Kadın sweatshirt

Bol ve rahat: Kadın sweatshirt'leri uzun zamandır sadece rahatlığı için giyilen bir kıyafet türü olmaktan çıkmıştır ve bugünün moda dünyasında daha büyük bir anlam taşımaya başlamıştır. İster havalı kapüşonlu bir model olsun, ister fermuarlı ceket şeklinde veya klasik siyah renkli olsun, kadın sweatshirt'leri bütün sportif kıyafetleri mükemmel bir şekilde tamamlar, kombinlemesi oldukça kolaydır ve sizi her daim sıcak tutar. Tchibo, sizlere birçok renk ve bedende geniş bir kadın sweatshirt yelpazesi sunmaktadır. Yeni ürünlerimizi şimdi mağazada keşfedin ve kolayca online olarak sipariş edin!
3/4 Kollu Sweatshirt, Siyah
3/4 Kollu Sweatshirt, Krem Rengi
749,00TL
749,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
3/4 Kollu Sweatshirt, Siyah
3/4 Kollu Sweatshirt, Krem Rengi
749,00TL
749,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
3/4 Kollu Sweatshirt, Bordo
599,00TL
 
Seçenekler:
 
Sweatshirt
699,00TL
 
Seçenekler:
 
Teddy Pelüş Ceket
1.149,00TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
-25 %
Sweatshirt, sarı
Sweatshirt, azur mavisi
599,00TL
449,00TL
599,00TL
449,00TL
 
Seçenekler:
 
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Sweatshirt
789,00TL
 
Seçenekler:
 
Kapüşonlu Sweatshirt
929,00TL
 
Seçenekler:
 
Sweatshirt
659,00TL
 
Seçenekler:
 

Günlük kullanım için çok yönlü ve rahat kadın sweatshirt'leri

Kadın sweatshirt'leri zamanla her gardırobun ayrılmaz bir parçası olmuştur. Spor ve hip hop kültüründen türemesine rağmen, artık hayatımızın her alanında mevcutturlar. Örgülü kazakların aksine, kadın sweatshirt'ler çoğunlukla saf pamuktan üretilir. Kadın sweatshirt'lerini boş zamanlarınızda rahatça giyinebilir ve kombine ederek zarafetinize zarafet katabilirsiniz. Tchibo'da online olarak günümüzün modasına uygun kadın sweatshirt'leri bulabilirsiniz!
Kapüşonlu, kot pantolonu, şapka ve spor ayakkabı ile rahat havalı bir sokak stili.

Kapüşonlu kadın sweatshirt'ü: Havalı bir sokak stili!

Kapüşonlu kadın sweatshirt'ü zamanla çok popüler hale gelmiştir. Aslen adı "Hoodie", yani "kapüşonlu" olan bu kıyafet türü, başlık veya kapüşon anlamına gelen İngilizcedeki "hood" kelimesinden türemiştir. "Hoodie"ler, kapüşonlarına ek olarak, genellikle önlerinde bir kanguru cebine sahiptirler - havalı ve sportif görünümü yanında, ayrıca ellerinizi sıcak tutmak veya hızlı bir şekilde bir şeyler saklamak için bu kanguru cepleri çok pratiktir. Kapüşonlu sweatshirt'ler özellikle genç kadınlar arasında popülerdirler. Kot pantolon ve spor ayakkabılar ile kombine edildiğinde havalı sokak stilini mükemmel hale getiriyorlar.
Siyah bir sweatshirt ceketi, hayattaki her durumda faydalı bir yoldaştır.

Kadın sweatshirt ceketi

Sweatshirt ceketler kendilerini çoktandır sportif, rahat giysiler olarak kanıtlamıştırlar. Sweatshirt ceketleri kullanışlı yoldaşlardır ve ister şehirdeki serin yaz akşamlarında, bahçe partilerinde, ormanda, dağda, denizde, ister günlük koşularınızda giyinin - sweatshirt ceketleri gerçekten çok yönlü becerilere sahiptirler. Sadece rahat görünmekle yetinmezler, aynı zamanda hoş bir sıcaklık da sağlarlar. Tchibo'da fermuarlı kadın sweatshirt ceketlerin geniş seçenek yelpazesini keşfedin.

Uzun kadın sweatshirt'leri: Giyilebilen rahatlık

Rahat giyinmeyi seviyorsanız, long-sweatshirt diye adlandırılan uzun kadın sweatshirt'ü tercih edebilirsiniz. Bu ekstra uzun kesimli üst giysi, bol bir mini elbiseye benziyor ve böylece uylukların altını ve daha fazla bir kısmını kaplıyor. Uzun kadin sweatshirt'ünü en iyi şekilde vücudunuzu saran bir kot pantolonla veya bir tayt ile kombine edebilirsiniz – ayaklarınıza da botlarınızı takarsanız, gündelik görünümlü rahat kombineniz tamamdır. Bel ve kalça çevresindeki ufak sorunlu bölgelerinizi gizlemek istiyorsanız, rahat ve uzun kadin sweatshirt'ü tavsiye edilen bir tercihtir.

Kadın sweatshirt'ü birçok şekilde kombine edilebilen bir klasik giysidir.

Birçok duruma uygun olan siyah kadin sweatshirt'leri, rahat üstler listesinde klasikler arasında yer alıyor. Basit, uyumlu bir varyant olarak, bir ofis kıyafeti ile bile kombine edilebilirler ve tertipli görünebilirler. Ayrıca: Siyah her zaman uyumludur – ister kapüşonlu ister yuvarlak yakalı. Sweatshirt ile kot pantolonu, renkli pantolon veya sportif bir etek giymek en uyumlu kombineler arasında yer alıyor. Bu arada, Tchibo'da siyah renkli kadın sweatshirt'lerini indirimli fiyatlara “Indirim“ sayfasına girerek bulabilirsiniz!
Ofiste bile siyah kadın sweatshirt'leri kot pantolonla veya sportif bir etekle rahatça kombine edebilirsiniz.

TCM damgası kaliteli ve şeffaf üretimin simgesidir

Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi, kaliteli ve şeffaf üretim süreçlerimizi vurgulayan "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM-damgasını, kadın sweatshirt'lerinde de bulacaksınız. Seçilmiş tedarikçilerle çalışıyor, ekolojik ürünler üretiyor ve sürekli kalite kontrolleri uyguluyoruz. Tchibo’nun sizlere sunduğu ürünler ile, her zaman ve her açıdan iyi bir seçim yaptığınızdan emin olabilirsiniz.
TCM damgası ile onaylanmış yüksek kaliteli ve şeffaf üretim.