Uygun fiyatlı ve fonksiyonel koşu kıyafetleri

İster yeni başlayın, isterseniz de profesyonel sporcu olun: Koşu yaparken, doğru koşu giysilerine ihtiyaç duyarsınız. Tchibo’da kadınlar ve erkekler, fonksiyonel tişörtlerden, koşu pantolonu ve koşu montlarına kadar sporcuların isteyebileceği her şeyi bulabilir. Fonksiyonel iç çamaşırları ve eldivenler, bereler veya cep telefonu ve anahtarlar için koşu kemerleri gibi faydalı spor aksesuarları da online mağazamızda sizi bekliyor. Desenler, renkler ve tarzlar arasından seçim yapın ve kendi özel spor kıyafetinizi oluşturun.
-33 %
Atlet
149,95TL
99,95TL
 
Seçenekler:
 
-16 %
Su Mataralı Bel Çantası
179,95TL
149,95TL
-11 %
Klima Tec Fonksiyonel Tişört
179,95TL
159,95TL
 
Seçenekler:
 
-38 %
Kısa Spor Taytı
179,95TL
109,95TL
 
Seçenekler:
 
Spor Şortu
139,95TL
 
Seçenekler:
 
2'si 1 Arada Koşu Şortu
209,95TL
 
Seçenekler:
 
-15 %
Spor Sütyeni
199,95TL
169,95TL
 
Seçenekler:
 
Fonksiyonel Koşu Çorabı
54,95TL
 
Seçenekler:
 
Spor Şortu
279,95TL
 
Seçenekler:
 
Spor Taytı "Pockets", Lacivert
349,95TL
 
Seçenekler:
 
Fonksiyonel Tişört, Mavi
Fonksiyonel Tişört, Kırçıllı Limon Yeşili
169,95TL
169,95TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Klima Tec Fonksiyonel Tişört, Mavi
169,95TL
 
Seçenekler:
 
Spor Tişörtü
169,95TL
 
Seçenekler:
 
Spor Tişörtü, Pembe
169,95TL
 
Seçenekler:
 
Deniz ve Koşu Şortu
139,95TL
 
Seçenekler:
 
Spor Tişörtü, Mavi
169,95TL
 
Seçenekler:
 
Adım Sayar
Işıklı LC ekran
99,95TL
Lacivert Kısa Spor Taytı
199,95TL
 
Seçenekler:
 
Uzun Kollu Spor Tişörtü
239,95TL
 
Seçenekler:
 
Seamless Spor Büstiyeri, Mor
Seamless Spor Büstiyeri, Siyah
154,95TL
154,95TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Dikişsiz Tayt
119,95TL
 
Seçenekler:
 
Akıllı Telefon İçin Koşu Kemeri
149,95TL
Akıllı Telefon için Koşu Kemeri
149,95TL
Spor Tayt, Kırçıllı Koyu Yeşil
269,95TL
 
Seçenekler:
 
Akıllı Telefon İçin Spor Kol Bandı
109,95TL
1

Doğru koşu kıyafetleri - tam olarak ihtiyacınız olanlar

Çok geniş bir spor kıyafeti yelpazesi mevcuttur. Ancak koşu için gerçekten önemli olan nedir ve koşu kıyafetlerinizi alırken nelere dikkat etmelisiniz? Bizden ipucu: İyi ayakkabılar koşunun olmazsa olmazıdır. Orta ayak kısmına iyi oturmalı ve öne doğru yeterince alan sunmalılar. Bu nedenle koşu ayakkabılarınızı normalde alışık olduğunuzdan yarım numara büyük seçebilirsiniz. Kısa ve uzun kollu koşu pantolonları ve koşu tişörtleri ile birlikte koşu montu da ekipmanınız için önemlidir. Böylece tüm sıcaklıklar için donanımınız olmuş olur. Kadınlar buna ek olarak, iyi oturan bir spor sütyeni kullanmalıdır. Tchibo’da uygun fiyata kaliteli ekipmanlar bulabilirsiniz.

