Kadın Bilezik ve Bileklik

Kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu edin: Tchibo'nun bir kadın bileziği ile alanı her zaman sevindiren bir takı aksesuarı hediye edin. Geniş ve çok çeşitli yüksek kaliteli moda takıları ve klasik bilezikleri keşfedin. Tchibo'nun takılarında trende uygun ve klasik tasarımlarının yanında kalite de her zaman önde gelir.
Bileklik »Kahve Çekirdeği«
119,95TL
  • Bilezik, 925 Ayar Gümüş Zirkon
Bileğe optimum oturması için uzunluğu ayarlanabilir
Bilezik, 925 Ayar Gümüş Zirkon
Bileğe optimum oturması için uzunluğu ayarlanabilir
189,95TL
Kristal Camlı "Rüzgar Gülü" Rodyum Kaplama Bileklik
149,95TL
Parlak Bileklik
Parlak Bileklik
69,95TL
69,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • Yontma Cam Taşlı Bileklik
16,5 ila 20,5 cm arasında ayarlanabilir uzunluk
89,95TL
74,95TL
Hızlı Görünüm
-16 %
Yontma Cam Taşlı Bileklik
16,5 ila 20,5 cm arasında ayarlanabilir uzunluk
89,95TL
74,95TL
Gümüş Bilezik, 925 Altın Kaplama
Altın kaplama
399,95TL
Cam Boncuklar ve Cam Kristallerle Süslenmiş Bileklik
Rodyum kaplama, cam boncuklar ve cam kristallerle
149,95TL
Ayarlı Bilezik, 23 Ayar Altın Kaplama, Sentetik Opal Taşlı
299,95TL
Bileklik, Rodyum Kaplama, Cam Kristalden Çiçekli
199,95TL
 
Seçenekler:
 

Kadınlar için çeşitli bilezikler

Özel bir takıyla kişiliğinizi mükemmel bir şekilde vurgulayabilirsiniz. İster klasik tip, ister romantik ve eğlenceli olun, isterseniz de modada tarzınızı gösterin: Tchibo'da sizin stilinizdeki en doğru kadın bileziğini, zincirli bilekliği veya düz bileziği bulabilirsiniz. Örneğin som gümüş de denilen, kaliteli 925 ayar gümüşten yapılmış şık moda takıları keşfedin.

925 ayar som gümüşten kadın bilezikleri

Tchibo'nun gümüş kadın bileziklerinin keyfini uzun süre çıkarmanız için modellerin çoğu 925 ayar gümüşten üretilmiştir. Bu tanım, malzemedeki gümüş yüzdesini işaret ediyor. Saf gümüş, gümüş bilezikler gibi dayanıklı takılar yapmak için fazla yumuşak olurdu. 925 ayar gümüşten yapılan gümüş takılar ise malzemenin daha sağlam olmasını sağlamak için belli bir oranda bakır içerir. Üründeki bir takı damgasında hakiki gümüşün oranı belirtilmiştir.

Kadın bileziklerini satın alırken nelere dikkat edilmeli

Bir kadın bileziği satın alırken elbette zevke uygun olması ilk önde gelir. Ancak kadın bileziği, düz bilezik veya zincirli bileklik bileğinize de uygun olmalıdır. Bilekleriniz narinse geniş bir XL bileziği tercih etmemek daha doğru olur. Narin gümüş bilezikler ise kalın bilekleri görsel açıdan daha ince gösterebilir. Bir kadın bilezik mi hediye etmek istiyorsunuz? O zaman önce hediyeyi vereceğiniz kişinin bileklerini dikkatli bir şekilde inceleyin.

Farklı değerli metallerden yapılmış düz bilezik, zincirli bileklik ve bilezik

Altın, rose gold ve gümüş gibi değerli metaller birleştirilmemeli mi? Bu stil kuralı artık geçerli değil. Tam tersine. Altın bilezikleri, rose gold bilezikleri ve gümüş bilezikleri birlikte kullanın ve böylece şık bir metal karışım görünümü oluşturun. Takıların aşırı görünmemesi için tarzınızdan şaşmayın. Altın sarısı çok kısa sürede hakim görünebileceğinden, onu ölçülü olarak kullanmanız gerekir.

Kadın gümüş bileziklerinin bakımını doğru yapın

Kaliteli gümüş takılar da zamanla kararma eğilimi gösterir. Bu doğal sürece sülfitleme denir ve kalitenin düşük olduğu anlamına gelmez. Tchibo takılarının detaylı ipuçlarında, kadın gümüş bileziklerini kolayca nasıl temizleyebileceğiniz belirtilmiştir. Böylece Tchibo'nun serisindeki düz bileziği, zincirli bilekliği veya bileziği kısa sürede yepyeni bir parlaklığa kavuşturabilirsiniz.

Tchibo'daki takılar: Her zaman denetlenmiş kalitede

Moda takılarımızı olası zararlı maddeler ve doğru değerlilik açısından kontrol etmek için Tchibo olarak akreditasyonlu harici enstitülerle çalışıyoruz. Bileziklerimizin her biri büyük bir titizlikle üretiliyor. "Tchibo Certified Merchandise (Tchibo Onaylı Ürün)" anlamına gelen TCM mührümüz, kaliteye verdiğimiz önemi gösteriyor. Hakiki gümüşten yapılmış bilezikler ayrıca "925er (925 ayar)" takı mührüyle işaretlenmiştir.