Rahat Flanel Pantolon
699,00TL
 
Seçenekler:
 
Eşofman Altı
649,00TL
 
Seçenekler:
 
Pijama Altı
549,00TL
 
Seçenekler:
 
Pijama Altı
439,00TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Eşofman Altı
549,00TL
 
Seçenekler:
 
Rahat Pantolon
489,00TL
 
Seçenekler:
 
Rahat Pantolon, Lacivert
549,00TL
 
Seçenekler:
 

Rahat pantolon: Spor konforla buluşuyor

Sabahları spor salonunda güçle dolu olsun, öğlen saatlerinde bir yoga dersinde meditasyon yaparken veya akşamları evde kanepede rahat ve rahat bir şekilde dinlenirken, doğru rahatlama pantolonu ile her durum ve her aktivite için doğru şeye sahip olursunuz. Burada, enerjik ve güçlü egzersizler için klasik spor pantolonları, modaya uygun rahatlama pantolonlarının ideal karşılığı ile buluşuyor. Özel uyumu, rahat elastik bel bandı ve bireysel tasarımlarımızın geniş yelpazesi, her sportif, hatta gevşek ve rahat aktivite için ideal konfor pantolonunuzu bulmanızı sağlar. Klasik spor pantolonlardan uzaklaşıp modaya uygun bir alternatife doğru uzanan rüya gerçek oluyor.

Rahat pantolonların şık kombinasyonları

Doğru spor kıyafeti rahat, güvenli ve endişesiz bir egzersiz sağlar. Rahat bir eğlence görünümü için her zamanki rahatlama pantolonlarına ek olarak, her zevke ve her duruma uygun birçok başka tasarım da bulacaksınız. İster spor salonunda optimum antrenman ve göz alıcı için bir spor gömleği ve uygun spor ayakkabıları ile kombine edilmiş olsun, ister rahat ofis görünümü için rahat bir bluz ve aksesuarlarla birlikte olsun - rahatlama pantolonlarımızdan biri ile günlük yaşamınız için çok yönlü olanı bulacaksınız. İki yan cep ve yumuşak pamuk ile, her durum için mükemmel giyinmiş ve her şeyden önce rahat, basit ve ustaca mükemmel pantolon arayışından kaçarsınız.

Mükemmel modeli nasıl bulabilirim?

Farklı tasarımların ve uygulamaların seçimi ve çeşitliliği ile her kadın aradığını bulacaktır. Organik pamuk ve hafifliğin yanı sıra yumuşak kalite, rahatlama pantolonlarımıza benzersizliklerini verir. Ürün çeşitliliğimiz farklı boyutlara, renklere, desenlere, malzemelere, fiyatlara ve incelemelere ayrılmıştır. Satıştaki yenilikleri ve rahatlama pantolonlarını unutmamak gerekir, böylece alışverişten de tasarruf edebilirsiniz. Bu aralık sayesinde, şüphesiz en uygun rahatlama pantolonunu bulmak için aradığınızı bulacaksınız. Seçimimiz size yazlık renkler, kaliteli kumaşlar ve renkli, desenli baskılardan oluşan eşsiz bir ürün yelpazesi sunar, böylece her bayan doğru rahatlama pantolonuyla tanışır.

Odaklanmanız gereken şey budur

Gevşeme pantolonu alırken, malzemelere dikkat etmelisiniz. Rahatlama pantolonları, ev için eğlence pantolonu olarak kullanılmasına ek olarak, spor pantolon olarak da kabul edildiğinden, nefes alabilir ve cilt dostu olmalıdırlar. Bu nedenle, tekstillerin zararlı maddelere karşı test edildiğinden emin olun. Çevre adına, gevşeme pantolonlarımız uyumluluk açısından test edilmiş yüksek oranda yumuşak organik pamuk ve spandekse sahiptir, böylece şekillerini ve yıpranmalarını kaybetmezler, ancak yüksek kullanım konforunu korurlar. Organik tarımdan kaliteli pamuk ile test edilmiş gevşeme pantolonları için harici, akredite enstitüler tarafından sizi temin ederiz.

Rahat pantolon malzemesi için bakım talimatları

Eğlence veya spor pantolonlarının uzun ömürlü ve kaliteli olmasını sağlamak için, onları ağartmamalı veya çamaşır kurutma makinesinde veya çamaşır makinesinde kurutmamalıdır. Ütü yaparken bile, gevşeme pantolonlarımızın çoğunun 110 ° C'lik demir tabanın maksimum sıcaklığını aşmadığından emin olmalısınız. Buradaki malzemeler size bireysel olarak istenen kompozisyonu ve kaliteyi sunabilmek için çok farklı olduğundan, sitemizdeki her bir gevşeme pantolonu için özel ve ilgili bakım talimatlarımızı takip etmek önemlidir. Onları mümkün olduğunca uzun süre tutabilmeniz için, rahatlama pantolonlarını maksimum 40 ° C'de hassas bir döngüde yıkamak önemlidir. Seçim ve bakımda başka nelere dikkat etmeniz gerektiği ve hangi malzemelerin yüzde kaçına kadar işlendiği, ilgili bakım talimatlarında ve bilgilerinde bulunabilir.

Hepsi karışımda

Daha önce de açıklandığı gibi, rahatlama pantolonlarımız serin günlük pantolonların ve rahat spor taytlarının mükemmel bir karışımını sunar. Yan pantolon ceplerinin avantajlarına ek olarak, günlük kullanım için geleneksel bir kot pantolonda olduğu gibi, gevşeme pantolonları geniş, elastik bir bel bandının avantajını ve rahatlığını ve hatta bazı modellerde dekoratif bir kravat bandı sunar. Kaşmir loungewear pantolonlarımız aynı zamanda şık, rahat bir ofis görünümü ile evde kanepede dinlendirici anlar için mükemmel bir giysi arasındaki dengeyi sağlar.