Erkek kazakları - Sıcak ve şık

Kazaklar bir erkek modası klasiği olarak kabul edilir ve her gardıropta bulunmalıdır. Bu sıcak tutan dış giyim genellikle yün veya yün karışımından üretilir ve birçok şekilde kombin edilebilir. Malzeme ne kadar ince olursa, erkek kazağı ofis için o kadar uygun olur. Ancak buna karşın boş zamanlarınızda giymek için daha kaba olabilir: Bunun için kaba örgüleri tercih edebilirsiniz. Tchibo size şıklıktan spora kadar çeşitli kazak modelleri sunar.
Kazak
1.349,00TL
 
Seçenekler:
 
Yuvarlak Yaka Kesimli Kazak, Koyu Yeşil
Yuvarlak Yaka Kesimli Kazak, Bordo
899,00TL
899,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
Örgü Kazak
1.149,00TL
 
Seçenekler:
 
Yuvarlak Yaka Kesimli Kazak, Koyu Yeşil
Yuvarlak Yaka Kesimli Kazak, Bordo
899,00TL
899,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 

Erkek kazakları: İş ve boş zaman için iyi giyim

Erkek kazakları her zaman tercih edilebilir. Ancak tarza göre uyarlamanız gerekir. Örneğin merinos yünü gibi düz renkli ince örgüler, bir büro kıyafeti ile mükemmel uyum sağlar. Küçük düğmeli, polo yakalı veya fermuarlı kazaklar ise özellikle sportif görünür. Ve kalın bir erkek kazak, soğuk kış günlerinde outdoor aktiviteleri esnasında erkeklere rahatlatıcı bir sıcaklık sağlar. Çeşitli renk, desen ve şekiller arasından en sevdiğiniz kazağı seçin ve online olarak uygun fiyata sipariş edin!
Koyu renkli bir kazağın içine beyaz bir gömlek giymiş bir işadamı, tabletiyle bir pencerenin önünde duruyor.

İnce örgü - Ofis için klasik

Ofiste bir takım elbise ile birlikte ince kazaklar giyebilirsiniz. Siyah veya lacivert gibi bir renk seçmeniz önerilir, böylece hem zarif görünürsünüz. Gri bir kazak da erkeklerin şık ve ciddi görünmesini sağlar. V yaka, üst gövdeyi görsel olarak genişletir ve ayrıca gömleğin içine giymek için mükemmeldir. Yuvarlak yaka da modayı seven erkeklerde iyi görünür. Özellikle şık bir görünüm için erkekler kaşmir bir kazak seçerler. Desen kullanma cesaretiniz varsa nostaljik elmas desenli bir üst giysiyi tek renkli bir kıyafetle kombinleyin.
Açık renkli, modern balıkçı yakalı kazak giymiş genç bir erkek, kablolu kulaklıklarla müzik dinliyor.

Özel yakalı erkek kazakları

Yaka, bir erkek kazağının etkisini önemli ölçüde etkileyebilir. Polo yakalı bir kazak, gömleğe sportif bir alternatiftir. Bir balıkçı yaka sadece boynu sıcak tutmakla kalmaz aynı zamanda daha ince bir kazak ve bir ceketle birlikte ciddi bir görünüm sağlar. Troyer kazak olarak adlandırılan kazaklar birçok erkek tarafından tercih edilir. Yüksek fermuarlı yakalı, kalın örgülü bu dayanıklı kazaklar eskiden denizciler tarafından giyilirdi. Bu kazaklar soğuk sonbahar ve kış günlerinde modaya uygun boş zaman kıyafetini tamamlarlar. Kot pantolonlar ve kaba botlar ile kombinlendiğinde özellikle havalı görünürler.

Yamaçlara doğru: Polar ve Norveç kazakları sıcak tutar

Dışarıdaki hava dondurucu derecede soğuk olduğunda erkekler kalın kazaklarını dolaptan çıkarabilirler. Birçok outdoor hayranı, tipik kış tarzı kar tanesi tasarımlarını ve dikkat çekici renkleriyle çarpıcı Norveç kazaklarını sever. Bu kazaklarla, hem kayak pistlerinde hem de sakin bir kış yürüyüşünde iyi giyinmiş olursunuz. Yumuşak polar kazaklar da soğuk günlerde popülerdir ve sportif bir görünümü tamamlarlar. Kışlık erkek kazaklarınızı şimdi Tchibo'dan çok uygun bir fiyata online olarak sipariş edebilirsiniz!

Erkek kazakları doğru bir şekilde yıkanmalıdır

Genel olarak erkek kazaklarını çamaşır makinesinde sorunsuz bir şekilde yıkayabilirsiniz. Bunun için makinenin sadece nazikçe döndüğü bir yün veya elde yıkama programı seçin. Yumuşatıcı içeren özel bir yün deterjanı kullanmak da önemlidir. Bu şekilde kazak kaşıntı yapmaz, aksine hoş bir şekilde pürüzsüz ve yumuşak kalır. Narin lifleri elde yıkayacak olursanız sadece ılık su kullanın ve kazağı elinizle sıkmayın! Ardından kurutmak için bir havlu üzerine yayın.
Genç bir erkek çamaşır makinesini çalıştırmak için önünde oturuyor. Yanında küçük kızı çamaşır sepeti ile duruyor.

Yüksek kaliteli erkek modasını online satın alın

Tchibo'dan erkek kazaklarını uygun fiyata online satın alabilirsiniz. Ayrıca ürün kalitesinden de taviz vermenize gerek yoktur. Tüm ürünlerimiz TCM kalite mührüne sahiptir. TCM - "Tchibo Certified Merchandise" yani "Tchibo Onaylı Ürün" anlamına gelir. Bu mühür, üretim sırasında özenli ham madde seçimi ve sürekli kalite kontrolleriyle sağlanan yüksek kaliteli işçiliği garanti eder. Ayrıca erkek kazağınıza uygun bir kıyafet arıyorsanız, bunu erkek modası bölümümüzden bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İnceleyin ve kaliteyi uygun fiyata sipariş edin!
Norveç kazaklı genç, sakallı bir erkek, bir yolcu gemisinin geldiği limanın önünde duruyor ve akıllı telefonuna bakıyor.