Kadın terlik modelleri - Büyük konfor ve rahat kalıplar

Uzun bir günün ardından rahat kadın terliklerle gerçekten rahatlayabilir ve kendinizi evinizde iyi hissedebilirsiniz. Ayaklar için yeterli hareket özgürlüğü ve rahat malzemeler, bu modellerde özellikle önemlidir. Ergonomik ayak tabanına sahip havadar panduflar, şık ev babetleri veya sıcak terlikler: Tchibo'da modaya uygun renklerde ve birçok boyutta terlik alırsınız!
Ev Terliği
349,00TL
 
Seçenekler:
 
Yapay Kürk Ev Terliği
329,00TL
 
Seçenekler:
 
Ev Terliği
349,00TL
 
Seçenekler:
 
Ev Ayakkabısı
349,00TL
 
Seçenekler:
 

Kadın Terlikler arasında klasikler

"Evim güzel evim" - rahat Ev giyimi ve keyifli terlikler bunun olmazsa olmazıdır. Önü kapalı ve topuklu geleneksel modeller sizi sıcak tutar, ayağınıza iyi oturur ve dayanıklı bir tabana sahiptir. Evinizdeki zemin pürüzsüz ise kayma direnci önemlidir! Ayrıca açık topuklu ev terlikleri, giymesi çok pratik olduğu için oldukça popülerdir. Nötr renklerdeki zamandan bağımsız terlikler de misafir terlikleri olarak idealdir.

Kadın Terlik alırken dikkat etmeniz gerekenler

Kadın terlik alırken aşağıdaki noktalara dikkat edin: Taban, soğuğu ayaklarınızdan uzak tutacak kadar kalın olmalıdır. Kadın terliklerindeki deri iç taban, tekstil tabandan daha yavaş ısınır, ancak bakımı daha kolaydır ve daha fazla nefes alabilir. Bir ayak tabanı, ayağı destekler ve çok fazla yürüdüğünüzde eklemleri rahatlatır. Dışarıda giyeceğiniz terliklerin içi su ve kir tutmaz olmalıdır.

Pratik bir alternatif olarak panduf kadın terlik

Kapalı kadın terlikleri yerine yarı açık yumuşak terlikleri tercih ediyorsanız Tchibo yine tam size göre. Açık topuk sayesinde anında giyilebilir, ancak kapalı burun başlıkları ile koruma ve sıcaklık sağlarlar. Parlak renkler, peluş ve hayvan motifleri sizi iyi bir ruh haline sokar. Nakış veya uygulamalarla, terlikler modaya uygun göz alıcılara bile dönüşebilirler. Öte yandan, bahçede veya terasta bir tur atmak için sağlam deri veya küçük bir topuk daha uygundur.

Sıcak ayaklar için sıcak kadın terlikler

Kışın sıcak ve huzurlu olacaksa buna uygun terlikler eksik olmamalıdır. Klasik tür, keçe veya yün karışımından yapılmış terliklerdir. Kuzu postundan yapılmış veya kuzu postu astarlı kadın terlikleri sizi özellikle sıcak tutar. Kürk, yün gibi doğal malzemelerden yapılmış terlikler de daha az terlemenize neden olur. Aslında tabanı güçlendirilmiş sıcak kısa çoraplar olan ve kusursuz rahatlık, Taytlar aynı zamanda bileklerinize kadar sizi sıcak tutan ev ayakkabıları trenddir.

Panduf - rahattan şıklığa

Yaz aylarında hafif modeller terlik olarak daha rahattır. Panduf veya parmak arası terlikler burada idealdir ve birçok şekil ve renkte bulunurlar. Sandalet gibi bu modeller de günlük yaşamda ev dışında da giyilebilir. Bu hafif terliklerin hava koşullarına dayanıklı bir üst malzemeye ve uygun bir dış tabana sahip olduğundan emin olun. Görsel olarak da çok çekici olan popüler bir varyant ev için babet şeklindeki terliklerdir.

Tüm seri boyunca yüksek kalite

Tchibo'da kaliteye güvenebilirsiniz: TCM mührü en yüksek beklentileri temsil eder. Terliklerimiz ayrıca "Tchibo Certified Merchandise" mührüne de sahiptir. Doğru bakımla, yüksek kaliteli ürünlerin dayanıklılığına da katkıda bulunabilirsiniz: Kirlenmeye karşı korumak için emprenye önerilir, deriye özel bakım ürünleri uygulanmalıdır. Hatta bazı terlikler yıkanabilir - kurutulurken içlerine bir ayakkabı kalıbı koyarak tekrar eski şekillerine sokulabilir.