Kadın spor ayakkabıları - her spor için doğru antrenman arkadaşı

Amacına yönelik, ayakkabı seçimi çok önemlidir. Ayakkabı ne kadar uygunsuzsa, hız o kadar yavaş ve yaralanma riski de o kadar fazla olur. Bu arada bu sadece tempolu koşu, normal koşu ve yürüyüş için değil aynı zamanda diğer tüm sporlar için de geçerlidir. Tenis veya golften voleybola, futbol ve diğer takım sporlarından aerobik, fitness gibi sporlara kadar: Doğru antrenman ayakkabısı, spor antrenmanında iyi performansın temelidir. Tchibo, spor ekipmanlarına kendileri kadar değer veren tüm sportif kadınlar için seçkin kadın spor ayakkabıları sunar. İç veya dış mekanlardaki sporlar için: Mevcut teklifleri keşfedin!
Deniz Ayakkabısı
149,95TL
 
Seçenekler:
 
Deniz Ayakkabısı
199,95TL
 
Seçenekler:
 

Dış mekan sporları için bayan spor ayakkabıları

Nefes alabilen, rahat spor ayakkabılar sadece spor aktiviteleri sırasında değil aynı zamanda günlük ayakkabılar olarak da popülerdir. Bu yüzden Tchibo'da spor kadın ayakkabılarının geniş bir yelpazesini bulacaksınız - neoprenli ekstra hafif tekstil spor ayakkabılardan platform tabanlı şık deri sneaker ayakkabılara kadar. Ek olarak, ürün yelpazesinde çok çeşitli sporlar için özel kadın dış mekan ayakkabıları bulunmaktadır. Örneğin:
● Sabit bir tutuş ve optimum sönümleme için yürüyüş ayakkabısı, tempolu koşu ayakkabısı veya koşu ayakkabısı
● Doğa severler için yürüyüş ayakkabıları, trekking ayakkabıları veya trekking sandaletleri
● Denizde gezerken ayaklarınızı keskin taşlardan koruyan kaymaz çıkıntılı tabanlı deniz ayakkabıları
Gri taytlı genç bir kadın, spor salonunda bir spor minderine oturuyor ve modaya uygun spor ayakkabısının bağcığını bağlıyor.

İç mekan sporları için kadın spor ayakkabı

İç mekanda spor yapmanız veya düzenli olarak spor salonuna gitmeniz fark etmez. İç mekan sporları için sadece iç mekanlarda giyilmesi gereken özel spor ayakkabılara ihtiyacınız vardır. Sadece hijyenik nedenlerden ötürü değil - iç mekan ayakkabıları farklı şekilde donatılmıştır ve profil dış taban yerine aşınmaya dayanıklı malzemelerden yapılmış düz tabanlara sahiptir. Bağcıklı, cırt cırtlı veya pratik şekilde hızlı açılan bağlantı elemanlı beyaz, siyah veya diğer renklerde kadın spor ayakkabılarından hangisini ararsanız arayın. Yeni antrenman arkadaşınızı şimdi seçin!
Spor ayakkabı ve tayt giyen, deniz kenarında bir iskele üzerinde yürüyen genç bir kadın ayağının yakından çekimi.

Kadın ayakları neden özel kadın spor ayakkabılara ihtiyaç duyar?

Erkek spor ayakkabıları, 41 numara gibi standart kadın bedenlerinde de mevcuttur. Kadınlar ayakkabıları aynı numara olsa dahi erkek bölümünden alışveriş yapmamalı veya eşlerinin antrenman ayakkabılarını giymemelidir. Erkek ayakkabıları temelde kadın ayakkabılarından farklı bir şekle sahiptir: Erkeklerin ayakları genellikle kadın ayaklarından daha geniş olduğu için erkek ayakkabıları daha geniş kesimlidir ve bu nedenle daha dar olan kadın ayağı için yeterli destek sunmaz. Topuk ile ayağın ön kısmı arasındaki bölge de kadın ayağında erkek ayaklarından farklıdır. Bu nedenle kadınlar mutlaka yeni spor arkadaşlarını kadın bölümünden almalıdır.

Kadın spor ayakkabıları: Satın alırken kesinlikle dikkat etmeniz gerekenler

Mükemmel antrenman arkadaşına olan talep yüksektir. Sonuçta ayağı desteklemeli ve diğer yandan da yeterli hareket özgürlüğüne izin vermelidir. Ayrıca görünüm, kalite ve fiyat da doğal olarak satın alma kararında rol oynar. Seçiminizi yaparken aşağıdaki kriterlere dikkat edin:
● İşlevsellik: Model, planlanan spor için tasarlanmış ve uygun mu?
● Görünüm: Tasarım spor kıyafetinize uyuyor mu?
● Kalıp: Doğru numara son derece önemlidir böylece ayakkabı ayağınıza baskı yapmaz veya kaymaz.
● Kalite: Spor ayakkabıların genellikle aşırı yüklere dayanması gerektiğinden yüksek kaliteli malzemeler ve dikkatli işçilik önemlidir.

Tüm kazananlar için: Tchibo, rakipsiz fiyatlarla en yüksek kaliteyi sunar

Ne sipariş ederseniz edin: Tchibo'da test edilmiş kaliteye güvenebilirsiniz. Bir ürün yalnızca tüm kalite gereksinimlerini karşıladığında TCM mührünü alır: Bu, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve ürün geliştirmeden, üretime kadar yüksek kalite standartlarımızın karşılandığını garanti eder. Bununla birlikte, bazı ürünler diğerlerinden daha fazlasını sunar: Örneğin bazı dış mekan ayakkabıları, yağmurda yürüyüş yaparken dahi ayakları rahat bir şekilde kuru tutan su geçirmez bir membranla donatılmıştır. Ürün açıklamalarına dikkat edin.
Şık tayt ve spor ayakkabı giyen, egzersiz yaptıktan sonra bacak kaslarını geren sportif bir kadın.