Kadın Atlet - Zamansız modaya uygun, çok yönlü

Gardroplarda eksik olmaması gereken bazı temel parçalar vardır. Askılı kadın tişörtleri de kesinlikle bunlardan biridir. Bu, modaya uygun çok yönlü ürünler, çeşitli şekillerde giyilebilir, cilt üzerinde rahattır ve çekici tasarımları ile puan toplar. Tchibo'da yüksek kaliteli askılı kadın tişörtleri koleksiyonunu keşfedin ve kalitesini kendiniz görün. En son trendlerden ilham alın ve en sevdiğiniz parçaları online satın alın!
-42 %
Spor Atleti
119,00TL
69,00TL
 
Seçenekler:
 
  • 3 Adet Atlet
Yüksek pamuk içeriği sayesinde cilt dostu
3 Adet Atlet
Yüksek pamuk içeriği sayesinde cilt dostu
229,00TL
 
Seçenekler:
 
2'si 1 Arada Spor Büstiyeri ve Tişörtü
149,00TL
 
Seçenekler:
 
Basic Askılı Kadın Tişört
Askılı
34,95TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Atlet
199,00TL
 
Seçenekler:
 
  • 2 Adet Atlet
Hoş yumuşak streç pamuk kalitesinde kadın gömlekleri
2 Adet Atlet
Hoş yumuşak streç pamuk kalitesinde kadın gömlekleri
149,95TL
 
Seçenekler:
 
2'si 1 Arada Spor Üstü
149,00TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Atlet, Lacivert
Omuzları nakışlı
84,95TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Atlet
199,00TL
 
Seçenekler:
 
2'si 1 Arada Spor Tişörtü
249,00TL
 
Seçenekler:
 

Bu havalı kadın üst giyimlerini özel kılan nedir?

Spor sırasında antrenman pantolonları veya yeni skinny jean pantolonunuz ile birlikte kadın kazaklarının altına ek bir katman olarak: Kadınlar için askılı tişörtler, günlük giyim söz konusu olduğunda gerçek anlamda çok yönlüdür ve kadınlar için tişörtlere harika bir alternatiftir. Bunların aksine, kolları yoktur veya çok kısadır ancak kesim açısından aynı derecede çok yönlüdürler.
Basit askılı tişörtler, bluzların ve kazakların altına mükemmel uyum sağlar.

Atlet olarak basic askılı kadın tişörtleri

Sütyen ve kazağınızın arasına ince bir üst giydiğinizde hemen üşüyor musunuz yoksa daha rahat mı hissediyorsunuz? O halde ince askılı kadın üstleri veya spagetti ipli modeller idealdir. Bu modeller sizi sıcak tutar, üstelik giymesi rahattır. Askılı tişörtleri (yarım) şeffaf bluzların veya kadın tişörtlerinin altına da giyebilirsiniz. Bu amaçla, bu tür kadın üstlerini pratik takımların yanı sıra çoğunlukla siyah veya beyaz gibi klasik renklerde bulabilirsiniz.
Fonksiyonel spor askılı tişörtler ile spor takımınız için iyi bir donanıma sahipsiniz.

Fonksiyonel spor askılı kadın tişörtleri

Özellikle spor salonunda veya temiz havada antrenman seanslarında kadınlar için nefes alabilen, nem ileten ve çabuk kuruyan malzemelerden yapılmış askılı tişörtler bulunmaktadır. Üst kısımların birçoğunda hoş bir vücut havası için file ekler de bulunur. Modele bağlı olarak, üst kısımlar daha sıkı oturur veya daha geniş kesimlidir. Bir miktar elastan şekil stabilitesi sağlar ve kadın tişörtlerine mükemmel bir uyum sağlar.

Serbest zamanlarınız için askılı kadın tişörtleri

İster vücudu saran, ister modaya uygun bol kesimli model: Serbest zamanlarınız için çeşitli kesimlerde askılı kadın tişörtleri mevcuttur. Örneğin fırfır veya nakış şeklindeki küçük detaylar, ek göz alıcılar yaratır. Kadın üstleri pek çok şekilde kombin edilebildiği için bunları farklı tarzlar yaratmak için kullanabilirsiniz. Kotlar ile sportif, Chino pantolonlarla ise şık görünür. A kesim bir etekle birlikte kadınsı bir kıyafet yaratılır.

Ofis için kadın askılı tişörtleri

Her gün askılı tişört giymeyi tercih eden kadınlara müjde: Günlük işlerde de şık basic'ler giyebilirsiniz. Hafif şeffaf bir bluzun altına giymek için düz siyah bir askılı tişört seçin veya beyaz bir bluzun altına beyaz bir askılı tişört tercih edin. Bluz giymeyi sevmeyenler çok düşük kesimli olmayan üst kısmı kapalı ince bir blazer ile kombinleyebilirler.
Bir blazerin altına giyilen askılı tişört, harika bir iş kıyafetidir.

Maksimum rahatlık için seçilmiş malzemelerden üretilen giysiler

Tchibo'nun askılı kadın tişörtleri ile modayı mükemmel kalitede elde edersiniz; TCM ("Tchibo Certified Merchandise") mührümüz bunu gösterir. "Organik pamuklu" mührümüz, ürünün belirli bir oranda organik pamuktan yapıldığını söyler. "Streç" bilgisi, şeklini koruma ve mükemmel bir uyum vadeden özellikle elastik bir kumaş olduğunu belirtir.
Seçilmiş malzemeler, askılı tişörtünüzün tam oturmasını sağlar.