El Havlusu Merdiveni, Ekstra Geniş

499,95TL
KDV dahildir
 • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo

El Havlusu Merdiveni, Ekstra Geniş

Sipariş Numarası 612304
 • Masif kayın ahşabından – genişlik yakl. 68 cm
 • Yan askı olarak 2 ilave S havlu kancalı el havlusu standı
 • Yuvarlak, zımparalanmış kenarlar ve yüzeyler – ıslak alanlara uygun boyanmış
 • Sabit duruş için duvar sabitlemeli havlu tutucu
 • FSC® sertifikalı masif kayın ahşabından
 • Her banyoya uygun

Renk

Doğal kayın rengi, renksiz cilalı
Kancalar gümüş rengi

Malzeme

FSC® sertifikalı masif kayın ahşabı
Kancalar paslanmaz çelik

Ölçüler

G x Y x D yakl. 68 x 137 x 27,5 cm

İçerik/Aksesuar

Duvar sabitleyici, montaj malzemesi ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Parmaklıkların her biri maks. 3 kg
Kancaların her biri maks. 5 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte olarak teslim edilir
Teslimat 1 paket halindedir
Ormanlar eşi bulunmazdır. İklime etki ediyorlar ve hayvanlar ile insanlar için bir barınak oluşturuyorlar. Onları korumak için FSC® sertifikalı ahşaptan üretilmiş ürünlerimiz DOĞA DOSTU.

FSC®'nin (Forest Stewardship Council®) katı kuralları, ağaçtan hazır ürüne kadar, sorumluluk sahibi bir ormancılığı garanti ediyor.
Böylelikle ormanların biyolojik çeşitliliğinin korunduğuna güvenebilirsiniz. Orman işçilerinin hakları verilirken, aynı zamanda güvenli çalışma koşulları da sağlanıyor. Bu, detaylarına kadar inen bir sürdürülebilirlik.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

612304

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.