyafete neşeli bir vurgu sağlar. Bu oyunu farklı renklerle oynayın ve ilham alın: Şık kadın şallarını online olarak bizde keşfedin!

Kaliteli bir kaşmir şalın doğru bakımı

Kaşmir en kaliteli malzemelerden biridir, bu nedenle ilgili aksesuarlar özel bakım gerektirir. Şık kaşmir şallar, çamaşır makinesinin yün programında maksimum 30°C'de ve çok az deterjanla yıkanmalıdır. Yumuşatıcı kullanmayın. Yıkandıktan sonra ince kaşmir şalı bir havlu üzerine sererek kurutabilirsiniz. Güneşte veya kaloriferde kurutmaktan kaçının! Genellikle şalı havalandırmak yeterlidir.
Kaşmir şallar için uygun bakım özellikle önemlidir.

TCM mührü: En iyi malzeme, mükemmel şekilde işlenir

TCM - bu üç harfin arkasında müşterilerimize verdiğimiz kalite sözümüz vardır. Bu kısaltma, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir. TCM mührü, tüm ürünlerimizde etiket olarak bulunur. Tedarikçilerimizi de malzemelerimiz kadar hassas bir şekilde seçtiğimizi ve üretim süreci boyunca titiz işlemeye ve katı kurallara uymaya dikkat ettiğimizi garanti eder. Tchibo kadın şalları da bu yüksek kalite standartlarına uygundur.
Yüksek kaliteli malzemeler ve en yüksek işleme kalitesi - Tchibo'da bunu TCM mührü ile garanti ediyoruz.