Kadın Gecelikler

Tchibo'da şık gecelikler varken neden eski eşofman ve XXL tişört giyesiniz? Giydiğinizde maksimum hareket özgürlüğünün tadını çıkarırsınız. Kısa kollu kadın geceliklerinden kışlık modellere kadar her şeyin dahil olduğu farklı kesimler sayesinde, zevkinize uygun gece kıyafeti bulacağınızdan emin olabilirsiniz! Ürün yelpazesine bir göz atın ve şık ve rahat bir kadın geceliği seçin!
Organik Pamuklu Askılı Gecelik
479,00TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Gecelik
499,00TL
 
Seçenekler:
 
Askılı Gecelik
489,00TL
 
Seçenekler:
 
Flanel Gecelik
899,00TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Gecelik
479,00TL
 
Seçenekler:
 

Kadınlar için çeşitli tasarımlarda gecelikler

Geceliğin sadece yatarken giyilmesi, birçok modern kesim ve renk arasından seçim yapamayacağınız anlamına gelmez. Çoğu model dizin hemen üzerinde biter ancak kalıp oldukça geniş veya bel oyuklu da olabilir. Sabahlık şeklinde şık gecelikler mi arıyorsunuz? O zaman bu aradığınızı da Tchibo'da bulacaksınız. Bu arada sabahlık ile birlikte geceliğinizi kadın ev giyimi olarak da kullanabilirsiniz.

Yaz için hafif bir kadın gecelik

Sıcak yaz gecelerinde, hiçbir şey kolsuz ve hafif malzemelerden yapılmış havadar geceliklerden daha iyi olamaz. Havayı düzenleyen, nefes alabilen ve emici özellikleriyle etkileyen ince jarse kumaşı öneriyoruz. İpek, yumuşak serinletici etkisi ile yüksek sıcaklıklarda da harikadır. İpucu: Yaz aylarında iç çamaşırınızı da hafif kumaşlardan seçin.

Kışlık pamuklu kadın gecelik

Bu güzel üstler yılın sadece sıcak mevsimleri için uygun olsaydı çok üzücü olurdu. Neyse ki öyle değil. Özellikle kış ayları için yüksek boyunlu uzun kollu kadın gecelikleri mevcuttur. Pamuk ve pazen malzemeler ön plandadır. Böylece, yumuşacık bir his ve sıcak tutma özelliklerinden faydalanırsınız. Bunu alternatif olarak, bir Shorty veya pijama pantolon ile birlikte giyebilirsiniz.

Kadın pijamalarının yıkanması

Kadın pijamalarının çoğu çamaşır makinesinde 30-40 derecede kolaylıkla yıkanabilir. Özellikle pamuklu pijamalar sorunsuz bir şekilde sıkma programına da dayanabilir. Sadece ipek gibi hassas kumaşlar için çamaşır makinesi yerine pijamaları elle ılık su ve yumuşak sabunla temizlemek daha iyidir. Şüpheye düştüğünüzde daima geçerli olan: Bakım etiketine bir göz atın.

Kadın geceliğinde önemli olan

Uzun veya kısa kadın geceliğinizde kendinizi rahat hissetmeniz için gece kıyafeti birkaç kriteri karşılamalıdır. Cilt dostu ve bakımı kolay malzemelere ek olarak tasarım özellikle önemli bir rol oynar. Basit ve gündelik bir tarz sizin için önemliyse düz kesimli, vücudunuzu saran gecelikleri tercih edin. Öte yandan, dantel süslemeli dekolteli askılı gecelikler kadınsı ve seksidir.

Kadın gecelikleri düzenli olarak değiştirin ve uygun şekilde yıkayın

Sürekli rahatlık için geceliğinizi yaklaşık üç ila dört günde bir değiştirmelisiniz, geceleri yoğun bir şekilde terliyorsanız en geç her iki giyimden sonra yeni bir gecelik giyin. Geceliklerimiz genellikle çamaşır makinesinde yıkanmaya uygundur. Çamaşırları yıkayabileceğiniz maksimum sıcaklık, ilgili bakım etiketinde bulunabilir.