Kadınlar için takılar

Kadın takılar, her kıyafeti asilleştirir ve zarif bir görünüm kazandırır. Takı setlerimizle mükemmel bir şekilde birbirine uyumlu mücevher parçaları elde edersiniz. Kolyeler, küpeler, bilezikler veya yüzükler... - Tchibo size kadınlar için çok çeşitli takılar sunar. Online mağazamıza göz atın ve saf gümüşten yapılmış yeni takıların yanı sıra incili, cam ve kristal taşlı aksesuarları keşfedin!

Kadın Takı

Halka Küpe Sparkle Donut
599,00TL
Bant Yüzük Seti Klasik
429,00TL
 
Seçenekler:
 
Kolye Yıldızlı Gökyüzü
599,00TL
Küpe Seti Siyah ve Beyaz
399,00TL
Yüzük Parlak Donut
429,00TL
 
Seçenekler:
 
Zümrüt Yeşili Cam Kristalli Halka Küpe
349,00TL
Charm Seti Love and Peace
329,00TL
Küpe Yıldızlı Gökyüzü
429,00TL
Charm Seti Moon and Stars
329,00TL
Halka Küpe Siyah ve Beyaz
399,00TL
Cam Kristalli Zincir Bileklik
449,00TL
Kıkırdak Küpesi Parlak Donut
349,00TL
Swarovski® Kristalleriyle Süslenmiş Kolye
Uzunluğu 42 - 45 cm arası ayarlanabilir
199,00TL
Bileklik, 925 Gümüş Pavé Ayarında Zirkon Taşlı
749,00TL
Swarovski® Kristalleriyle Rafine Kolye
Rodyum Kaplama
499,00TL
 
Seçenekler:
 
Yüzük Yıldızlı Gökyüzü
399,00TL
 
Seçenekler:
 
1

Kolye ve küpeleri doğru şekilde kombinleyin

Kişisel moda takıların, renklerinin birbirine uyumlu olması ile ahenk sağlanır. Ancak gümüş ve altın kaplama takıları birbiri ile birleştirmek çok revaçta, bu karışımı yapmaktan korkmayın. Kıyafetinize bağlı olarak farklı takı setleri harika biçimde ön plana çıkar: Uzun küpeler ve kolyeler, balıkçı yaka ve topuz saç ile güzel görünürken, açık yakalı bir üstte, zincir ve kolye ucu ile dekolteyi vurgularsınız.

Seçim sizin: Altın, rose altın veya gümüş?

Takıların birçok farklı tasarım ve nüansı vardır. Peki hangi cilt tipine en uygun renk hangisi? Açık tenli kadınlar, gümüş küpe veya gümüş zincir şeklinde gümüş ve beyaz altın takıları tercih ederken, sıcak cilt tipli kadınlar altın aksesuarlarla parıldıyor. Rose altın çok yönlü bir aksesuardır ve hem açık hem de koyu ten tiplerini vurgular. Tchibo'da kadınlar için çekici bir takı yelpazesi bulacaksınız.

Mücevherlerinize nasıl doğru bakım yapılır

Kadın takılarınızdan uzun süre keyif almak için bazı tavsiyelere uymalısınız. Mücevheri her zaman kuru bir yerde ve güneşten ve tozdan korunacak şekilde, örneğin birkaç bölmeli bir mücevher kutusunda saklayın. Dikkatli temizlik de önemlidir. Bunu örneğin mücevherler için özel bir temizlik beziyle yapabilirsiniz. Takı kılavuzumuzda takı bakımı hakkında değerli diğer ipuçlarını bulun.

Kadınlar için takılar: Yüzük ölçünüz nasıl belirlenir

Yüzük satın almadan önce yüzük ölçünüzü belirlemelisiniz - takılar için ölçü tablomuzu online olarak kullanın. Halihazırda takılması rahat olan yüzüğünüz varsa hesaplama için bir cetvel yeterlidir - milimetre cinsinden iç çevre, halka boyutuna karşılık gelir. Takılması rahat olan bir yüzüğünüz yoksa istediğiniz parmağın etrafına bir şerit kağıt koyun ve şeridin üst üste geldiği noktayı işaretleyin. Daha sonra yüzük boyutunu belirlemek için cetvelle ölçün.

İnci takılar nasıl etkili bir şekilde vurgulanır?

İnciler özellikle zariftir ve her kıyafeti şık bir şekilde tamamlar. Tchibo inci takı seti her alanda başarılıdır. Tiyatro ziyareti veya restoran gibi özel etkinliklerde takmak için çok uygundur. Böyle bir set aynı zamanda günlük işlerinizde zarif bir refakatçidir; bluzlar ve blazerler veya pantolon takımıyla mükemmel şekilde uyum sağlar. Serbest zamanlarınızda inciler, bir sweatshirt'ü ve kazağı inci küpeler olarak süsler.

TCM mührü: Tchibo, yüksek kalite anlamına gelir

Tchibo'dan bir kadın takısı seçtiğinizde yüksek kaliteli bir ürün satın aldığınızı garanti ederiz. Sürekli kalite kontrolleri ve harici test laboratuvarları ile yakın işbirliği anlamına gelen TCM "Tchibo Certified Merchandise" mührümüz ile size garanti veriyoruz. Yüksek standartlarımız tüm tedarikçilerimize de yansıtılır. Bu şekilde de kalite standartlarımıza tutarlı bir şekilde uyulmasını sağlıyoruz.