Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Erkekler için hırkalar: Çok yönlü kombinasyonlar

Tüm erkek hırkalar aynı değildir. Klasik hırkalar düz kesimlidir, düğmeleri vardır ve ince merinos yününden üretilmiştir. Kaşmir hırka giyen erkekler özellikle zarif görünür. Gömlek, takım elbise pantolonu ve şık ayakkabılarla kombin edilen ince hırkalar, ofis için kesinlikle uygundur. Kalın erkek hırkaları ise sadece boş zamanlarda giyilmelidir. Günlük dış mekan tarzını mükemmel bir şekilde tamamlarlar ve sizi serin günlerde sıcak tutarlar. Genç erkekler, fermuarlı kentsel pilot montlarını veya dar kot pantolon ve botlarla uzun hırkaları giymeyi severler.
İş hayatı için hırkalar: Gözlüklü ve lacivert Cardigan hırkalı genç bir erkek, dizüstü bilgisayarının önünde bir kafede oturuyor ve akıllı saatini kullanıyor.

Ofis için uygun: Erkekler için şık Cardigan hırkalar

Hırka için bir başka tanım da İngilizce Cardigan kelimesidir. Ancak Cardigan ile sadece şık erkek hırkalar ifade edilmektedir. Bu hırka modeli V yakalıdır, pürüzsüzdür ve ince örgü, pamuk veya saf yünden oluşur. Genel kural olarak şu geçerlidir: Bir erkek hırkasının malzemesi ne kadar ince olursa, iş için de o kadar uygun olur. İş yeri için antrasit veya lacivert gibi karma bir renk seçtiğinizden emin olun. Klasik siyah erkek hırkası ile de iyi bir görünüm elde edersiniz. Bu hırka, ofiste bir cekete alternatif olarak bile giyilebilir. İçine beyaz bir gömlek giydiğinizde gerçek bir göz alıcı olacaksınız!
Beyaz renkli rustik bir kapüşonlu hırka giyen genç bir erkek, üzerinde grafitilerin olduğu bir duvarın önünde duruyor.

Kalın hırkalar: Boş zamanlarınızda rustik olabilir

Serin sonbahar günlerinde yürüyüşler için yünden üretilmiş rahat ve sıcak hırkalar, erkekler için mükemmel bir yoldaştır. Bir kapüşon ve büyük düğmelerle donatıldığında rahat boş zaman görünümü ustaca tamamlanır. Kot pantolon ve kaba botlar veya spor ayakkabılarla kombin edildiğinde kalın hırkalar tüm erkeklere yakışır. Rustik örgü desenleri ve Norveç desenleri özellikle dikkat çekicidir. Tchibo’nun online mağazası erkekler için geniş bir hırka yelpazesi sunmaktadır. Çekici erkek modası teklifini keşfedin ve uygun fiyata sipariş edin!

Kentsel şıklık: Uzun hırkalar ve kısa pilot montları

Klasik kesimli hırkaların yanı sıra pilot montu tarzındaki kısa modeller de modadır. Küçük bir dik yakası ve fermuarları vardır ve yalnızca ikinci bakışta erkek hırkası oldukları fark edilebilir. Özellikle genç erkekler şık ceketleri severler ve onları kot pantolon veya chino pantolonlarla kombin etmeyi severler. Motifli tişörtler ve spor ayakkabılar ile birlikte en iyi şekilde görünürler. Uzun erkek hırkaları da günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Dar pantolonlar ve kaba botlarla gündelik bir görünüme özellikle çok yakışırlar.

Hırkanızı nasıl doğru bir şekilde yıkarsınız?

Erkek hırkalarının nasıl doğru bir şekilde yıkanacağı tamamen malzemeye bağlıdır. Pamuklu veya karışık kumaştan üretilen hırkalar, geleneksel bir çamaşır deterjanı ile 40 derecede yıkanabilir. Hırkanız yünden üretilmişse en iyisi 30 derecelik yıkama programı ve yün deterjanı kullanmaktır. Kaşmir hırkalar için önlem olarak çamaşır torbası kullanılmalı veya elde yıkanmalıdır. Genel olarak hırkalar kurutmak için asılmamalı, aksine bir havlu üzerine yayılmalıdır. Böylece şekli bozulmaz.
İki adet ince şişede özel deterjan, toprak tonlarında farklı renkteki hırkaların üzerinde bulunuyor.

Kalite ve sürdürülebilirlik

Tchibo’nun online mağazasında erkekler için uygun fiyata hırkalar sipariş edebilirsiniz. Hırkaların hepsi, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührüne sahiptir. Bu mührün arkasında bizim kalite sözümüz saklıdır. Ürünlerimizin her biri, ham maddenin seçilmesinden satışa kadar sıkı kalite kontrollerine tabi tutulur. Erkek ceketlerinizde sürdürülebilirlik sizin için önemliyse satın alırken “GUT GEMACHT” (İYİ ÜRETİM) mührüne dikkat edin.
Norveç desenli ve kapüşonlu beyaz bir hırka giymiş genç bir erkek, gün doğumunda sisli bir kış manzarası boyunca yolunda yürüyor.