Erkekler için mevsimlik ceketler

Sıcaklıklar bir kışlık kaban için çok sıcak ancak yine de tamamen montsuz yapamayacak kadar soğuk olduğunda, mevsimlik ceketleri kullanma zamanıdır. Outdoor sevenler için su tutmaz modeller, duruma ve kişisel tarza bağlı olarak, motosikletçi tarzındaki havalı deri montlar veya ofis için şık ceketler kadar popülerdir. Tchibo'da erkekler için çok sayıda havalı mevsimlik ceket bulacaksınız - ister klasik ister gündelik.
Parka
3.999,00TL
 
Seçenekler:
 
Kapitone Mont, Lacivert
Kapitone Mont, Yeşil
1.899,00TL
1.899,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Kapitone Mont
1.999,00TL
 
Seçenekler:
 
Kapitone Mont, Lacivert
Kapitone Mont, Yeşil
1.899,00TL
1.899,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 

Erkekler için mevsimlik ceketler: Sportif ceketlerden şık ceketlere kadar

İlkbaharın ve sonbaharın kendine özgü bir erkek modası vardır, ceketler de buna dahildir. Mart ayı genellikle hala soğuktur, nisan ayında ne olacağı belli olmaz ve neşeli mayıs ayında ise hava genellikle çok yumuşaktır. Sonbahar ayları da benzer şekilde birbirinden farklıdır. Altın ekim'de, bir kot ceket genellikle yeterli olurken, fırtınalı kasım ayı ise sıcak ve su geçirmez bir softshell mont gerektirir. Tchibo, tüm bu hava koşullarına uyum sağlamıştır ve erkekler için çok farklı çeşitlerde mevsimlik ceketler sunmaktadır. Seçimden ilham alın ve erkek ilkbahar ceketinizi veya sonbahar ceketinizi online olarak sipariş edin!
Genç bir erkek sabahın erken saatlerinde kapüşonlu gri bir polar montla sonbahar parkında koşuyor.

Soğuk günler için polar veya kapitone ceketler

Hava rüzgarlı ve yağışlı olduğunda, erkekler için kapitone bir ceket halen bir klasik olarak kabul edilir. Hava bölmeleri onu özellikle sıcak tutar ve aynı zamanda her kıyafete sportif bir görünüm katar. Kapitone ceketler hemen hemen tüm renklerde temin edilebilir. Siyah ve lacivert uzun soluklu olsa da, bazı erkekler bilinçli olarak parlak renkleri seçer - özellikle bulutlu günlerde trafikte daha iyi görünürlük sağlamak için. Hava soğuk ancak kuru olduğunda birçok erkek yünlü mevsimlik ceketleri tercih eder.
Dış mekanlar için mevsimlik ceket: Mavi softshell mont giyen genç bir erkek ellerini alnına doğru tutuyor ve uzaklara bakıyor.

Outdoor erkek sevenler için softshell

Doğada olmayı, yürüyüşe çıkmayı veya başka bir outdoor sporu yapmayı seven erkekler için softshell montlar olmazsa olmazdır. Bu montlar vücudu sıcak tutar ve aynı zamanda rüzgar geçirmez ve su tutmaz özelliğe sahiptirler. Dış ve iç katmanlar arasında bulunan özel bir membran, erkeklerin bu mevsimlik cekette terlememesi için mükemmel bir hava alışverişi sağlar. Tchibo’nun online mağazasında çeşitli fonksiyonel ceketleri özel fiyatlarla bulabilirsiniz.

Havalı erkekler için havalı montlar

Motosiklet kullanan erkekler için mevsim geçişlerinde deri montlar olmazsa olmazdır. Bu montlar her kıyafeti otomatik olarak daha havalı ve şık gösterir. Deri erkek montunuzu normal bir kot pantolon, tişört veya kareli gömlek ile kombin etmek en iyisidir! Kaba botlar veya spor ayakkabılar mükemmel görünümü tamamlar. Genç, erkekler motosiklet montlarını Slim-Fit (dar kesim) pantolonlarla da giyebilirler. Kot montlar da çok yönlüdür. Kombinasyon mucizesi hemen hemen her erkeğe uygundur ve mevsimlik ceket, yapılı erkeklerin de sportif ve dinamik görünmesini sağlayabilir.

Yaz geldiğinde hafif ceketler

Havalar ısınma başladığında sıcak tutan bir kapitone ceket veya outdoor montu giymek zorunlu değildir. Havada zaten bir yaz kokusu varsa erkeklerin hafif bir ceket giymesi önerilir. Bu ceket, kısa pilot montu tarzında havadar bir mont olabilir. İş hayatında giymek için ise zarif bir kısa ceket iyi bir seçimdir. Bir ceket ile her zaman iyi bir görünüm elde edersiniz. İster zarif kot pantolonla ister kumaş pantolonla: Tüm erkekler ceket giyebilir. Siyah ve antrasit her zaman giyilebilir ancak tarzınızı ekose desenlerle de kanıtlayabilirsiniz. Tchibo'dan erkekler için harika mevsimlik ceketler sipariş edebilirsiniz!
Siyah kısa kabanlı genç bir erkek bir nehrin kenarında duruyor ve ahşap bir korkuluğa yaslanıyor.

Giysilerimizde nelere güvenebilirsiniz?

Tchibo’nun online mağazası, erkekler için mevsimlik ceketlere ek olarak, yılın her mevsim için çok çeşitli farklı erkek ceketleri de sunmaktadır. Tüm ürünlerimizin ortak bir özelliği vardır: Mükemmel kalite. Bu kalite, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührümüzle garanti edilmektedir. Bu mühür, her giysinin tüm üretim süreci boyunca sürekli kalite kontrollerine tabi olduğunu garanti eder. Ayrıca ürünlerimizi seçerken sürdürülebilirliğe ve ekolojik tarıma önem veriyoruz. “GUT GEMACHT” (İYİ ÜRETİM) ve “Organik pamuklu” etiketlerimiz bu gayretin altını çizmektedir.
Mevsimlik ceket giymiş bir erkek, bir kadın ve küçük kızları bir sonbahar gününde sahilde yürüyor.