Kadın kemerleri - Şık ve pratik

Pek çok aksesuar gibi kadın kemerinin de altında işlevsel bir amaç var; ancak çoğu kadın, onları uzun zamandır moda olmaları nedeniyle takıyor. Neden olmasın? Bir kemerle harika vurgular oluşturabilir, renk geçişleri yapabilirsiniz. Tchibo'da kadınlar için farklı renklerde ve yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış modern kemerler bulacaksınız. Şimdi online olarak ürünlere göz atın ve kadın kemerinizi satın alın!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Farklı tasarımlara sahip kadın kemerleri

Dar ve geniş tasarımlarda kadın kemerlerimiz mevcuttur ve genellikle normal kemer halkalarından geçer. Elbette kemerinizi pantolonun kemer halkalarından bağımsız olarak tişört veya elbisenizin üzerine de takabilirsiniz. Bağlamak için kullanılan klasik çubuk tokalar sayesinde kadın kemerleri hızlı ve kolay bir şekilde açılıp kapanabilir. Plastik veya deri kemer, gümüş, siyah veya kırmızı kemer arasından seçim yapabilirsiniz.
Kemerinizi ilgi odağı haline getirmek için kıyafetinizin geri kalanına uydurmalısınız.

Kadın kemer kombinasyonu

Kadın kemerleri ile çeşitli kıyafetleri şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Gri, siyah veya bej renkli basit pantolonları altın veya parlak renklerde bir kemer ile vurgulayabilirsiniz; ancak güçlü desenli elbise veya üstler için siyah veya kahverengi bir kemer seçmek daha iyidir. İpucu: Uyumlu bir görünüm için kemerinizi ayakkabılar, eşarplar ve diğer aksesuarlarla eşleştirin.
Dar bir kalça kemeri, minyon kadınlarda özellikle iyi görünür.

Her vücut şekli için doğru kadın kemeri

Doğru kadın kemeri ile kendinizi en iyi şekilde gösterebilirsiniz. Örneğin uzun ve ince kadınlar, dar bir bel kemeri ile şık bir görünüm kazanırken kıvrımlı kadınlar, kum saati şeklini geniş bir bel kemeriyle vurgular. Zayıf kadınlar dar kemerlerle harika görünürken, yuvarlak hatlı bir vücut ise en iyi şekilde bel hizasındaki orta genişlikte bir kemerle şekillendirilir.

Kadın kemerlerinin takılış şekilleri

En güzel kemer bile tam oturmazsa hiçbir işe yaramaz. Bu, özellikle kadın aksesuarı olarak pantolonların kaymasını önlemek şeklindeki amacını yerine getirmesi açısından önemlidir. Kadın kemeri kesinlikle çok gevşek olmamalı, öte yandan çok sıkı da olmamalıdır. Aksi takdirde rahatsız edici şekilde baskı yapabilir. Kemeri taktığınızda onu hissetmiyorsanız tam olarak oturmuştur.

Kadın kemerinin doğru bedenini bulun

Kemer ölçünüzü öğrenmek için pantolonunuzdan birini alın ve kemer halkalarından çevresini ölçün. Bedeninizi belirlemek için sonucu birkaç santim aşağı veya yukarı yuvarlamanız gerekebilir. Örnek: Pantolonunuzun bel kısmı 103 cm ise, 105 cm'lik bir kemer tavsiye edilir. Bu arada: İdeal olarak, kemerinizi orta deliklerden birine geçirin; böylece gerektiğinde hala yeterli payınız kalmış olur.
Kemerinizi ortadaki deliklerden birine taktığınızdan emin olun. Böylece ileride bedeni değiştirebilirsiniz.

Tchibo'dan alışıldık kalite

Tchibo'nun kadın kemerleri, kalite vaadimizi karşılıyor. Ürüne bağlı olarak bu, mükemmel ürün kalitesi anlamına gelen TCM ("Tchibo Certified Merchandise") mührüyle kanıtlanıyor. Ayrıca kemerlerimiz, kadın çantalarımız ve diğer aksesuarlarımızın bir çoğu akredite enstitüler tarafından zararlı maddeler açısından test edilmiştir. Böylece yüksek kaliteli malzemelere ve birinci sınıf işçiliğe güvenebilirsiniz.
TCM mühürlü kemerler, mükemmel kaliteyi temsil eder.