Kadın Yüzükler - yüksek kaliteli ve trend aksesuarlar

Süslü bir gümüş yüzük ile tarzınızı etkileyici bir şekilde göstermek ister misiniz? Yoksa ince bir zarafet yayan, narin bir gümüş yüzük mü arıyorsunuz? Tchibo'da her iki durumda da aradığınızı bulacaksınız! Çok çeşitli gerçek gümüş yüzükler ve 925 ayar gümüş yüzüklerin yanı sıra çok çeşitli, karşı konulmaz takıların sizi baştan çıkarmasına izin verin ve aynı zamanda denenmiş ve test edilmiş Tchibo kalitesinden yararlanın.
Bant Yüzük Seti Klasik
429,00TL
 
Seçenekler:
 
Yüzük Parlak Donut
429,00TL
 
Seçenekler:
 
Yüzük Yıldızlı Gökyüzü
399,00TL
 
Seçenekler:
 
Yüzük Işıltılı Satırlar
429,00TL
 
Seçenekler:
 
Yüzük Siyah ve Beyaz
349,00TL
 
Seçenekler:
 
Tatlı Su İncili Zarif Yüzük
299,00TL
 
Seçenekler:
 
Swarovski® Kristalli Yüzük Seti
199,00TL
 
Seçenekler:
 
Yüzük Yılan
259,00TL
 
Seçenekler:
 
Cam Kristalli Gemi Çapası Yüzük
259,00TL
 
Seçenekler:
 

Hangi yüzük bana uyar?

Hangi yüzüğün yeni favoriniz olacağına, öncelikle kişisel zevkiniz karar verir. Sadelik hoşunuza gidiyorsa ince bir yüzük mükemmel çözümdür. Dikkat çeken, geniş yüzükler veya göz alıcı taşlı altın veya gümüş yüzükler, modaya uygun dokunuşlar sunar. Ardından cilt tonunuz devreye girer: Sarı altından yapılmış yüzükler sıcak cilt tiplerinde harika görünürken, gümüş ise beyaz tenlerde daha iyi görünür. Uyumlu rose altından yapılmış yüzükler hem beyaz hem de sıcak cilt tiplerine uyar.

Saf romantizm: Gümüş yüzükler hediye edin

Sevdiğiniz birine bir hediye vermek ister misiniz? O zaman kadın gümüş yüzükleri tavsiye edilir. Yüksek kaliteli bir takı ile her şeyi doğru yaparsınız. Gümüş yüzüğün, hediye edilecek kişinin tipine uygun olduğundan emin olun. Tarzı klasik mi, eğlenceli mi, yoksa modaya uygun mu? Hediye edilecek kişinin taşımayı sevdiği takılar size iyi bir ipucu verir.

925 gümüş yüzük - ismin arkasında ne var?

Tchibo'da geniş bir 925 ayar gümüş yüzük yelpazesi bulacaksınız. "925" tanımı, size gerçek gümüş yüzüklerin yapıldığı malzemedeki saf gümüş oranını gösterir. Saf gümüş çok yumuşaktır. Bu nedenle kuyumculuk endüstrisi takıları, sağlam ve dayanıklı hale getirmek için gümüş ile bakır karışımı kullanır. Aynı zamanda saf gümüş olarak da bilinen 925 ayar gümüşten yapılmış, kadınlara yönelik gümüş yüzüklerimiz ile ürün üzerindeki bir takı damgası kaliteyi gösterir.

Harika kombinasyon: Altın ve rose ile kadın gümüş yüzüklerini karıştırın

Geniş kadın yüzükleri yelpazemiz sayesinde seçim yapmakta zorlanacaksınız. Karar veremiyor musunuz? Sorun değil! Birkaç yüzüğü ustalıkla birleştirin. Gümüşü, rose veya altın yüzüklerle karıştırmama kuralı artık geçerli değil. Aksine metal karışımı kesinlikle havalı. Orta parça olarak her zaman sıra dışı yüzüğü veya göz alıcı parlak taşlı geniş gümüş yüzüğü takın.

Yüzüklerinizin bakımını doğru yapın ve doğru ölçüyü bulun

Bir yüzük, sonsuzluğun simgesidir. Tchibo'dan aldığınız kadın gümüş yüzüğünüzden aldığınız keyfin son bulmaması için size takı konusunda ayrıntılı bir kılavuz hazırladık. Burada sadece malzemeler ve ayarlar hakkında bilmeniz gerekenleri değil, aynı zamanda gerçek gümüş yüzüğünüzdeki renk solmasını nasıl gidereceğinizi ayrıca bakım ve temizliğini en iyi nasıl yapacağınızı da öğreneceksiniz. Ek olarak mükemmel yüzük ölçünüzü farklı şekillerde nasıl belirleyebileceğinizi de açıklıyoruz.

Anlamlı takı: Kadın yüzükleri

Yüzük, bir takıdan çok daha fazlasıdır. Bir hediye olarak, büyük bir aşkın veya derin bir arkadaşlığın işaretidir. Ve kendi yüzüğümüzü kendimiz alsak bile bunun derin bir anlamı vardır. Geleneksel olarak nişan yüzükleri sol elin yüzük parmağına, alyans ise sağ elin yüzük parmağına takılır. Elbette arkadaşlık yüzüklerini veya kadın gümüş yüzüklerinin trend modellerini dilediğiniz parmağınıza takabilirsiniz.