3 Adet Yuvarlak Yakalı Tişört
799,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Tişört, Beyaz
2 Adet Tişört, Siyah
579,00TL
579,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
2 Adet Tişört, Beyaz
2 Adet Tişört, Siyah
579,00TL
579,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Klima Tec Fonksiyonel Tişört
299,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Yuvarlak Yakalı Tişört
439,00TL
 
Seçenekler:
 

Erkek tişörtleri: Ofiste zarif ve özel giyim

Genel olarak sade renkte ve derin yakası olmayan erkek tişörtleri ofiste de giyilebilir. Ancak görünümü iyileştirmek için üzerine yüksek kaliteli bir ceket giymeniz önerilir. Ayrıca her profesyonel kıyafet yönetmeliği tişört giyilmesine izin vermediği için dikkatli olunması tavsiye edilir. Tişört giymenin yasak olduğu durumlarda siyah, beyaz veya lacivert renkte şık, düz renkli bir erkek gömleğini tercih edebilirsiniz. Bunun yerine, erkekler ofiste renkli veya desenli çoraplar giyerek bir renk vurgusu oluşturabilirler. Tchibo’nun online mağazasına göz atın ve uygun fiyata erkek tişörtleri satın alın!
Gülümseyen, koyu tenli, kırmızı tişörtlü bir erkek, koyu renkli bir taş duvarın önünde duruyor.

Renkli ve desenli erkek tişörtler sayesinde artık monotonluğa son

Çoğu erkek işte genellikle düz renkli giysiler giyer. İşte boş zamanlarınızda renkli ve desenli bir görünüme sahip olmak ve beyaz erkek tişörtü gardırobunuzdan çıkarmak için bir neden daha! Erkekler için çizgili ve kareli desenlere sahip tişörtlere ek olarak, grafik tasarımlar günümüzde modaya önem veren erkekler arasında özellikle popülerdir. Çarpıcı desenli tişörtleri düz renkli pantolonlarla kombinlemek en iyisidir. Erkekler için baskılı tişörtler de mevcuttur ancak sadece boş zamanlarda giyilmelidir. Özel bir göz alıcı ise düğme şeridinin renkli olarak öne çıktığı erkek tişörtleridir. Online mağazamızı hemen ziyaret edin ve rahat erkek tişörtleri satın alın!
Renkli bir spor tişört giymiş sportif bir erkek, spor salonundaki bir spor ekipmanını ayarlıyor.

Erkek tişörtleri: Spor yaparken ideal yoldaş

Bir erkek tişört her spor için doğru giysidir! Nefes alabilen tişörtler özellikle spor salonunda egzersiz yapmak veya antrenman partnerinizle birlikte tenis veya squash oynamak için idealdir. Jogging, yürüyüş veya bisiklete binme gibi outdoor sporları için sıcak havalarda tişörtler idealdir ve değişken havalarda bir spor ceket ile kombinlenebilir. Ancak sonbahar veya kış sıcaklıklarında uzun kollu fonksiyonel tişörtler daha iyi bir seçimdir.

Her durum için yaka kesimi ve yaka

Tişörtler ayrıca çeşitli yaka kesimleri ve yaka şekilleriyle de etkileyicidir. Ofiste giymek için yüksek boyunlu düğmeli veya klasik yuvarlak yakalı erkek tişörtleri idealdir. Boş zamanlar için ise akla gelebilecek her yaka kesiminde veya yaka şeklinde erkek tişörtleri giyilebilir. V yakalı erkek tişörtlerinin, moda bilincine sahip ve genç bir görünüm etkisi vardır. Siyah V yakalı bir tişörtün gri chino ve koyu espadril ile kombinasyonu özellikle şıktır.

Büyük beden: XXL ile şıklık

Yeni bir trend, erkek gardıroplarını da fethediyor: Büyük beden erkek tişörtleri. Mükemmel bir kıyafet için geniş kesimli bir erkek tişörtü, dar kesimli kot pantolon veya kumaş pantolonla ideal şekilde kombinlenebilir. Kıyafeti tamamlamak ve gündelik etkiyi vurgulamak için spor ayakkabı veya rock tarzı botlar seçmek en iyisidir. Tek veya çok renkli, yuvarlak yakalı veya asimetrik kesimli: Konu tarz olduğunda kendi yaratıcılığınızın sınırı yoktur.
Güneş gözlüklü ve şapkalı, büyük beden tişört giymiş biri, elinde kaykay tahtası ile bir kaykay parkında duruyor ve cep telefonuna bakıyor.

Sertifikalı ve sürdürülebilir

Tchibo, tüm ürünlerin yüksek kaliteli üretimine önem verir. Bu nedenle, yeni erkek tişörtünüzde de TCM mührünü göreceksiniz. Bu mühür "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve size mükemmel ham maddelerin seçildiğini ve yeni giysinizin özenle işlendiğini garanti eder. Bu sayede üründen uzun süre memnun kalmanızı sağlıyoruz. “GUT GEMACHT” (İYİ ÜRETİM) mührümüz ise sürdürülebilirliği temsil eder ve organik pamuğu "Organik pamuklu" etiketinden tanıyabilirsiniz.
Beyaz tişörtlü bir baba, kızını bir parkta omuzları üstünde taşıyor.