2 Adet İnce Nervürlü Yarım Kollu Atlet
359,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Yüksek Kaliteli İnce Ribana Atlet
479,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Yüksek Kaliteli İnce Ribana Kısa Kollu Tişört
499,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Jersey Atlet
269,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Uzun Kollu İçlik
899,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Jersey Atlet
359,00TL
 
Seçenekler:
 
  • Erkek Atlet Seti
Yumuşak pamuklu streç kalitesi
Erkek Atlet Seti
Yumuşak pamuklu streç kalitesi
359,00TL
 
Seçenekler:
 
-24 %
2 Adet Organik Pamuklu İnce Ribana Atlet
329,00TL
249,00TL
 
Seçenekler:
 

Günlük yaşamınızı daha rahat hale getiren bir giysi

Erkek iç çamaşırının bir parçası olarak atletler en az slip ve şort kadar önemlidir. Çünkü vücudun üst kısmındaki ilave katman, dış giysiyi de korur ve vücuda sürtünmesini veya baskı yapmasını engeller. Ofiste, şantiyede veya boş zamanlarınızda giyilen atletler, gerçekten bir olmazsa olmazdır ve tüm giysilerin rahatlığını artırır. Örneğin yazın takım elbise gömleğinin içine giyildiğinde çirkin ter lekelerini önler, kışın ise iş atleti olarak ceketini çıkarmak isteyen erkekleri sıcak tutar.
Üzerinde beyaz erkek atleti, güneş gözlüğü ve sırt çantası olan genç bir erkek bir şehirde rahatça dolaşıyor.

Erkekler için sıfır kollu tişört - Kanıtlanmış, zamanın ötesinde, çok yönlü

Kolsuz ince veya çift fitilli atlet, nesiller boyu erkeklere günlük yaşamlarında eşlik etmiştir. İnce fitil, hoş bir şekilde havadar hissettiren tipik bir fitil yapısına sahip, hassas bir şekilde dokunmuş pamuklu bir ağdır. Esnekliği artırmak için genellikle bir miktar elastan ilave edilir. Çift fitil, ikili sol ve sağ dikişle örülür ve bu nedenle daha kaba görünür. Bu malzeme doğası gereği çok elastiktir yani yüzde 100 pamuktan oluşabilir ve buna rağmen şeklini koruyabilir.
Üzerinde kırmızı bir gömlek, içine uzun kollu fonksiyonel bir atlet giymiş genç, sportif bir erkek bir köprüde esneme egzersizleri yapıyor.

Aktif erkekler için: İnce fitilli iç çamaşırına alternatifler

Beden gücüyle sıkı çalışan kişiler için nefes alabilen erkek atletleri, pamuklu iç çamaşırlarına göre daha iyidir. Çünkü sentetik lifler, nemi depolamadığı aksine nemi vücuttan attığı için cildi kuru tutarlar. Fonksiyonel bir atlet terleyen erkeklere yapışmaz, aksine terin buharlaşmasına izin verir. Yaz mevsimi için ince atletler veya kış mevsimi için uzun kollu rahat atletler arasında seçim yapabilirsiniz. Bu giysi daha kalındır ve daha iyi ısı yalıtımı için iç kısmı pürüzlüdür.

Kollu mu kolsuz mu, yuvarlak yakalı mı yoksa V yakalı mı?

Kolsuz atlet vücuda sıkıca oturur ve sliplerle iyi bir şekilde kombine edilebilir. Daha bol sevenler, boxer şortları ile beyaz bir tişörtü iç çamaşırı olarak tercih edebilirler. Böyle iki parçalı bir kombinasyon, yazlık gece giysisi olarak da kullanılabilir. Bir atletten biraz daha fazlasını ancak kısa kollu bir erkek atletinden daha azını giymek istiyorsanız, bir tanktop tercih edebilirsiniz. Bu atlet türünde kesimler daha geniştir ve yaka daha dardır. Burada şu geçerlidir: Yuvarlak yakalı modeller çok geniş olmayan tüm üst giyimlerin içine uygundur. Düğmeleri açık gömlekler, V yakalı atletlerle daha iyi görünür.

Büyük etkisi olan küçük özellikler

Kalınlığa ve kesime ek olarak, kişiye özel olarak önemli olabilecek birkaç nokta daha vardır. Böbrekleri hassas erkekler, kış mevsiminde kesinlikle yeterli uzunlukta atlet giymelidir - termal iç çamaşırları genellikle uzatılmış bir sırt bölgesi ile mevcuttur. Hassas cilde sahip olanlar, cilde uyumlu ve aynı zamanda çevre için iyi olan, saf organik pamuktan üretilmiş iç çamaşırlarını seçerler. Düz dikişler, aktiviteler esnasında sürtünmeyi önler.
Her durum için doğru atlet: Bir erkek uzun kollu bir fonksiyonel atlet giyiyor.

Tchibo'da alt katman daima en üst seviyededir

Erkek atletlerinizi Tchibo'dan online satın alın ve en iyi kaliteye uygun fiyatlarla sahip olun. Bu iç çamaşırını uygun fiyatlı setler halinde sunuyoruz ve malzeme seçiminden üretim sürecine kadar ürünlerin size verdiğimiz kalite sözünü karşılayıp karşılamadığını kritik bir şekilde kontrol ediyoruz. Özel TCM mührü ("Tchibo Certified Merchandise") sadece yüksek kaliteli ve kusursuz olan tekstil ürünlerini tanımlar. Ve memnun kalmayacak olursanız müşteri hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır. Avantajlara kendinizi ikna edin ve iç çamaşırınızı şimdi Tchibo'dan sipariş edin!
Beyaz bir atlet ve uzun pijama altı giyen bir erkek yatakta uzanıyor ve dizüstü bilgisayarında çalışıyor.