Ayakkabılığınızda yer açın: Sezonun en trend kadın ayakkabı modelleri

Ayakkabı dolabınıza en son ne zaman bir şeyler eklediniz veya artık giymediğiniz ayakkabılarınızı ayrıştırdınız? Yaz mevsimi için kendinizi bir çift hafif ve modaya uygun espadril ile şımartın veya rahat tabanlı bir sandaletle ayaklarınızı biraz rahatlatın. Kış eninde sonunda gelecek: O zaman sağlam tabanlı bir bot veya pratik ve güzel yağmur botları gibi sıcak tutacak kadın ayakkabılarının hazır olması ne kadar iyi olur!

Kadın Ayakkabı

Ev Terliği
349,00TL
 
Seçenekler:
 
Yapay Kürk Ev Terliği
329,00TL
 
Seçenekler:
 
-16 %
Darbe Yumuşatıcı Jel Tabanlık, 1 Çift
179,00TL
149,00TL
 
Seçenekler:
 
Parmak Arası Terlik
219,00TL
 
Seçenekler:
 
Parmak Arası Terlik
359,00TL
 
Seçenekler:
 
Parmak Arası Terlik
279,00TL
 
Seçenekler:
 
Ev Terliği
349,00TL
 
Seçenekler:
 
Ev Ayakkabısı
349,00TL
 
Seçenekler:
 

Serbest zamanlarınız için rahat kadın ayakkabıları

Rahat bir kadın ayakkabısı günlük yaşamın olmazsa olmazıdır. Bunlar renkli, spor sneaker ayakkabılar, babetler veya kış sezonu için düz botlar olabilir. Günlük ayakkabılarınızı hava şartları ve kıyafetlerinizle eşleştirin: Chino pantolon gibi pantolonlar ile bağcıklı ayakkabılar veya hafif topuklu ayakkabılar gibi tek renkli zarif kadın ayakkabıları giymek en uygunudur. Renkli rahat ayakkabılar ve hafif yazlık sandaletler de kot pantolon ve kaprilerle uyumludur.
Özel günler için yüksek topuklu ayakkabılar her zaman iyi bir seçimdir.

Dışarı çıkmayı seven kadınlar için asil ayakkabılar

Akşam partiye gittiğinizde veya bir restorana davet edildiğinizde yüksek topuklu şık gece ayakkabısı giyme vakti gelmiştir. Orta-yüksek veya yüksek topuklu ayakkabılar özellikle popülerdir. Her kıyafetle uyumludurlar. Yaz aylarında bir çift şık ve havadar kadın ayakkabısına ihtiyacınız varsa arkası açık Slingback, burnu açık Peeptoe veya tatil hissini veren sandaletler seçin.
Sıcak kış botları ile kışı kuru ve sıcak geçireceksiniz.

Kış sezonu için sıcak tutan ayakkabılar

Kadınlar için birçok ayakkabı yıl boyunca giyilebilir: Örneğin sneaker ayakkabılar ve kapalı bağcıklı ayakkabılar. Yine de, kışın dolabınızda en az bir çift hava koşullarına dayanıklı astarlı bot veya çizme bulundurmalısınız. Bunlar uzun süre dışarıda olduğunuzda ayaklarınızı sadece sıcak tutmakla kalmazlar. Dişli tabanları ile kışlık ayakkabılar, ıslak yollarda veya sulu karlarda kaymanızı da önlerler.

Ayakkabı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bir sonraki ayakkabınızı online olarak satın almak istiyorsanız lütfen sipariş verirken doğru ayakkabı numaranızı belirtin. Ürün açıklamasında genellikle ayakkabının dar ayak yapısına sahip kadınlar için mi yoksa taraklı ayağı olan kadınlar için mi uygun olduğu hakkında bilgi bulacaksınız. Halen şüpheniz varsa bir numara büyüğünü sipariş edin ve farkı bir çift kalın çorapla telafi edin. Resimdeki topuklara bakın ve yüksekliğin sizin için uygun olup olmadığını belirleyin.

Ayakkabılarınız uzun süre yepyeni kalsın

Ayakkabılarınızın gerekli bakımını asla aksatmayın. Gerçek derinin esnek kalması için arada bir, deri yağı gerekir. Suni deriyi yumuşak bir bezle temizleyebilirsiniz. Rahat kumaş gündelik ayakkabılar, su ve biraz sabunla temizlenebilir. Lekeleri çıkarmaya yardımcı olması için diş fırçası kullanın. Kapalı ayakkabılarda, düzenli olarak değiştirebileceğiniz tabanlıklar kullanın. Bu, koku oluşumunu önleyecektir.
Ayakkabılarınızın mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını sağlamak için uygun bakım şarttır.

Kadın ayakkabıları: Tchibo'dan kalite vaadi

Tchibo'dan online olarak yeni kadın ayakkabıları aldığınızda alıştığınız Tchibo kalitesine güvenebilirsiniz. TCM (Tchibo Certified Merchandise) mührünün anlamı şudur: Tüm ayakkabılar, satışa çıkmadan önce bağımsız laboratuvarlarda dikkatlice test edilir. Deri ayakkabılar için GUT GEMACHT projesindeki krom içermeyen tabaklanmış deriler kullanılır: Bu, dünyanın her yerindeki üreticiler tarafından adil çalışma koşullarını ve sürdürülebilir doğa işlemlerini garanti eder.
Malzemeleri dikkatlice test ederek size en iyi ayakkabı kalitesini garanti ediyoruz.