Erkek tişörtleri: Günlük yaşamda rahat ve konforlu

Klasik yuvarlak yakalı erkek tişörtlerden sportif polo yakalı tişörtlere ve modern baskılı tişörtlere kadar: Tchibo’nun online mağazasında geniş bir erkek tişört yelpazesi bulacaksınız. Bunlar sadece yüksek rahatlık faktörleriyle etkilemekle kalmaz aynı zamanda farklı kesimler ve malzemeler sayesinde de her durum için idealdirler - ister arkadaşlarla bir barbekü partisi için ister ciddi iş görünümünü tamamlayıcı olsun.
Uzun Kollu Polo Tişört
1.049,00TL
 
Seçenekler:
 
3 Adet Yuvarlak Yakalı Tişört
799,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Tişört, Beyaz
2 Adet Tişört, Siyah
579,00TL
579,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
2 Adet Tişört, Beyaz
2 Adet Tişört, Siyah
579,00TL
579,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Klima Tec Fonksiyonel Tişört
299,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Yuvarlak Yakalı Tişört
439,00TL
 
Seçenekler:
 
Uzun Kollu Polo Üst
899,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Uzun Kollu Tişört
749,00TL
 
Seçenekler:
 

Spor ve boş zamanlar için nefes alabilen erkek tişörtleri

Yaz sıcaklıkları ve terleten spor aktiviteleri için kısa kollu basic tişörtler ve erkek atletleri en iyi seçimdir. Gereksiz yere terlememeniz için nefes alabilen ve oldukça emici bir malzeme kullandığınızdan emin olun! Pamuk, keten veya merinos koyun yünü gibi doğal liflerden üretilen modeller mükemmeldir. Saf sentetik liflerin aksine, bunlar suyu içeride depolarlar ve bu nedenle daima temiz ve kuru hissedilirler. Hafif, gevşek dokunmuş kumaşlar ayrıca cilde bol miktarda hava girmesini sağlar - bu hoş bir ferahlık sağlar!
Sakallı, mutlu bir şekilde gülümseyen bir genç, açık renkli uzun kollu bir tişörtle parkta duruyor.

Çok yönlü ve pratik: Uzun kollu erkek tişörtleri

Kazak giymek için çok sıcak ancak bir tişört giymek için de hala çok soğuksa: Sorun değil - hemen pratik uzun kollu erkek tişörtlerimizden birini alın! Bunlar mevsim geçişlerinde sizi sıcak tutar ve jarse veya pamuk gibi yumuşak, akıcı malzemeler sayesinde vücudu optimum şekilde sarar. Ayrıca çok çeşitli kombinasyon seçeneği vardır: Chino veya klasik kot pantolonlarla rahat bir görünüm elde edebilirsiniz; asil bir ceketle kombin edildiğinde kıyafetiniz iş için de uygun olur. Ayrıca tişörtlerin bakımı özellikle kolaydır - bu sayede Tchibo'nun uzun kollu tişörtleriyle artık ütü yapmaktan kurtulabilirsiniz!
Beyaz, V yakalı bir tişört giyen genç bir erkek parkta telefonla konuşuyor.

Erkek tişörtlerinde yaka ile modaya uygun vurgular ekleyin

Hangi yaka türünü seçtiğinize bağlı olarak, kişisel bir tarz oluşturabilirsiniz. Klasik olanı, yuvarlak yakalı erkek tişörtleridir. Bunlar sportif ve rahattır aynı zamanda boş zaman etkinlikleri için çok uygundur. Aynısı durum düğme şeritli Y kesimler için de geçerlidir. Düğme şeridi, moda olmasının yanı sıra aynı zamanda özellikle tek renkli modellerde göz alıcıdır. Özel bir etkinlik olduğunda V yakalı bir tişört seçmek en iyisidir. Zariftir ve esneme özelliği sayesinde ayrıca daha ince görünmenizi sağlar.

Erkek polo tişörtler: Her durum için iyi tercih

Tüm olasılıklara hazırlıklı olmak istiyorsanız ve günün ne getireceğini henüz tam olarak bilmiyorsanız, bir polo tişört giymek en iyi seçim olacaktır. Bu giysi aslında spor sektöründen gelse de, fitilli yakası ve kollarındaki fitilli manşetleri sayesinde polo tişörtler aynı zamanda şık görünür ve bol bir tişört ile geleneksel bir erkek gömleğinin başarılı bir karışımıdır. Uzun kollu modeller ise kış günlerine uygundur. Desenlerden hoşlanan kişiler modaya uygun yatay çizgili bir model seçebilir.

Renkli baskılı erkek tişörtler ile günlük yaşamda iyi bir ruh hali

Tchibo’nun online mağazasından sadece çok sayıda düz renkli klasik değil aynı zamanda modaya uygun, havalı baskılı erkek tişörtleri de alabilirsiniz. İster eğlenceli bir sözle ister renkli bir resimle süslenmiş olsun: Baskılı tişörtler ruh halinizi iyileştirir ve günlük yaşamın durağanlığında hoş bir değişikliktir. Fantastik grafik desenler de mükemmeldir. Ayrıca baskılı bir tişörtle kendinizi de anlatabilirsiniz: Örneğin üstünde en sevdiğiniz müzik grubu olan bir modele ne dersiniz?
Daha iyi bir ruh hali için desenli tişörtler: Çizgili tişörtlü genç bir adam bir sokakta duruyor.

Tchibo'dan erkek tişörtleri: Yüksek kaliteli, dayanıklı, sürdürülebilir

Erkek tişörtlerimizden birini seçtiğinizde sizi mükemmel kalitede dayanıklı bir ürün beklemektedir. Tüm ürünlerimizin ödüllendirildiği TCM mührü ("Tchibo Certified Merchandise"nin kısaltması, yani “Tchibo Onaylı Ürün”), tüm üretim süreci boyunca bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan düzenli kontrolleri garanti eder. Sürdürülebilirliğe de değer veriyorsanız, "Grüner Knopf" (Yeşil Düğme) mührüne de dikkat edin. Bu mühür, ilgili ürünün güvenli, insani koşullar altında ve resmi olarak tanımlanan çevre standartlarına uygun olarak üretildiğini gösterir.
Tchibo kalitesine güvenin: Bir erkek, bir kadın ve küçük kızları, hepsinin üzerinde tişört var, gülümseyerek çimenlerde sırtüstü uzanmışlar.