Yaz için koşu kıyafetleri

Yazın koşma ve yürüyüş sporları, yılın ikinci yarısına göre daha kolay gelir. Doğru koşu kıyafetleriyle daha çok keyif alınır. Bununla birlikte koşu şortları, taytlar ve tişörtlerin öncelikle nefes alabilir olduğuna dikkat etmelisiniz. Yapay elyaftan bir koşu kıyafeti, vücuttaki nemi dışarı atar böylece yaz sıcaklarında ısı birikmesi yaşanmaz. Daha iyi bir havalandırma için örgü eklentili üstler ve tişörtler seçin. İlkbaharda hafif bir koşu yeleği size ağırlık yapmadan rüzgardan korur. Ayrıca açık havada spor yaparken, koşu şapkası gibi aksesuarlar unutulmamalıdır. Yazın antrenman yaparken başka nelere dikkat etmeniz gerektiğini koşu rehberimizde bulabilirsiniz.

Kış için doğru spor giysileri

Soğuk ve kar; koşudan vazgeçme nedeni değildir. Kadın ve erkek koşu pantolonları, uzun kollular ve doğru koşu montu sayesinde antrenman, yazın olduğu kadar kışın da başarıyla gerçekleştirilir. Bizden ipucu: Lahana yöntemine göre giyinin. Bunun anlamı, birden fazla kat fonksiyonel kıyafeti birbiriyle kombin etmektir. Softshell montlar, hafif ve nefes alabilir olduklarından ve size rahatça hareket serbestliği sunduklarından soğuk günler için mükemmel derecede uygundur. Ancak yağmurda dikkat: su geçirmez değiller. Bir şapka, kalın koşu çorapları ve eldivenler de kışlık koşu kıyafetlerinin birer parçasıdır.

Koşu ekipmanlarınızın bakımı nasıl yapılır

Spor kıyafetleri gündelik hayatta çok kullanılır ve sıklıkla yıkanmaları gerekir. Koşu kıyafetlerinizin uzun süre yeni gibi kalması için daima yıkama etiketinde bulunan talimatlara uymalısınız. Yumuşatıcı kullanmaktan kaçının. Bu, fonksiyonel giysilerdeki elyaf yapısını bozabilir, bu da artık nem alışverişinin gerçekleşmesini engeller. Bazı deterjan üreticileri, kokuları güvenilir biçimde yok eden ancak koşu kıyafetlerinin membranlarını da koruyan özel spor deterjanları da üretmektedir. Tişörtler, pantolonlar ve fonksiyonel iç çamaşırlarınızı kurutucuda değil açık havada kurutmalısınız.

Detaylar önemlidir

Koşu montu ve benzeri ekipmanların detayları, konfor ve güvenlik için genelde küçük ama önemli farklar yaratır. Örneğin sıklıkla karanlıkta koşuya çıkıyorsanız yelek, mont ve tişörtün üzerine yansıtıcı parçalar veya eklentiler dikilmiş olmasına dikkat edin. Böylece başka sporcular ve trafik katılımcılarının sizi rahatça fark etmesini sağlarsınız. Antrenman kıyafetinde bulunan fermuarlı küçük cepler, anahtarlarınızı veya cep telefonunuzu kolayca saklamanızı sağlar. Örneğin kol altında bulunan bireysel ayarlanabilir havalandırmalar, mükemmel bir ısı ayarı sunar.

Tchibo koşu kıyafetiniz için onaylı kalite

Egzersiz yaparken tam anlamıyla iyi hissetmeniz için koşu kıyafetlerimizde iyi işçiliğe, işlevselliğe ve kaliteye özellikle önem veriyoruz. Bu nedenle fitness giysilerimiz de "Tchibo Certified Merchandise” mührü ile donatılmıştır. Bunun anlamı, ürünlerimizin bağımsız test enstitüleri tarafından test edilmiş olduğudur. Siz de bir sonraki yürüyüş turunuz için hazırlanın ve koşu kıyafetlerinizi uygun fiyata online mağazamızdan alın!