Kadın Kol Saati: Bileğin süsü

Saat kaç? Yeni bir saat alma zamanı! Günümüzde saati öğrenmek için daha çok akıllı telefonumuza baksak da, klasik kol saati, çekiciliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Sonuçta sadece saat olarak değil aynı zamanda bilekte göz alıcı dekoratif bir obje olarak da tercih ediliyor. Tchibo'da günlük kullanım için sade ve sağlam modellerden, özel günler için muhteşem takılara kadar çok çeşitli farklı kadın saatlerini bulacaksınız.

Kadın Saat

Kol Saati, Kuvars, 316L Paslanmaz Çelik, Sarı
499,00TL

Her zevke uygun kadın saatleri

Her zaman aynı saatinizi takıyorsanız, nötr renklerde ve sağlam bir model seçmelisiniz. Çok satanlardan biri, deri kayışlı kadın saatidir: Bileğinizi mükemmel bir şekilde sarar ve siyah, bej veya gri gibi renkleriyle, tüm giysilerle uyumludur. Kadın saatinizin kare ya da yuvarlak mı olacağına ve kadrandaki Arap veya Roma rakamlarını mı yoksa sade çizgileri mi tercih edeceğinize kendiniz karar verin.
Özellikle zarif: Takı ve saat görsel olarak birbirine uyumlu olduğunda.

Özel günler için asil kol bayan saatleri

Biraz daha şık giyinmek istediğinizde ona uygun zarif bir kadın saati takmalısınız. Bu, yapay ışıkta hafifçe parıldayan ve ışıltılı Swarovski kristalleri gibi süslemelerle bezenmiş paslanmaz çelik bir kadın saati olabilir. Saati ve takıları kombinlerseniz daha da zarif görünürler: Altın takılarınızı takıyorsanız, saatinizin de altın renginde parlaması lazım. Gümüş takılarınızı seçtikten sonra, gümüş bir kadın saati takın.
Dünyada sağ elini kullanan kişilerin sayısı, sol elini kullananlara göre daha fazla olduğu için saatler genellikle sol kola takılır.

Kadın saati nasıl doğru takılır?

Saatler geleneksel olarak sol kola takılır. Neden? Çünkü sağ elini kullananlar çoğunluktadır. İster patates soyuyor olun, isterse bileğinize şemsiyenin kavisli sapını asmış olun, sağ elinizle pek çok aktivite gerçekleştirdiğiniz için saat rahatsız edici olabilir. Ayar düğmeleri genellikle saatlerin sağ tarafında bulunur çünkü sağ elle ulaşılması kolaydır. Solak mısınız? O zaman kadın saatinizi sağ bileğinize takın!

Yeni bir kadın saati alırken nelere dikkat edilmeli

Yeni kadın saatiniz mücevherlerinizle ve en sevdiğiniz kıyafetlerinizle ideal olarak eşleşmelidir. Kırmızı veya pembe gibi hassas pastel renkler kullanmaktan hoşlanıyorsanız neden rose altından bir saat seçmeyesiniz? Altın ve gümüş arasında geçiş yapacaksanız iki tonlu bir kadın saati pratik bir seçimdir: Her iki tonu da birleştirir ve her zaman uyar. Diğer kriterler kişisel tercihlerinize ve özel işlevlere olan ihtiyacınıza bağlıdır.

Saat ile kronograf arasındaki fark nedir?

Kronograf, kelimenin tam anlamıyla zaman kaydedici anlamına gelir. Kronograflı bir kadın saatinin kadrana entegre edilmiş bir kronometresi vardır. Başka işleve ihtiyacınız var mı? Kadın saatiniz dijitalse bir düğmeye basarak farklı ekranlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Tarihi veya ikinci bir saat dilimini görüntüleyin veya alarm ayarlayın. Bir ipucu: Otomatik kadın saatlerinde pil değişimi gerekmez çünkü saat kendiliğinden şarj olur.
Bir kronograf, örneğin kronometre gibi daha fazla işlevi olan bir saattir.

Tchibo'dan test edilmiş kalitede yüksek nitelikli kadın saatleri satın alın

Kadın saatinizi Tchibo'dan satın aldığınızda TCM (Tchibo Certified Merchandise) mührüne güvenebilirsiniz. Çizilmeye dayanıklı cam ve güvenilir bir şekilde çalışan kuvars mekanizma ise standarttır. Tüm saatler 3 yıl garantilidir. Kol saatleri, kemerler ve kadın cüzdanları gibi deri ürünler, GUT GEMACHT projesinin bir parçası olarak çevre dostu, klorsuz tabaklanmış deriden yapılmıştır.
Önce kalite: Tchibo'da tüm saatlerde üç yıllık garanti sunulur.